Л.М. Кармазина туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 тамыздағы № 914 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Лена Мағауияқызы Кармазина Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О Кармазиной Л.М.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2014 года № 914
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Кармазину Лену Магауьяновну вице-министром финансов Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов