А.Ғ. Бектұров туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 тамыздағы № 922 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
басқа жұмысқа ауысуына байланысты Азат Ғаббасұлы Бектұров Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                               К. Мәсімов

О Бектурове А.Г.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2014 года № 922
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
освободить Бектурова Азата Габбасовича от должности вице-министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов