Е.Б. Қанағатов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 тамыздағы № 927 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
басқа жұмысқа ауысуына байланысты Елсияр Баймұхамедұлы Қанағатов Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі төрағасының орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

О Канагатове И.Б.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2014 года № 927
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
освободить Канагатова Ильсияра Баймухамедовича от должности заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов