Қазақстан Республикасы министрліктерінің кадр мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № 949 қаулысы
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, Индустрия және жаңа технологиялар, Мәдениет, Мұнай және газ, Қоршаған орта және су ресурстары, Төтенше жағдайлар министрліктерінің таратылуына (жойылуына) байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
атқарған қызметтерінен мыналар босатылсын:
Ерік Әбенұлы Байжүнісов - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі;
Болат Тұрғанұлы Төкежанов - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі;
Нұрлан Ермекұлы Сауранбаев - Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар вице-министрі;
Жанай Сейітжанұлы Омаров - Қазақстан Республикасының Мәдениет вице-министрі;
Болат Оралұлы Ақшолақов - Қазақстан Республикасының Мұнай және газ вице-министрі;
Бектас Ғафурұлы Мұхамеджанов - Қазақстан Республикасының Қоршаған орта және су ресурстары вице-министрі;
Валерий Викторович Петров - Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар вице-министрі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

Кадровые вопросы министерств Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2014 года № 949
В связи с упразднением (ликвидацией) министерств здравоохранения, индустрии и новых технологий, культуры, нефти и газа, окружающей среды и водных ресурсов, по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
освободить от занимаемых должностей:
Байжунусова Эрика Абеновича - вице-министра здравоохранения Республики Казахстан;
Токежанова Болата Тургановича - вице-министра здравоохранения Республики Казахстан;
Сауранбаева Нурлана Ермековича - вице-министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан;
Омарова Жаная Сейтжановича - вице-министра культуры Республики Казахстан;
Акчулакова Болата Ураловича - вице-министра нефти и газа Республики Казахстан;
Мухамеджанова Бектаса Гафуровича - вице-министра окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан;
Петрова Валерия Викторовича - вице-министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов