Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 22 қыркүйектегі № 1000 қаулысы.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 5-т. қараңыз.
Мемлекеттік басқару жүйесін жаңғырту және оның тиімділігін арттыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің аумақтық органдары Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдарына бірігу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес мемлекеттік заңды тұлғалар қайта аталсын.
3. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 24 сәуiрдегi № 387 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 22, 205-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi туралы ережеде:
2-тармақта:
2) және 3) тармақшалар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
"9) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті.";
14-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"14. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің миссиясы:
бюджеттік жоспарлау, бюджетті атқару, бухгалтерлік есеп пен қаржылық есептілікті, республикалық бюджеттің және өз құзыреті шегінде жергілікті бюджеттердің, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының атқарылуы бойынша бюджеттік есеп пен бюджеттік есептілікті жүргізу саласында, мемлекеттік сатып алу саласында, республикалық мүлікті басқару аясында басшылық ету және салааралық үйлестіру, оңалту және банкроттық (банктерді, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарын және жинақтаушы зейнетақы қорларын қоспағанда), қылмыстық жолмен алынған кiрiстердi заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл жасау, Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын бюджеттік бағдарламалар не тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер бойынша бірыңғай мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және өткізу саласында, сондай-ақ салық және кеден ісі саласындағы саясатты қалыптастыру мен іске асыруға қатысу, сондай-ақ заңнамада көзделген шекте экономикалық және қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтардың алдын алу, анықтау, жолын кесу, ашу және тексеру бойынша мемлекеттік реттеу.";
15-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) бюджеттік жоспарлау, бюджетті атқару, бухгалтерлік есепті, бюджеттік есепке алу мен бюджеттік есептілікті, мемлекеттік қаржы статистикасын жүргізу жөнінде ұсыныстар әзірлеу;";
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"3) мемлекеттің экономикалық қауіпсіздігі өкілеттіктері шегінде кәсіпкерлік қызмет субъектілерінің, қоғамның және мемлекеттің заңды құқықтары мен мүдделерін қамтамасыз ету;";
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"6) кеден ісі, мемлекеттік және мемлекет кепілдік берген қарыз алу, бюджеттік кредит беру, республикалық мүлікті басқару, үкіметтік және мемлекет кепілдік берген борышты және мемлекет алдындағы борышты басқару, мемлекеттік сатып алу, ішкі қаржылық бақылауды жүзеге асыру, оңалту және банкроттық саласындағы (банктерді, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарын және жинақтаушы зейнетақы қорларын қоспағанда) мемлекеттік реттеуді жүзеге асыру саласындағы мемлекеттік реттеу;";
10) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"10) қылмыстық жолмен алынған кiрiстердi заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмдi қаржыландыруға қарсы iс-қимыл жасау мәселелері бойынша халықаралық ұйымдарда Қазақстан Республикасының мүдделерін білдіру;";

О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2014 года № 1000.
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п. 5
В целях модернизации и повышения эффективности системы государственного управления Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать территориальные органы Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан и Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан путем слияния в территориальные органы Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Переименовать государственные юридические лица согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 22, ст. 205) следующие изменения и дополнения:
в Положении о Министерстве финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 2:
подпункты 2) и 3) исключить;
дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
"9) Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.";
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Миссия Министерства финансов Республики Казахстан:
руководство и межотраслевая координация в области бюджетного планирования, исполнения бюджета, ведения бухгалтерского учета и финансовой отчетности бюджетного учета и бюджетной отчетности по исполнению республиканского бюджета и в пределах своей компетенции местных бюджетов, Национального фонда Республики Казахстан, в области государственных закупок, сфере управления республиканским имуществом, государственное регулирование в области реабилитации и банкротства (за исключением банков, страховых (перестраховочных) организаций и накопительных пенсионных фондов), противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма, организации и проведения единых государственных закупок по бюджетным программам либо товарам, работам, услугам, определяемым Правительством Республики Казахстан, а также участие в формировании и реализации налоговой политики и политики в области таможенного дела, а также по предупреждению, выявлению, пресечению, раскрытию и расследованию экономических и финансовых преступлений и правонарушений в пределах, предусмотренных законодательством.";
в пункте 15:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) выработка предложений по бюджетному планированию, исполнению бюджета, ведению бухгалтерского учета, бюджетного учета и бюджетной отчетности, статистики государственных финансов;";
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) обеспечение в пределах полномочий экономической безопасности государства, законных прав и интересов субъектов предпринимательской деятельности, общества и государства;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) государственное регулирование в сфере таможенного дела, государственного и гарантированного государством заимствования, бюджетного кредитования, управления республиканским имуществом, управления правительственным и гарантированным государством долгом и долгом перед государством, государственных закупок, осуществления внутреннего финансового контроля, осуществления государственного регулирования в области реабилитации и банкротства (за исключением банков, страховых (перестраховочных) организаций и накопительных пенсионных фондов);";
подпункт 10) изложить в следующей редакции:
"10) представление интересов Республики Казахстан в международных организациях по вопросам противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма;";

мынадай мазмұндағы 11) және 12) тармақшалармен толықтырылсын:
"11) экономикалық және қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтардың алдын алу, анықтау, жолын кесу, ашу және тексеру;
12) заңнамада көзделген шекте экономикалық және қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтардың алдын алу, анықтау, жолын кесу, ашу және тексеру жөніндегі мемлекеттік саясатты әзірлеуге және іске асыруға қатысу.";
16-тармақта:
орталық аппараттың функцияларында:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) бюджеттік жоспарлау, экономикалық және қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтардың алдын алу, анықтау, жолын кесу, ашу және тергеу бойынша, бюджетті атқару, бухгалтерлік және бюджеттік есепке алу, қаржылық және бюджеттік есептілік, аудиторлық қызмет, мемлекеттің қаржы активтерін, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Ұлттық қорында шоғырландырылатын материалдық емес активтерді қоспағанда, өзге мүлікті жинақтау саласында, республикалық мүлікті басқару, үкіметтік және мемлекет кепілдік берген борышты және мемлекет алдындағы борышты басқару, мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру, сондай-ақ оңалту және банкроттық саласындағы (банктерді, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарын және жинақтаушы зейнетақы қорларын қоспағанда) мемлекеттік реттеу;";
59) тармақша алып тасталсын;
73-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"73) әкімшілерді есепке алу, оңалтуды және банкроттықты басқарушыларды тағайындау және шеттету, сондай-ақ әкімшінің біліктілігін арттыру тәртібін айқындау;";
мынадай мазмұндағы 74), 75), 76), 77), 78), 79), 80), 81), 82), 83), 84), 85), 86), 87), 88), 89), 90), 91), 92), 93), 94), 95), 96), 97), 98), 99), 100), 101), 102), 103), 104), 105), 106), 107), 108), 109), 110), 111), 112), 113) және 114) тармақшалармен толықтырылсын:
"74) біліктілік емтиханын өткізу тәртібін белгілеу;
75) "Оңалту және банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының Заңымен реттелетін қатынастарда уақытша әкімшінің, оңалтуды, уақытша және банкроттықты басқарушылардың электрондық тәсілмен қатысу тәртібін белгілеу;
76) оңалту жоспарының тиімділігі (тиімсіздігі) туралы уақытша әкімші қорытындысының үлгі нысандарын бекіту;
77) борышкердің қаржылық жағдайы туралы уақытша басқарушы қорытындысының үлгі нысандарын бекіту;
78) оңалтуды және банкроттықты басқарушылардың қорытынды есебінің нысандарын бекіту;
79) орталық мемлекеттік органдардың стратегиялық жоспарларының жобаларын (стратегиялық жоспарларға енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың жобаларын) келісу;

дополнить подпунктами 11) и 12) следующего содержания:
"11) предупреждение, выявление, пресечение, раскрытие и расследование экономических и финансовых преступлений и правонарушений;
12) участие в разработке и реализации государственной политики по предупреждению, выявлению, пресечению, раскрытию и расследованию экономических и финансовых преступлений и правонарушений в пределах, предусмотренных законодательством.";
в пункте 16:
в функции центрального аппарата:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) формирование и реализация государственной политики в области бюджетного планирования, по предупреждению, выявлению, пресечению, раскрытию и расследованию экономических и финансовых преступлений и правонарушений, исполнения бюджета, бухгалтерского и бюджетного учета, финансовой и бюджетной отчетности, аудиторской деятельности, накопления финансовых активов государства, а также иного имущества, за исключением нематериальных активов, сосредоточиваемых в Национальном фонде Республики Казахстан, в сфере управления республиканским имуществом, управления правительственным и гарантированным государством долгом и долгом перед государством, государственных закупок, а также государственное регулирование в области реабилитации и банкротства (за исключением банков, страховых (перестраховочных) организаций и накопительных пенсионных фондов);";
подпункт 59) исключить;
подпункт 73) изложить в следующей редакции:
"73) определение порядка учета администраторов, назначения и отстранения реабилитационного и банкротного управляющих, а также повышения квалификации администратора;";
дополнить подпунктами 74), 75), 76), 77), 78), 79), 80), 81), 82), 83), 84), 85), 86), 87), 88), 89), 90), 91), 92), 93), 94), 95), 96), 97), 98), 99), 100), 101), 102), 103), 104), 105), 106), 107), 108), 109), 110), 111), 112), 113) и 114) следующего содержания:
"74) установление порядка проведения квалификационного экзамена;
75) установление порядка участия электронным способом временного администратора, реабилитационного, временного и банкротного управляющих в отношениях, регулируемых Законом Республики Казахстан "О реабилитации и банкротстве";
76) утверждение типовых форм заключения временного администратора об эффективности (неэффективности) плана реабилитации;
77) утверждение типовых форм заключения временного управляющего о финансовом положении должника;
78) утверждение формы заключительного отчета реабилитационного и банкротного управляющих;
79) согласование проектов стратегических планов (проекты изменений и дополнений в стратегические планы) центральных государственных органов;

80) бюджеттік жоспарлау саласындағы басшылық және салааралық үйлестіру;
81) бюджет заңнамасын жетілдіру бойынша ұсыныстар әзірлеу;
82) тиісті жоспарлы кезеңге арналған республикалық бюджет, бюджетке өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы заңдар жобаларын әзірлеу және оларды Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына ұсыну;
83) бюджеттік қаржыландыру көлемімен қамтамасыз етілу бөлігінде мемлекеттік және салалық бағдарламаларды, аумақтарды дамыту бағдарламаларын келісуді жүзеге асыру;
84) бюджеттік жоспарлау жүйесінің жұмыс істеуін әдіснамалық қамтамасыз етуді жүзеге асыру;
85) Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын, оның жасалу тәртібін, бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшеліктерінің құрылымын әзірлеу және бекіту;
86) бюджеттік өтінімді жасау және ұсыну тәртібін әзірлеу және бекіту;
87) Республикалық бюджет комиссиясының қызметін ұйымдастыру және қамтамасыз ету;
88) бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бюджеттік өтінімдерді қарауы және олар бойынша қорытындылар дайындау;
89) стратегиялық жоспарлар жобаларының немесе стратегиялық жоспарларға енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар жобаларының құрамында республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілері ұсынған бюджеттік бағдарламалардың көрсеткіштерін олардың стратегиялық мақсаттармен, стратегиялық бағыттар міндеттерімен өзара байланысы тұрғысынан қарау;
90) стратегиялық жоспарлар әзірлемейтін республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бюджеттік бағдарламалардың жобаларында ұсынылған нәтижелілік пен тиімділік көрсеткіштерін республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшісі қызметінің функцияларына, өкілеттіліктеріне, бағыттарына сәйкестігі тұрғысынан қарау;
91) Қазақстан Республикасы Үкіметінің республикалық бюджет туралы заңды іске асыру туралы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің тиісті жылдарға арналған республикалық бюджет туралы заңды іске асыру туралы қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы қаулыларының жобаларын әзірлеу;
92) төтенше мемлекеттік бюджетті әзірлеу;
93) республикалық бюджетті нақтылау (түзету) және секвестрлеу бойынша ұсыныстар енгізу;
94) бюджеттер деңгейлері мен Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бюджет түсімдерін бөлу кестесін әзірлеу және бекіту;
95) нормативтік құқықтық актілер жобаларын келісу және Министрліктің құзыреті шегінде олар бойынша қорытынды ұсыну;
96) бюджеттік инвестициялық жобаларды әзірлеуге немесе түзетуге, сондай-ақ техникалық-экономикалық негіздемелердің, концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамасының, Республикалық бюджет комиссиясының қарауына шығару үшін концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеудің қажетті сараптамаларын жүргізуге қорытындылар қалыптастыру;

80) руководство и межотраслевая координация в области бюджетного планирования;
81) выработка предложений по совершенствованию бюджетного законодательства;
82) разработка проектов законов о республиканском бюджете на соответствующий плановый период, внесение изменений и дополнений в бюджет и представление их на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан;
83) осуществление согласования государственных и отраслевых программ, программ развития территорий в части обеспеченности объемами бюджетного финансирования;
84) осуществление методологического обеспечения функционирования системы бюджетного планирования;
85) разработка и утверждение Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, порядок ее составления, структуры специфик экономической классификации расходов бюджета;
86) разработка и утверждение порядка составления и представления бюджетной заявки;
87) организация и обеспечение деятельности Республиканской бюджетной комиссии;
88) рассмотрение бюджетных заявок администраторов бюджетных программ и подготовка заключения по ним;
89) рассмотрение показателей бюджетных программ, представленных администраторами республиканских бюджетных программ в составе проектов стратегических планов или проектов изменений и дополнений в стратегические планы на предмет их взаимосвязи со стратегическими целями, задачами стратегических направлений;
90) рассмотрение показателей результативности и эффективности, представленных в проектах бюджетных программ администраторов республиканских бюджетных программ, не разрабатывающих стратегические планы, на предмет их соответствия функциям, полномочиям, направлениям деятельности администратора республиканских бюджетных программ;
91) разработка проектов постановлений Правительства Республики Казахстан о реализации закона о республиканском бюджете, внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан о реализации закона о республиканском бюджете на соответствующие годы;
92) разработка чрезвычайного государственного бюджета;
93) внесение предложений по уточнению (корректировке) и секвестированию республиканского бюджета;
94) разработка и утверждение таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов и контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан;
95) согласование проектов нормативных правовых актов и представление заключения по ним в пределах компетенции Министерства;
96) формирование заключений на разработку или корректировку, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов, конкурсной документации концессионных проектов, консультативного сопровождения концессионных проектов для вынесения на рассмотрение Республиканской бюджетной комиссии;

97) Республикалық бюджет комиссиясының қарауына бюджеттен концессиялық жобаны қоса қаржыландыру бойынша ұсыныстар енгізу;
98) қоса қаржыландыру шарттарында концессиялық жобаларды бюджет жобасына іріктеу;
99) Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді жасау жөніндегі нұсқаулықты әзірлеу және бекіту;
100) құзыреті шегінде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі нормативтік құқықтық актілерді бекіту;
101) құзыреті шегінде жеке және заңды тұлғалардың қызметін бақылауды және қадағалауды жүзеге асыру;
102) Министрліктің өкілеттіктеріне жататын мәселелер бойынша орталық және жергілікті атқарушы органдардың қызметін бақылау және қадағалау функцияларын жүзеге асыру;
103) жеке кәсіпкерлік субъектілерінің орындауы үшін міндетті талаптарды белгілеу және бекіту;
104) құзыреті шегінде мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу және бекіту;
105) бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органда мемлекеттік мекемелердің шоттарын жабу және ашу, жүргізу және жабу тәртібін бекіту;
106) бюджеттік атқару жөніндегі орталық уәкілетті органда мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді тіркеу және есепке алу тәртібін бекіту;
107) бюджеттен субсидиялар төлеу тәртібін бекіту;
108) нысаналы салым салуға бағытталған бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру тәртібін бекіту;
109) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің стратегиялық жоспарын бекіту;
110) кәсіби аудиторлық ұйымдарды аккредиттеу тәртібін бекіту;
111) бухгалтерлік есепке алуды жүргізу тәртібін бекіту;
112) бюджетті атқару және оған кассалық қызмет көрсету қағидаларын бекіту;
113) электрондық мемлекеттік сатып алуды жүргізу қағидаларын бекіту;
114) тіркелген активтердің келіп түсуі және шығуы кезінде құнын айқындау тәртібін бекіту;";
ведомстволардың функцияларында:
мынадай мазмұндағы 70-1), 70-2), 70-3), 70-4), 70-5), 70-6), 70-7), 70-8), 70-9), 70-10), 70-11), 70-12), 70-13), 70-14), 70-15), 70-16), 70-17), 70-18), 70-19), 70-20), 70-21), 70-22), 70-23), 70-24), 70-25), 70-26), 70-27), 70-28), 98-3), 98-4), 98-5), 98-6), 98-7), 98-8), 98-9), 98-10), 98-11) және 98-12) тармақшалармен толықтырылсын:
"70-1) экономикалық және қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтардың алдын алу, анықтау, жолын кесу, ашу және тексеру;
70-2) экономикалық және қаржылық қылмыстарға және құқық бұзушылықтарға қарсы күрес нысандары мен әдістерін жетілдіру;
70-3) өз құзыретiнiң мәселелерi бойынша жалпы республикалық, өңiрлiк жедел-іздестіру және профилактикалық iс-шараларды үйлестірудi жүзеге асыру және жүргізу, қолда бар күш пен құралдарды пайдалану жөнiнде оңтайлы шешiмдер тұжырымдау, мемлекеттік кірістер аумақтық органдарына практикалық және әдiстемелiк көмек көрсету, оң жұмыс тәжiрибесiн жинақтау мен тарату;

97) внесение предложений по софинансированию концессионного проекта из бюджета на рассмотрение Республиканской бюджетной комиссии;
98) отбор в проект бюджета концессионных проектов на условии софинансирования;
99) разработка и утверждение Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах;
100) утверждение нормативных правовых актов по реализации государственной политики в пределах компетенции;
101) осуществление контроля и надзора за деятельностью физических и юридических лиц в пределах компетенции;
102) осуществление контрольных и надзорных функций за деятельностью центральных и местных исполнительных органов по вопросам, относящимся к полномочиям Министерства;
103) установление и утверждение требований, обязательных для исполнения субъектами частного предпринимательства;
104) разработка и утверждение стандартов и регламентов государственных услуг в пределах компетенции;
105) утверждение порядка открытия, ведения и закрытия счетов государственных учреждений в центральном уполномоченном органе по исполнению бюджета;
106) утверждение порядка регистрации и учета государственных концессионных обязательств в центральном уполномоченном органе по исполнению бюджета;
107) утверждение порядка выплаты субсидий из бюджета;
108) утверждение порядка финансирования бюджетных программ, направленных на вложение целевого вклада;
109) утверждение Стратегического плана Министерства финансов Республики Казахстан;
110) утверждение порядка аккредитации профессиональных аудиторских организаций;
111) утверждение порядка ведения бухгалтерского учета;
112) утверждение правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания;
113) утверждение правил проведения электронных государственных закупок;
114) утверждение порядка определения стоимости при поступлении и выбытии фиксированных активов;";
в функции ведомств:
дополнить подпунктами 70-1), 70-2), 70-3), 70-4), 70-5), 70-6), 70-7), 70-8), 70-9), 70-10), 70-11), 70-12), 70-13), 70-14), 70-15), 70-16), 70-17), 70-18), 70-19), 70-20), 70-21), 70-22), 70-23), 70-24), 70-25), 70-26), 70-27), 70-28), 98-3), 98-4), 98-5), 98-6), 98-7), 98-8), 98-9), 98-10), 98-11) и 98-12) следующего содержания:
"70-1) предупреждение, выявление, пресечение, раскрытие и расследование экономических и финансовых преступлений и правонарушений;
70-2) совершенствование форм и методов борьбы с экономическими и финансовыми преступлениями и правонарушениями;
70-3) осуществление координации и проведение общереспубликанских, региональных оперативно-розыскных и профилактических мероприятий по вопросам своей компетенции, выработка оптимальных решений по использованию имеющихся сил и средств, оказание практической и методической помощи территориальным органам государственных доходов, обобщение и распространение положительного опыта работы;

70-4) жедел-іздестіру қызметін жүзеге асыру, анықтау және алдын ала тергеу, мемлекеттік кірістер органдарының жедел-iздестіру, әкiмшiлiк, тергеу қызметi мен анықтау практикасына талдау жасау, республикадағы жедел жағдайға болжам жасау, мемлекеттік кірістер органдарының араласуын талап ететін мәселелер бойынша жедел әрекет ету шараларын қабылдау;
70-5) мемлекеттік кірістер органдарының қарамағына жатқызылған қылмыстық және әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы iстер бойынша адамдарды, соттың қаулысы бойынша мемлекет мүддесiне орай қойылған талап-арыздар бойынша жауапкерлердiң жүрген жерi белгісiз болған кезде оларды iздестірудi жүзеге асыру;
70-6) экономикалық және қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтарға қарсы күрес мәселелері бойынша халықаралық ұйымдар қызметінде шетелдік мемлекеттердің тиісті органдарымен өзара іс-қимыл жасасу және өз құзыреті шегінде қатысу;
70-7) Қазақстан Республикасының экономикалық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету бойынша басқа да мемлекеттiк органдармен өзара iс-қимыл жасау;
70-8) кеден өкілінің кеден органдарына, оның ішінде ақпараттық технологияларды пайдалана отырып, есептілік ұсыну тәртібін бекіту;
70-9) кедендік транзиттің кедендік рәсіміне сәйкес тасымалданатын тауарларды есепке алуды жүргізу тәртібін бекіту және кеден органдарына осындай тауарларды, оның ішінде ақпараттық технологияларды пайдалана отырып, тасымалдау туралы есептілік ұсыну;
70-10) сақталатын тауарларды есепке алуды жүргізу тәртібін бекіту және кеден органдарына олар туралы есептілікті, оның ішінде ақпараттық технологияларды пайдалана отырып ұсыну;
70-11) кеден қоймасында сақталатын тауарларды есепке алу тәртібін бекіту және кеден органдарына осындай тауарлар туралы есептілікті, оның ішінде ақпараттық технологияларды пайдалана отырып ұсыну;
70-12) кеден органдарының еркін қоймалардың иелерімен өзара қарым-қатынас тәртіптерін бекіту;
70-13) кеден органдарының арнайы экономикалық аймақтың қатысушыларымен өзара қарым-қатынас тәртіптерін бекіту;
70-14) "Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Кодексімен және Кеден одағының Кеден кодексімен реттелмеген бюджеттен артық (қате) төленген кеден баждарының, салықтардың, өсімпұлдардың немесе артық өндіріліп алынған сомаларын бюджетке аудару, қайтару қағидаларын бекіту;
70-15) "Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Кодексімен реттелмеген бөлігінде бюджетке кеден баждарының, салықтардың, кеден салымдарының және өсімпұлдардың түсімдерін есепке алу тәртібін, сондай-ақ төлеушінің жеке шоттарын жүргізуді бекіту;

70-4) осуществление оперативно-розыскной деятельности, дознание и предварительное следствие, анализ практики оперативно-розыскной, административной, следственной деятельности и дознания органов государственных доходов, составление прогноза оперативной обстановки в республике, принятие мер оперативного реагирования по вопросам, требующим вмешательства органов государственных доходов;
70-5) осуществление розыска лиц по уголовным делам и делам об административных правонарушениях, отнесенным к ведению органов государственных доходов, и ответчиков при отсутствии сведений об их месте пребывания по искам, предъявленным в интересах государства по постановлению суда;
70-6) взаимодействие с соответствующими органами иностранных государств и участие в пределах своих полномочий в деятельности международных организаций по вопросам борьбы с экономическими и финансовыми преступлениями и правонарушениями;
70-7) взаимодействие с другими государственными органами по обеспечению экономической безопасности Республики Казахстан;
70-8) утверждение порядка представления таможенным представителем в таможенные органы отчетности, в том числе с использованием информационных технологий;
70-9) утверждение порядка ведения учета товаров, перевозимых в соответствии с таможенной процедурой таможенного транзита, и представление в таможенные органы отчетности о перевозке таких товаров, в том числе с использованием информационных технологий;
70-10) утверждение порядка ведения учета хранимых товаров и представление в таможенные органы отчетности о них, в том числе с использованием информационных технологий;
70-11) утверждение порядка ведения учета товаров, хранящихся на таможенном складе, и представление таможенным органам отчетности о таких товарах, в том числе с использованием информационных технологий;
70-12) утверждение порядка взаимоотношений таможенных органов с владельцами свободных складов;
70-13) утверждение порядка взаимоотношений таможенных органов с участниками специальной экономической зоны;
70-14) утверждение правил перечисления в бюджет, возврата (зачета) излишне (ошибочно) уплаченных или излишне взысканных сумм таможенных пошлин, налогов, пеней из бюджета, не урегулированных Кодексом "О таможенном деле в Республике Казахстан" и Таможенным кодексом Таможенного союза;
70-15) утверждение порядка учета поступлений в бюджет таможенных пошлин, налогов, таможенных сборов и пеней, а также ведения лицевых счетов плательщика в части не урегулированной Кодексом "О таможенном деле в Республике Казахстан";

70-16) кеден баждарын, салықтарды төлеуді қамтамасыз етуді кеден органдарында есепке алу тәртібін бекіту;
70-17) әкелінетін кеден баждарының артық (қате) төленген немесе артығымен өндіріліп алынған сомаларын, салық және кеден салымдарын, аванстық төлемдер сомаларын, кеден баждарын төлеуді қамтамасыз ету сомаларын, салықтарды қайтару (есептеу) тәртібін бекіту;
70-18) әкетілетін кеден баждарының артық (қате) төленген немесе артығымен өндіріліп алынған сомаларын қайтару (есептеу) тәртібін бекіту;
70-19) кедендік бақылаудың техникалық құралдарының тізбесін және оларды қолдану тәртібін бекіту;
70-20) кедендік бақылау мақсаты үшін кеден органдарының су және әуе кемелерін пайдалану тәртібін бекіту;
70-21) кедендік бақылауда тұрған тауарларды есепке алу тәртібі мен нысанын бекіту;
70-22) Қазақстан Республикасының кеден органдарында тәуекелдерді басқару жүйесін қолдану тәртібін бекіту;
70-23) ұсталған тауарларды сақтау бойынша шығыстардың орнын толтыру тәртібін бекіту;
70-24) тауарларды іске асыру, жою немесе өзге де пайдалану тәртібін бекіту;
70-25) кедендік сүйемелдеу тәртібін бекіту;
70-26) тауарлардың сынамалары мен үлгілерін кеден органдары лауазымды адамдарының іріктеуі тәртібін бекіту;
70-27) кеден органдары лауазымды адамдарының тауарларды кедендік тазарту жасауы тәртібін бекіту;
70-28) бажсыз сауда дүкендерінде тауарларды сату тәртібін бекіту;";
"98-3) электрондық түрде жазып берілетін шот-фактуралардың құжат айналымы тәртібін белгілеу;
98-4) көрме-жәрмеңкелік сауда бойынша қосылған құн салығының төленуін бақылау тәртібін айқындау;
98-5) Қазақстан Республикасының аумағы арқылы автокөлік құралдарының жүріп өтуі және рұқсат беру құжаттарын беру тәртібін белгілеу;
98-6) алкоголь өнімін есепке алу-бақылау маркаларымен және темекі бұйымдарын акциздеу маркаларымен таңбалау тәртібін белгілеу;
98-7) акцизделетін тауарлардың жекелеген түрлерін таңбалау (қайта таңбалау) қағидаларын бекіту;
98-8) акциздік және есепке алу-бақылау маркаларын алу, есепке алу, сақтау және беру қағидаларын бекіту;
98-9) акцизделетін тауарлардың жекелеген түрлеріне ілеспе жүкқұжаттарын ресімдеу, тапсырыс беру, алу, беру, есепке алу, сақтау және ұсыну қағидаларын бекіту;
98-10) акциздеу бекетінің қызметін ұйымдастыру тәртібін бекіту;
98-11) салықтық есептілік нысандары мен оларды жасау қағидаларын бекіту;
98-12) тауарларды әкелу және жанама салықтар төлеу туралы өтінішті алу туралы хабарламаның нысанын бекіту;";
118) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"118) мына:
бақылау нәтижелері бойынша бұзушылықтардың анықталған сомасын бюджетке өтеуді қамтамасыз ету мақсатында;
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңында көзделген жағдайларда, әлеуетті өнім берушілерді мемлекеттік сатып алудың жосықсыз қатысушылары деп тану туралы;
міндеттемелер толық көлемде және тиісінше түрде орындалған мемлекеттік сатып алу туралы шарттарды қоспағанда, Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу туралы заңнамасын бұза отырып жасалған, күшіне енген мемлекеттік сатып алу туралы шарттарды жарамсыз деп тану туралы талап-арыздарды сотқа жіберу;";
131) және 132) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:

70-16) утверждение порядка учета в таможенных органах обеспечения уплаты таможенных пошлин, налогов;
70-17) утверждение порядка возврата (зачета) излишне (ошибочно) уплаченных или излишне взысканных сумм вывозных таможенных пошлин, налогов и таможенных сборов, сумм авансовых платежей, сумм обеспечения уплаты таможенных пошлин, налогов;
70-18) утверждение порядка возврата (зачета) излишне (ошибочно) уплаченных или излишне взысканных сумм ввозных таможенных пошлин;
70-19) утверждение перечня и порядка применения технических средств таможенного контроля;
70-20) утверждение порядка использования водных и воздушных судов таможенных органов для целей таможенного контроля;
70-21) утверждение порядка и формы учета товаров, находящихся под таможенным контролем;
70-22) утверждение порядка применения системы управления рисками в таможенных органах Республики Казахстан;
70-23) утверждение порядка возмещения расходов по хранению задержанных товаров;
70-24) утверждение порядка реализации, уничтожения или иного использования товаров;
70-25) утверждение порядка таможенного сопровождения;
70-26) утверждение порядка отбора проб и образцов товаров должностными лицами таможенных органов;
70-27) утверждение порядка совершения таможенной очистки товаров должностными лицами таможенных органов;
70-28) утверждение порядка реализации товаров в магазинах беспошлинной торговли;";
"98-3) установление порядка документооборота счетов-фактур, выписываемых в электронном виде;
98-4) определение порядка контроля за уплатой налога на добавленную стоимость по выставочно-ярмарочной торговле;
98-5) установление порядка проезда автотранспортных средств по территории Республики Казахстан и выдачи разрешительных документов;
98-6) установление порядка маркировки алкогольной продукции учетно-контрольными марками и табачных изделий акцизными марками;
98-7) утверждение правил маркировки (перемаркировки) отдельных видов подакцизных товаров;
98-8) утверждение правил получения, учета, хранения и выдачи акцизных и учетно-контрольных марок;
98-9) утверждение правил оформления, заказа, получения, выдачи, учета, хранения и представления сопроводительных накладных на отдельные виды подакцизных товаров;
98-10) утверждение порядка организации деятельности акцизного поста;
98-11) утверждение форм налоговой отчетности и правил их составления;
98-12) утверждение формы уведомления о получении заявления о ввозе товаров и уплате косвенных налогов;";
в подпункт 118) внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
подпункты 131) и 132) изложить в следующей редакции:

"131) уақытша әкімшінің, оңалтуды, уақытша және банкроттықты басқарушылар қызметін жүзеге асыруға құқығы бар адамдарды тіркеу және оларды тіркеуден шығару;
132) кредиторлар жиналысы ұсынған кандидатураны оңалтуды немесе банкроттықты басқарушы етіп тағайындау;";
133) және 134) тармақшалар алып тасталсын;
135), 136) және 137) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"135) интернет-ресурста кредиторлар талаптарының тізілімін орналастыру;
136) табиғи монополия субъектiлерi немесе тиісті тауар нарығында үстем немесе монополиялық жағдайға ие нарық субъектілері болып табылатын не республика экономикасы үшiн маңызды стратегиялық маңызы бар, азаматтардың өміріне, денсаулығына, ұлттық қауіпсіздікке немесе қоршаған ортаға әсер ете алатын ұйымдар мен дара кәсіпкерлер, оның ішінде акцияларының пакеттері (қатысу үлестері) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес стратегиялық объектілерге жатқызылған, сондай-ақ өздері үшін осыған ұқсас тәртіп "Оңалту және банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының Заңында көзделген мемлекеттiң бастамасы бойынша банкрот деп танылған ұйымдар мүліктік массаны өткізудің ерекше шарттары мен тәртібін және мүліктік масса объектілерін сатып алушыларға қойылатын қосымша талаптарды белгілеу жөнінде ұсыныстар әзірлеу;
137) оңалтуды басқарушының оңалту рәсiмiнің жүзеге асырылу барысы туралы, уақытша басқарушының борышкердің қаржылық жағдайы туралы мәліметтерді жинау мен банкроттық рәсімінің жүзеге асырылу барысы туралы, банкроттықты басқарушының банкроттық рәсiмiнің жүргiзілу барысы туралы ағымдағы ақпаратын қарау;";
138), 139), 140), 141) және 142) тармақшалар алып тасталсын;
143) және 144) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"143) борышкерді банкрот деп тану туралы және банкроттық рәсімін жүзеге асыру мүмкін болатын мүліктің (активтердің) жоқ екендігі туралы өтініште көрсетілген мекенжай бойынша борышкердің жоқ екендігі туралы уақытша басқарушының қорытындысын ескере отырып, банкроттық рәсімін қозғамай, жоқ борышкерді банкрот деп тануды және оны таратуды келісу;
144) сот шешімі бойынша:
"Оңалту және банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 56-бабының 4-тармағында көзделген жағдайда кредиторлардың алғашқы жиналысын;
"Оңалту және банкроттық туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 118-бабында белгіленген тәртіппен банкроттық рәсімін қозғамай, банкротты таратуды жүргізу;";
145) және 146) тармақшалар алып тасталсын;
147) және 149) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"147) борышкердің мүлкін (активтерін) сату бойынша электрондық аукцион жүргізу тәртібінің сақталуын бақылауды жүзеге асыру;";

"131) регистрация лиц, имеющих право осуществлять деятельность временного администратора, реабилитационного, временного и банкротного управляющих, и снятие их с регистрации;
132) назначение реабилитационным или банкротным управляющим кандидатуры, представленной собранием кредиторов;";
подпункты 133) и 134) исключить;
подпункты 135), 136) и 137) изложить в следующей редакции:
"135) размещение на интернет-ресурсе реестра требований кредиторов;
136) разработка предложений по установлению особых условий и порядка реализации имущественной массы и дополнительных требований к покупателям объектов имущественной массы при банкротстве организаций и индивидуальных предпринимателей, являющихся субъектами естественной монополии или субъектами рынка, занимающих доминирующее или монопольное положение на соответствующем товарном рынке либо имеющих важное стратегическое значение для экономики республики, способных оказать влияние на жизнь, здоровье граждан, национальную безопасность или окружающую среду, в том числе организаций, пакеты акций (доли участия) которых отнесены к стратегическим объектам в соответствии с законодательством Республики Казахстан, а также признанных банкротами по инициативе государства, для которых подобный порядок предусмотрен Законом Республики Казахстан "О реабилитации и банкротстве";
137) рассмотрение текущей информации реабилитационного управляющего о ходе осуществления реабилитационной процедуры, временного управляющего о ходе осуществления сбора сведений о финансовом состоянии должника и процедуры банкротства, банкротного управляющего о ходе проведения процедуры банкротства;";
подпункты 138), 139), 140), 141) и 142) исключить;
подпункты 143) и 144) изложить в следующей редакции:
"143) согласование признания отсутствующего должника банкротом и его ликвидации без возбуждения процедуры банкротства с учетом заключения временного управляющего об отсутствии должника по адресу, указанному в заявлении о признании должника банкротом, и отсутствии имущества (активов), за счет которого возможно осуществить процедуру банкротства;
144) проведение по решению суда:
первого собрания кредиторов в случае, предусмотренном пунктом 4 статьи 56 Закона Республики Казахстан "О реабилитации и банкротстве";
о ликвидации банкрота без возбуждения процедуры банкротства в порядке, установленном статьей 118 Закона Республики Казахстан "О реабилитации и банкротстве";";
подпункты 145) и 146) исключить;
подпункты 147) и 149) изложить в следующей редакции:
"147) осуществление контроля за соблюдением порядка проведения электронного аукциона по продаже имущества (активов) должника;";

"149) "Оңалту және банкроттық туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-тармағына сәйкес мән-жайларда жасалған мәмiлелердi анықтау жөнiнде шаралар қабылдау;";
150) тармақша алып тасталсын;
151) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"151) оңалту рәсімінің және банкроттық рәсімінің өткізілуін мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру;";
153) тармақша алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 153-1), 153-2), 153-3), 153-4), 153-5), 153-6), 153-7), 153-8), 153-9), 153-10), 153-11), 153-12) және 153-13) тармақшалармен толықтырылсын:
"153-1) санация қатысушысынан растайтын құжаттарды сұратуды жүзеге асыру;
153-2) "Оңалту және банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының Заңында көзделген жағдайда уақытша басқарушының банкрот мүлкін сатуын келісу;
153-3) уақытша әкімшінің, оңалтуды, уақытша және банкроттықты басқарушылардың әрекетіне шағымдарды қарау;
153-4) мемлекеттік органдардан, заңды тұлғалардан және олардың лауазымды адамдарынан төлемге қабілетсіз және дәрменсіз борышкерлер туралы ақпаратты сұратуды және алуды жүзеге асыру;
153-5) банкрот деп тану туралы заңды күшіне енген сот шешімі бар адамның банктік шоттарының болуы және олардың нөмірлері туралы, осы шоттардағы ақшаның қалдығы мен айналымы туралы ақпаратты уақытша және банкроттықты басқарушыларға ұсыну;
153-6) "Оңалту және банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының Заңын бұзушылықтар анықталған жағдайда, уақытша әкімшінің, оңалтуды, уақытша және банкроттықты басқарушылардың шешімдері мен әрекетіне (әрекетсіздігіне) сотта дау айту;
153-7) Қазақстан Республикасының ақпараттандыру туралы заңнамасына сәйкес ақпараттық жүйелерді қолдана отырып, электрондық қызметтер көрсету;
153-8) өз құзыреті шегінде оңалту және банкроттық рәсімдерін енгізу, жүргізу және тоқтату жөнінде түсініктемелер мен түсіндірулер беру;
153-9) өздеріне қатысты банкрот деп тану туралы сот шешімдері заңды күшіне енген банкроттар тізімін уәкілетті органның интернет-ресурсында жариялау;
153-10) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен мемлекеттік органдармен өзара іс-қимылды электрондық тәсілмен жүзеге асыру;
153-11) "Оңалту және банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес интернет-ресурсқа:
кредиторлар жиналысын өткізу туралы хабарламаны;
банкроттық және кредиторлардың талаптарды мәлімдеу тәртібі туралы істі қозғау туралы хабарландыруды;
борышкерді банкрот деп тану және банкроттық рәсімін қозғай отырып, оны тарату туралы хабарландыруды;
оңалту рәсімін қолдану және кредиторлардың талаптарды мәлімдеу тәртібі туралы хабарландыруды орналастыру;

"149) принятие мер по выявлению сделок, совершенных при обстоятельствах, в соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О реабилитации и банкротстве";";
подпункт 150) исключить;
подпункт 151) изложить в следующей редакции:
"151) осуществление государственного контроля за проведением реабилитационной процедуры и процедуры банкротства;";
подпункт 153) исключить;
дополнить подпунктами 153-1), 153-2), 153-3), 153-4), 153-5), 153-6),153-7), 153-8), 153-9), 153-10), 153-11), 153-12) и 153-13) следующего содержания:
"153-1) осуществление запроса у участника санации подтверждающих документов;
153-2) согласование продажи временным управляющим имущества банкрота в случае, предусмотренном Законом Республики Казахстан "О реабилитации и банкротстве";
153-3) рассмотрение жалоб на действия временного администратора, реабилитационного, временного и банкротного управляющих;
153-4) осуществление запроса и получение от государственных органов, юридических лиц и их должностных лиц информации о неплатежеспособных и несостоятельных должниках;
153-5) представление временному и банкротному управляющим информации о наличии и номерах банковских счетов лица, по которому имеется вступившее в законную силу решение суда о признании банкротом, остатках и движении денег на этих счетах;
153-6) оспаривание в суде решений и действий (бездействия) временного администратора, реабилитационного, временного и банкротного управляющих в случае выявления нарушений Закона Республики Казахстан "О реабилитации и банкротстве";
153-7) оказание электронных услуг с применением информационных систем в соответствии с законодательством Республики Казахстан об информатизации;
153-8) дача разъяснений и комментариев по введению, проведению и прекращению процедур реабилитации и банкротства в пределах своей компетенции;
153-9) опубликование на интернет-ресурсе уполномоченного органа списка банкротов, в отношении которых решения суда о признании их банкротами вступили в законную силу;
153-10) осуществление взаимодействия с государственными органами электронным способом в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан;
153-11) в соответствии с Законом Республики Казахстан "О реабилитации и банкротстве" размещение на интернет-ресурсе:
уведомления о проведении собрания кредиторов;
объявления о возбуждении дела о банкротстве и порядке заявления требований кредиторами;
объявления о признании должника банкротом и его ликвидации с возбуждением процедуры банкротства;
объявления о применении реабилитационной процедуры и порядке заявления требований кредиторами;

153-12) сотқа уақытша басқарушыны, уақытша әкімшіні тіркеуден алып тастау туралы, сондай-ақ кредиторлар жиналысына оңалтуды не банкроттықты басқарушыны тіркеуден алып тастау туралы хабарламалар жіберу;
153-13) оңалтуды және банкроттықты басқарушыларды шеттету;";
мынадай мазмұндағы 209-1) тармақшамен толықтырылсын:
"209-1) республикалық меншікке айналған (түскен) мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және одан әрі пайдалану жұмыстарын ұйымдастыру;";
210, 211), 212), 213), 214), 215), 216), 218), 219), 220), 221), 222), 223), 224), 225), 226) және 227) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"210) қылмыстық жолмен алынған кiрiстердi заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмдi қаржыландыруға қарсы iс-қимыл саласындағы бірыңғай мемлекеттік саясатты іске асыру;
211) қылмыстық жолмен алынған кiрiстердi заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмдi қаржыландыруға қарсы iс-қимыл жасау, қызметтің осы бағытында мемлекеттік органдардың жұмысын үйлестіру;
212) қылмыстық жолмен алынған кiрiстердi заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмдi қаржыландыруға қарсы iс-қимыл саласында бірыңғай ақпараттық жүйе құру және республикалық дерекқор жүргізу;
213) қылмыстық жолмен алынған кiрiстердi заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмдi қаржыландыруға қарсы iс-қимыл саласында шетелдік мемлекеттердің құзыретті органдарымен өзара іс-қимыл және ақпарат алмасуды жүзеге асыру;
214) "Қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес қаржы мониторингіне жататын ақшамен және (немесе) өзге де мүлікпен жасалатын операциялар туралы ақпаратты жинауды және өңдеуді жүзеге асыру;
215) қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл саласындағы алынған ақпаратты талдауды жүзеге асыру;
216) қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл саласындағы мемлекеттік органдардың қызметін үйлестіру;";
"218) қаржы мониторингіне жататын операциялар туралы мәліметтер мен ақпараттарды құқық қорғау органдары мен арнаулы мемлекеттік органдардың сұратулары бойынша Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен беру;
219) ақшамен және (немесе) өзге де мүлікпен жасалатын операция туралы мәліметтер мен ақпараттарды, осындай операция қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға байланысты деп пайымдауға негіздер болған кезде Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасына жіберу;

153-12) направление уведомлений суду – о снятии с регистрации временного управляющего, временного администратора, а также собранию кредиторов – о снятии с регистрации реабилитационного либо банкротного управляющего;
153-13) отстранение реабилитационного и банкротного управляющих;";
дополнить подпунктом 209-1) следующего содержания:
"209-1) организация работы по учету, хранению, оценке и дальнейшему использованию имущества, обращенного (поступившего) в республиканскую собственность;";
подпункты 210), 211), 212), 213), 214), 215), 216), 218), 219), 220), 221), 222), 223), 224), 225), 226) и 227) изложить в следующей редакции:
"210) реализация единой государственной политики в сфере противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма;
211) противодействие легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма, координация работы государственных органов в этом направлении деятельности;
212) создание единой информационной системы и ведение республиканской базы данных в сфере противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма;
213) осуществление взаимодействия и информационного обмена с компетентными органами иностранных государств в сфере противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма;
214) осуществление сбора и обработки информации об операциях с деньгами и (или) иным имуществом, подлежащих финансовому мониторингу, в соответствии с Законом Республики Казахстан "О противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма";
215) осуществление анализа полученной информации в сфере противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма;
216) координация деятельности государственных органов в сфере противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма;";
"218) представление в установленном законодательством Республики Казахстан порядке по запросам правоохранительных и специальных государственных органов сведений и информации об операции, подлежащей финансовому мониторингу;
219) направление в Генеральную прокуратуру Республики Казахстан сведений и информации об операции с деньгами и (или) иным имуществом при наличии оснований полагать, что такая операция связана с легализацией (отмыванием) доходов, полученных преступным путем, и (или) финансированием терроризма;

220) қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша халықаралық ынтымақтастық бағдарламаларын әзірлеуге және жүзеге асыруға қатысу;
221) қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл саласында республикалық дерекқор қалыптастыруды және жүргізуді ұйымдастыру, сондай-ақ ақпараттық жүйелердің әдіснамалық бірлігін және келісімді жұмыс істеуін қамтамасыз ету;
222) Қазақстан Республикасының қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл туралы заңнамасын бұзудың алдын алу жөніндегі іс-шараларды әзірлеу және өткізу;
223) мемлекеттік органдардан және өзге де ұйымдардан алынатын ақпараттың негізінде Қазақстан Республикасының қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл туралы заңнамасын қолдану практикасын қорытындылау, сондай-ақ оны жетілдіру бойынша ұсыныстар әзірлеу және енгізу;
224) қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимылдың халықаралық тәжірибесі мен практикасын зерделеу;
225) қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл саласында кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау бойынша іс-шаралар өткізу;
226) қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл саласындағы халықаралық ұйымдардың, бірлестіктердің және өзге де жұмыс топтарының қызметіне белгіленген тәртіппен қатысу;
227) Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкімен келісім бойынша "Қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл туралы" Қазақстан Республикасы Заңының мақсаты үшін оффшорлық аймақтардың тізбесін айқындау;";
мынадай мазмұндағы 229-1), 229-2), 229-3) және 229-4) тармақшалармен толықтырылсын:
"229-1) терроризмді және экстремизмді қаржыландырумен байланысты ұйымдар мен тұлғалардың тізбесін "Қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабы 1-тармағының 12) тармақшасында көрсетілген қаржы мониторингі субъектілеріне жеткізу;
229-2) "Қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 3-бабының 1-тармағы 12) тармақшасында көзделген қаржы мониторингінің қаржы субъектілерін қоспағанда, Ақшаны жылыстатуға қарсы күрестің қаржылық шараларын әзірлеу тобының (ФАТФ) ұсынымдарын орындамайтын және (немесе) жеткілікті түрде орындамайтын мемлекеттердің (аумақтардың) тізбесін жасау және оны қаржы мониторингі субъектілеріне жеткізетін тиісті мемлекеттік органдарға жіберу;

220) участие в разработке и осуществлении программ международного сотрудничества по вопросам противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма;
221) организация формирования и ведения республиканской базы данных, а также обеспечение методологического единства и согласованного функционирования информационных систем в сфере противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма;
222) разработка и проведение мероприятий по предупреждению нарушений законодательства Республики Казахстан о противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма;
223) обобщение практики применения законодательства Республики Казахстан о противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма на основании информации, получаемой от государственных органов и иных организаций, а также разработка и внесение предложений по его совершенствованию;
224) изучение международного опыта и практики противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма;
225) проведение мероприятий по переподготовке и повышению квалификации кадров в сфере противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма;
226) участие в установленном порядке в деятельности международных организаций, объединений и иных рабочих групп в сфере противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма;
227) определение перечня оффшорных зон для целей Закона Республики Казахстан "О противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма" по согласованию с Национальным Банком Республики Казахстан;";
дополнить подпунктами 229-1), 229-2), 229-3) и 229-4) следующего содержания:
"229-1) доведение перечня организаций и лиц, связанных с финансированием терроризма и экстремизма до субъектов финансового мониторинга, указанных в подпункте 12) пункта 1 статьи 3 Закона Республики Казахстан "О противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма";
229-2) составление перечня государств (территорий), которые не выполняют и (или) недостаточно выполняют рекомендации Группы разработки финансовых мер борьбы с отмыванием денег (ФАТФ), и направление соответствующим государственным органам, которые доводят его до субъектов финансового мониторинга, за исключением финансовых субъектов финансового мониторинга, предусмотренных подпунктом 12) пункта 1 статьи 3 Закона Республики Казахстан "О противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма";

229-3) Ақшаны жылыстатуға қарсы күрестің қаржылық шараларын әзірлеу тобының (ФАТФ) ұсынымдарын орындамайтын және (немесе) жеткілікті түрде орындамайтын мемлекеттердің (аумақтардың) тізбесін "Қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабы 1-тармағының 12) тармақшасында көрсетілген қаржы мониторингі субъектілеріне жеткізу;
229-4) қаржы мониторингі, сыртқы барлау уәкілетті органына жататын операциялар туралы мәліметтер мен ақпаратты ұсыну тәртібін сыртқы барлау уәкілетті органымен және Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасымен бірлесіп анықтау;";
230) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"230) күдікті операцияны тоқтата тұру туралы не күдікті операцияны тоқтата тұру қажеттігінің жоқтығы туралы шешім қабылдау және күдікті операция туралы хабарламаны берген қаржы мониторингі субъектісі мен мемлекеттік органға электрондық тәсілмен немесе қағаз жеткізгіште жеткізу;";
мынадай мазмұндағы 230-1) және 230-2) тармақшалармен толықтырылсын:
"230-1) олар терроризмді қаржыландыруға бағытталады деп пайымдауға негіздер бар операциялардың қатысушылары болып табылатын тұлғалардың банктік шоттары бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы шешім қабылдау және оны "Қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабы 1-тармағының 1) тармақшасында көзделген қаржы мониторингі субъектілеріне жеткізу;
230-2) Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасын, олар терроризмді қаржыландыруға бағытталады деп пайымдауға негіздер бар күдікті операцияларды тоқтата тұру қажеттігі туралы шешімдер берген құқық қорғау органдары мен арнаулы мемлекеттік органдарды банктік шоттар бойынша шығыс операцияларының уақытша тоқтатылғаны туралы хабардар ету;";
231), 232) және 233) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"231) құқық қорғау органдары мен арнаулы мемлекеттік органдардың тиісті шешімі алынған сәттен бастап үш сағат ішінде оны қаржы мониторингі субъектісіне жеткізу;
232) қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға байланысты әрекеттердің алдын алу, анықтау, жолын кесу және тексеру, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңдарына және Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарына сәйкес көрсетілген кірістерді тәркілеу саласында шетелдік мемлекеттердің құзыретті органдарымен ынтымақтастық жасау;
233) шет мемлекеттiң құзыреттi органының сұратуы бойынша қылмыстық жолмен алынған кiрiстердi заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмдi қаржыландыруға қарсы iс-қимыл туралы ақпарат беру;";
235-2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"235-2) "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-1-бабына сәйкес:
мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруға және өткізуге тапсырыс беруші ұсынған, электрондық мемлекеттік сатып алуды жүргізу қағидаларында белгіленген құжаттарды қамтитын тапсырманы қарау;
конкурстық немесе аукциондық құжаттаманы тапсырыс беруші ұсынған тапсырма негізінде әзірлеу және бекіту;
тапсырыс берушінің өкілі кіретін конкурстық не аукциондық комиссияның құрамын белгілеу және бекіту;
конкурстық немесе аукциондық құжаттамаға өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізу;
мемлекеттік сатып алуды өткізу туралы хабарландыруды орналастыру;
тапсырыс берушіге, мемлекеттік сатып алу веб-порталында автоматты түрде тіркелген, мемлекеттік сатып алу туралы шарттың жобасына конкурстық немесе аукциондық құжаттаманы және (немесе) конкурстық немесе аукциондық құжаттаманың техникалық ерекшелігін алған тұлғаларды тіркеу журналына енгізілген тұлғалар тарапынан ұсыныстар мен ескертулерді жіберу;
конкурс немесе аукцион тәсілімен мемлекеттік сатып алу жеңімпазын анықтау;";
мынадай мазмұндағы 235-4), 235-5), 235-6), 235-7) және 235-8) тармақшалармен толықтырылсын:
"235-4) мемлекеттік сатып алу саласындағы тізілімдерді қалыптастыру және жүргізу тәртібін айқындау;
235-5) ведомствоның құзыреті шегінде реттеу, іске асыру және бақылау-қадағалау функцияларын жүзеге асыру және ведомствоның құзыреті шегінде орталық атқарушы органның стратегиялық функцияларын орындауға қатысу;

229-3) доведение перечня государств (территорий), которые не выполняют и (или) недостаточно выполняют рекомендации Группы разработки финансовых мер борьбы с отмыванием денег (ФАТФ) до субъектов финансового мониторинга, указанных в подпункте 12) пункта 1 статьи 3 Закона Республики Казахстан "О противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма";
229-4) определение совместно с уполномоченным органом внешней разведки и Генеральной прокуратурой Республики Казахстан порядка представления сведений и информации об операциях, подлежащих финансовому мониторингу, уполномоченному органу внешней разведки;";
подпункт 230) изложить в следующей редакции:
"230) принятие решения о приостановлении подозрительной операции либо отсутствии необходимости в приостановлении подозрительной операции и доведение его до субъекта финансового мониторинга и государственного органа, представившего сообщение о подозрительной операции, электронным способом или на бумажном носителе;";
дополнить подпунктами 230-1) и 230-2) следующего содержания:
"230-1) принятие решения о приостановлении расходных операций по банковским счетам лиц, являющихся участниками операции, по которым имеются основания полагать, что они направлены на финансирование терроризма, и доведение его до субъектов финансового мониторинга, предусмотренных подпунктом 1) пункта 1 статьи 3 Закона Республики Казахстан "О противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма";
230-2) информирование о приостановлении расходных операций по банковским счетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан, правоохранительных и специальных государственных органов, предоставивших решения о необходимости приостановления подозрительной операции, по которым имеются основания полагать, что они направлены на финансирование терроризма;";
подпункты 231), 232) и 233) изложить в следующей редакции:
"231) доведение до субъекта финансового мониторинга соответствующего решения правоохранительных и специальных государственных органов в течение трех часов с момента получения;
232) сотрудничество с компетентными органами иностранных государств в сфере предупреждения, выявления, пресечения и расследования деяний, связанных с легализацией (отмыванием) доходов, полученных преступным путем, и финансированием терроризма, а также конфискации указанных доходов в соответствии с законами Республики Казахстан и международными договорами Республики Казахстан;
233) передача информации о легализации (отмывании) доходов, полученных преступным путем, и финансировании терроризма, осуществляемая по запросу компетентного органа иностранного государства;";
в подпункт 235-2) внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
дополнить подпунктами 235-4), 235-5), 235-6), 235-7) и 235-8) следующего содержания:
"235-4) определение порядка формирования и ведения реестров в сфере государственных закупок;
235-5) осуществление регулятивных, реализационных и контрольно-надзорных функций и участие в выполнении стратегических функций центрального исполнительного органа в пределах компетенции ведомств;

235-6) адам мен азаматтың құқықтары мен бостандықтарын қозғайтын нормативтік құқықтық актілерді қоспағанда, ведомствоның құзыретіне кіретін мәселелер бойынша және министрліктердің актілерінде оларды бекіту бойынша тікелей құзыреті болған кезде нормативтік құқықтық актілерді бекіту;
235-7) құзыреті шегінде жеке және заңды тұлғалардың қызметін бақылауды және қағадалауды жүзеге асыру;
235-8) ведомствоның өкілеттіктеріне жататын мәселелер бойынша жергілікті атқарушы органдардың қызметін бақылау және қадағалау функцияларын жүзеге асыру;";
17-тармақта:
11) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"11) "Қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 4-бабының 4-тармағында белгіленген бір немесе бірнеше критерийлерге сай келетін күдікті операция белгілері анықталған жағдайда, ақшамен және (немесе) өзге де мүлікпен операцияларды күнтізбелік үш күнге дейінгі мерзімге тоқтата тұру туралы шешім шығару;";
мынадай мазмұндағы 11-1) тармақшамен толықтырылсын:
"11-1) қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға байланысты мәліметтер мен ақпарат алмасу және оларды беру бойынша өзара іс-қимыл тәртібін құқық қорғау органдарымен және арнаулы мемлекеттік органдармен бірлесіп айқындау;";
мынадай мазмұндағы 17-3), 17-4), 17-5), 17-6), 17-7), 17-8), 17-9), 17-10) және 17-11) тармақшалармен толықтырылсын:
"17-3) оңалтуды басқарушының кандидатурасын тағайындаудан уәжді бас тартуды не оңалтуды басқарушыны тіркеуден алып тастау туралы хабарламаны кредиторлар жиналысына жіберу;
17-4) өндірісте бар материалдар мен қылмыстық істер бойынша құжаттарға, статистикалық деректер материалдарына және өзге мәліметтерге қол жеткізу, сондай-ақ олардың берілуін ұйым басшыларынан және басқа лауазымды адамдарынан, жеке тұлғалардан талап ету, олардың көшірмелерін түсіру, түсіндірулер алу;
17-5) өндірісте бар қылмыстық істер бойынша шақыру бойынша келуден жалтарған адамдарды мәжбүрлеп келтіру;
17-6) Қазақстан Республикасының қылмыстық іс жүргізу заңнамасына және әкімшілік құқық бұзушылық туралы заңнамасына сәйкес құжаттарды, тауарларды, заттарды немесе өзге де мүлікті алып қою немесе алуды жүзеге асыру;
17-7) Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген тәртіппен тиісті уақытша ұстау изоляторларын, тергеу изоляторларын пайдалану;
17-8) әкімшілік құқық бұзушылық туралы хаттамалар жасау және істерді қарау, әкімшілік ұстауды жүзеге асыру, сондай-ақ Қазақстан Республикасының әкімшілік құқық бұзушылық туралы заңнамасында көзделген басқа шараларды қолдану;

235-6) утверждение нормативных правовых актов по вопросам, входящим в компетенцию ведомств, и при наличии прямой компетенции по их утверждению в актах министерства, за исключением нормативных правовых актов, затрагивающих права и свободы человека и гражданина;
235-7) осуществление контроля и надзора за деятельностью физических и юридических лиц в пределах компетенции;
235-8) осуществление контрольных и надзорных функций за деятельностью местных исполнительных органов по вопросам, относящимся к полномочиям ведомств;";
в пункте 17:
подпункт 11) изложить в следующей редакции:
"11) выносить решение о приостановлении операций с деньгами и (или) иным имуществом, в случае обнаружения признаков подозрительной операции, отвечающей одному или нескольким критериям, установленным пунктом 4 статьи 4 Закона Республики Казахстан "О противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма", на срок до трех календарных дней;";
дополнить подпунктом 11-1) следующего содержания:
"11-1) определять совместно с правоохранительными и специальными государственными органами порядок взаимодействия по обмену и передаче сведений и информации, связанных с легализацией (отмыванием) доходов, полученных преступным путем, и финансированием терроризма;";
дополнить подпунктами 17-3), 17-4), 17-5), 17-6), 17-7), 17-8), 17-9), 17-10) и 17-11) следующего содержания:
"17-3) направлять мотивированный отказ собранию кредиторов в назначении кандидатуры реабилитационного управляющего либо сообщение о снятии реабилитационного управляющего с регистрации;
17-4) по имеющимся в производстве материалам и уголовным делам иметь доступ к документам, материалам, статистическим данным и иным сведениям, а также требовать их представления от руководителей и других должностных лиц организаций, физических лиц, снимать с них копии, получать объяснения;
17-5) по имеющимся в производстве уголовным делам подвергать приводу лиц, уклоняющихся от явки по вызову;
17-6) изымать или производить выемку документов, товаров, предметов или иного имущества в соответствии с уголовно-процессуальным законодательством и законодательством об административных правонарушениях Республики Казахстан;
17-7) использовать соответствующие изоляторы временного содержания, следственные изоляторы в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан;
17-8) составлять протоколы и рассматривать дела об административных правонарушениях, осуществлять административное задержание, а также применять другие меры, предусмотренные законодательством Республики Казахстан об административных правонарушениях;

17-9) Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген жағдайда уәкілетті органдар мен лауазымды адамдардан тексерулер, салықтық және басқа тексерулер, аудит және бағалау жүргізуді талап ету;
17-10) жеке және заңды тұлғаларға қылмыстар мен өзге құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал еткен себептер мен шарттарды жою туралы орындалуы міндетті нұсқаулықтар, ұсынымдар беру;
17-11) мемлекеттік кірістер органдарына жүктелген міндеттерді шешуді қамтамасыз ететін ақпараттық жүйені құру және пайдалану, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен әкімшілік құқық бұзушылық туралы істер бойынша алдын ала тергеу және анықтау барысында зерттеулер ұйымдастыру.";
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің және оның ведомстволарының қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
мынадай мазмұндағы 6-тармақпен толықтырылсын:
"6. "Электрондық коммерция орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.".
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы:
1) 2014 жылғы 17 қазаннан бастап қолданысқа енгізілетін 3-тармақтың жиырма сегізінші, отызыншы, отыз бірінші, отыз екінші, отыз үшінші, отыз төртінші, бір жүз он үшінші, бір жүз он төртінші, бір жүз он тоғызыншы, бір жүз жиырма сегізінші, бір жүз жиырма тоғызыншы, бір жүз отыз екінші, бір жүз отыз бесінші, бір жүз отыз алтыншы, бір жүз отыз жетінші бір жүз отыз сегізінші, бір жүз отыз тоғызыншы, бір жүз қырқыншы, бір жүз қырық бірінші, бір жүз қырық екінші, бір жүз қырық үшінші, бір жүз қырық төртінші, бір жүз қырық бесінші, бір жүз қырық алтыншы, бір жүз қырық жетінші, бір жүз қырық сегізінші, бір жүз қырық тоғызыншы, бір жүз елуінші және бір жүз елу бірінші абзацтарын;
2) 2014 жылғы 15 желтоқсаннан бастап қолданысқа енгізілетін 3-тармақтың бір жүз жетпіс үшінші, бір жүз жетпіс төртінші, бір жүз жетпіс бесінші және бір жүз жетпіс алтыншы абзацтарын;
3) Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне берілген экономикалық және қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтардың алдын алу, анықтау, жолын кесу, ашу және тексеру жөніндегі функциялар мен өкілеттіктер мәселелері бойынша енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар қолданысқа енгізілген сәттен бастап қолданысқа енгізілетін 3-тармақтың тоғызыншы, жиырмасыншы, жиырма бірінші, жиырма бесінші, жетпіс үшінші, жетпіс төртінші, жетпіс бесінші, жетпіс алтыншы, жетпіс жетінші, жетпіс сегізінші, жетпіс тоғызыншы, екі жүзінші, екі жүз бірінші, екі жүз екінші, екі жүз үшінші, екі жүз төртінші, екі жүз бесінші, екі жүз алтыншы және екі жүз жетінші абзацтарын;

17-9) требовать производства ревизий, налоговых и других проверок, аудита и оценки от уполномоченных органов и должностных лиц в случаях, предусмотренных законодательством Республики Казахстан;
17-10) давать обязательные для исполнения предписания, представления физическим и юридическим лицам об устранении причин и условий, способствовавших совершению преступлений и иных правонарушений;
17-11) создавать и использовать информационные системы, обеспечивающие решение возложенных на органы государственных доходов задач, организовывать исследования в ходе предварительного следствия, дознания, производства по делам об административных правонарушениях в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.";
перечень организаций, находящихся в ведении Министерства финансов Республики Казахстан и его ведомств:
дополнить пунктом 6 следующего содержания:
"6. Товарищество с ограниченной ответственностью "Центр электронной коммерции".".
4. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания, за исключением:
1) абзацев двадцать восьмого, тридцатого, тридцать первого, тридцать второго, тридцать третьего, тридцать четвертого, сто тринадцатого, сто четырнадцатого, сто девятнадцатого, сто двадцать восьмого, сто двадцать девятого, сто тридцать второго, сто тридцать пятого, сто тридцать шестого, сто тридцать седьмого, сто тридцать восьмого, сто тридцать девятого, сто сорокового, сто сорок первого, сто сорок второго, сто сорок третьего, сто сорок четвертого, сто сорок пятого, сто сорок шестого, сто сорок седьмого, сто сорок восьмого, сто сорок девятого, сто пятидесятого и сто пятьдесят первого пункта 3, которые вводятся в действие с 17 октября 2014 года;
2) абзацев сто семьдесят третьего, сто семьдесят четвертого, сто семьдесят пятого и сто семьдесят шестого пункта 3, которые вводятся в действие с 15 декабря 2014 года;
3) абзацев девятого, двадцатого, двадцать первого, двадцать пятого, семьдесят третьего, семьдесят четвертого, семьдесят пятого, семьдесят шестого, семьдесят седьмого, семьдесят восьмого, семьдесят девятого, двухсотого, двести первого, двести второго, двести третьего, двести четвертого, двести пятого, двести шестого и двести седьмого пункта 3, которые вводятся в действие со дня введения в действие Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам дальнейшего совершенствования системы государственного управления";

4) "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару деңгейлері арасында өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілген сәттен бастап қолданысқа енгізілетін 3-тармақтың елу алтыншы, елу жетінші, елу сегізінші, елу тоғызыншы, алпысыншы, алпыс бірінші, алпыс екінші, алпыс үшінші, алпыс төртінші, алпыс бесінші, алпыс алтыншы, алпыс жетінші, алпыс сегізінші, алпыс тоғызыншы, жетпісінші, сексенінші, сексен бірінші, сексен екінші, сексен үшінші, сексен төртінші, сексен бесінші, сексен алтыншы, сексен жетінші, сексен сегізінші, сексен тоғызыншы, тоқсаныншы, тоқсан бірінші, тоқсан екінші, тоқсан үшінші, тоқсан төртінші, тоқсан бесінші, тоқсан алтыншы, тоқсан жетінші, тоқсан сегізінші, тоқсан тоғызыншы, бір жүзінші, бір жүз бірінші, бір жүз екінші, бір жүз үшінші, бір жүз төртінші, бір жүз бесінші, бір жүз алтыншы, бір жүз жетінші, бір жүз сегізінші, бір жүз тоғызыншы, бір жүз оныншы, бір жүз сексен сегізінші, бір жүз сексен тоғызыншы, бір жүз тоқсаныншы, бір жүз тоқсан бірінші және бір жүз тоқсан екінші абзацтарын қоспағанда, қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 1000 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер
комитетінің аумақтық органдарына бірігу жолымен қайта
ұйымдастырылатын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Кедендік бақылау комитеті мен Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Салық комитетінің аумақтық органдарының тiзбесi
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Салық департаментi және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiне.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Көкшетау қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Көкшетау қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Степногорск қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Степногорск қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

4) абзацев пятьдесят шестого, пятьдесят седьмого, пятьдесят восьмого, пятьдесят девятого, шестидесятого, шестьдесят первого, шестьдесят второго, шестьдесят третьего, шестьдесят четвертого, шестьдесят пятого, шестьдесят шестого, шестьдесят седьмого, шестьдесят восьмого, шестьдесят девятого, семидесятого, восьмидесятого, восемьдесят первого, восемьдесят второго, восемьдесят третьего, восемьдесят четвертого, восемьдесят пятого, восемьдесят шестого, восемьдесят седьмого, восемьдесят восьмого, восемьдесят девятого, девяностого, девяносто первого, девяносто второго, девяносто третьего, девяносто четвертого, девяносто пятого, девяносто шестого, девяносто седьмого, девяносто восьмого, девяносто девятого, сотого, сто первого, сто второго, сто третьего, сто четвертого, сто пятого, сто шестого, сто седьмого, сто восьмого, сто девятого, сто десятого, сто восемьдесят восьмого, сто восемьдесят девятого, сто девяностого, сто девяносто первого и сто девяносто второго пункта 3, которые вводятся в действие со дня введения в действие Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 сентября 2014 года № 1000
Перечень
реорганизуемых территориальных органов Комитета таможенного
контроля Министерства финансов Республики Казахстан и Налогового
комитета Министерства финансов Республики Казахстан путем слияния в территориальные органы Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан
1. Налоговый департамент по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан и Департамент таможенного контроля по Акмолинской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в Департамент государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Налоговое управление по городу Кокшетау Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Кокшетау Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Налоговое управление по городу Степногорску Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Степногорску Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Ақкөл ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Ақкөл ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Астрахан ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Астрахан ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Атбасар ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Атбасар ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Сандықтау ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Сандықтау ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
8. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Аршалы ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Аршалы ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
9. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Ерейментау ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Ерейментау ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
10. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Егiндiкөл ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Егіндікөл ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
11. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Қорғалжын ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Қорғалжын ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

4. Налоговое управление по Аккольскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Аккольскому району Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
5. Налоговое управление по Астраханскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Астраханскому району Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
6. Налоговое управление по Атбасарскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Атбасарскому району Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
7. Налоговое управление по Сандыктаускому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Сандыктаускому району Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
8. Налоговое управление по Аршалынскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Аршалынскому району Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
9. Налоговое управление по Ерейментаускому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Ерейментаускому району Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
10. Налоговое управление по Егиндыкольскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Егиндыкольскому району Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
11. Налоговое управление по Коргалджинскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Коргалджинскому району Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

12. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Бұланды ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Бұланды ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
13. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Целиноград ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Целиноград ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
14. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Шортанды ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Шортанды ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
15. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Жарқайың ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Жарқайың ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
16. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Есiл ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Есіл ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
17. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Жақсы ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Жақсы ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
18. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Зерендi ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Зеренді ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
19. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Бурабай ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Бурабай ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

12. Налоговое управление по Буландынскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Буландынскому району Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
13. Налоговое управление по Целиноградскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Целиноградскому району Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
14. Налоговое управление по Шортандинскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Шортандинскому району Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
15. Налоговое управление по Жаркаинскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Жаркаинскому району Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
16. Налоговое управление по Есильскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Есильскому району Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
17. Налоговое управление по Жаксынскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Жаксынскому району Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
18. Налоговое управление по Зерендинскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Зерендинскому району Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
19. Налоговое управление по Бурабайскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Бурабайскому району Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

20. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң Еңбекшiлдер ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Еңбекшілдер ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
21. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақмола облысы бойынша Салық департаментiнiң "Бурабай" Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң "Бурабай" мемлекеттік кірістер басқармасына.
22. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментi және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетiнiң Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiне.
23. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментiнiң Ақтөбе қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнің Ақтөбе қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
24. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментiнiң Алға ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Алға ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
25. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментiнiң Байғанин ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Байғанин ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
26. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментiнiң Әйтеке би ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Әйтеке би ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
27. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментiнiң Ырғыз ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Ырғыз ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

20. Налоговое управление по Енбекшильдерскому району Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Енбекшильдерскому району Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
21. Налоговое управление "Бурабай" Налогового департамента по Акмолинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов "Бурабай" Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
22. Налоговый департамент по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан и Департамент таможенного контроля по Актюбинской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в Департамент государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
23. Налоговое управление по городу Актобе Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Актобе Департамента государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
24. Налоговое управление по Алгинскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Алгинскому району Департамента государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
25. Налоговое управление по Байганинскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Байганинскому району Департамента государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
26. Налоговое управление по Айтекебийскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Айтекебийскому району Департамента государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
27. Налоговое управление по Иргизскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Иргизскому району Департамента государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

28. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментiнiң Қарғалы ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Қарғалы ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
29. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментiнiң Мәртөк ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Мәртөк ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
30. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментiнiң Мұғалжар ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Мұғалжар ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
31. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментiнiң Темiр ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Темiр ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
32. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментiнiң Ойыл ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Ойыл ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
33. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментiнiң Қобда ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Қобда ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
34. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментiнiң Хромтау ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Хромтау ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
35. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Ақтөбе облысы бойынша Салық департаментiнiң Шалқар ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Шалқар ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

28. Налоговое управление по Каргалинскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Каргалинскому району Департамента государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
29. Налоговое управление по Мартукскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Мартукскому району Департамента государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
30. Налоговое управление по Мугалжарскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Мугалжарскому району Департамента государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
31. Налоговое управление по Темирскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Темирскому району Департамента государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
32. Налоговое управление по Уилскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Уилскому району Департамента государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
33. Налоговое управление по Хобдинскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Хобдинскому району Департамента государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
34. Налоговое управление по Хромтаускому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Хромтаускому району Департамента государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
35. Налоговое управление по Шалкарскому району Налогового департамента по Актюбинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Шалкарскому району Департамента государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

36. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы облысы бойынша Салық департаментi және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Алматы облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетiнiң Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiне.
37. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Талдықорған қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Талдықорған қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
38. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Қапшағай қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Қапшағай қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
39. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Текелi қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Текелi қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
40. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Балқаш ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Балқаш ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
41. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Жамбыл ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Жамбыл ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
42. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Iле ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Iле ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
43. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Қарасай ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Қарасай ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

36. Налоговый департамент по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан и Департамент таможенного контроля по Алматинской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в Департамент государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
37. Налоговое управление по городу Талдыкорган Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Талдыкорган Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
38. Налоговое управление по городу Капшагай Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Капшагай Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
39. Налоговое управление по городу Текели Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Текели Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
40. Налоговое управление по Балхашскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Балхашскому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
41. Налоговое управление по Жамбылскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Жамбылскому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
42. Налоговое управление по Илийскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Илийскому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
43. Налоговое управление по Карасайскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Карасайскому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

44. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Райымбек ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Райымбек ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
45. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Талғар ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Талғар ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
46. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Ұйғыр ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Ұйғыр ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
47. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Еңбекшiқазақ ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Еңбекшiқазақ ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
48. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Ақсу ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Ақсу ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
49. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Алакөл ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Алакөл ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
50. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Қаратал ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Қаратал ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
51. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Кербұлақ ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Кербұлақ ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

44. Налоговое управление по Райымбекскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Райымбекскому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
45. Налоговое управление по Талгарскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Талгарскому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
46. Налоговое управление по Уйгурскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Уйгурскому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
47. Налоговое управление по Енбекшиказахскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Енбекшиказахскому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
48. Налоговое управление по Аксускому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Аксускому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
49. Налоговое управление по Алакольскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Алакольскому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
50. Налоговое управление по Каратальскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Каратальскому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
51. Налоговое управление по Кербулакскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Кербулакскому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

52. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Көксу ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Көксу ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
53. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Панфилов ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Панфилов ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
54. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Сарқант ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Сарқант ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
55. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы облысы бойынша Салық департаментiнiң Ескелдi ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Ескелдi ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
56. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Атырау облысы бойынша Салық департаментi және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Атырау облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетiнiң Атырау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiне.
57. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Атырау облысы бойынша Салық департаментiнiң Атырау қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Атырау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Атырау қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
58. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Атырау облысы бойынша Салық департаментiнiң Құрманғазы ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Атырау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Құрманғазы ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
59. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Атырау облысы бойынша Салық департаментiнiң Индер ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Атырау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Индер ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

52. Налоговое управление по Коксускому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Коксускому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
53. Налоговое управление по Панфиловскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Панфиловскому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
54. Налоговое управление по Саркандскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Саркандскому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
55. Налоговое управление по Ескельдинскому району Налогового департамента по Алматинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Ескельдинскому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
56. Налоговый департамент по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан и Департамент таможенного контроля по Атырауской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в Департамент государственных доходов по Атырауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
57. Налоговое управление по городу Атырау Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Атырау Департамента государственных доходов по Атырауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
58. Налоговое управление по Курмангазинскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Курмангазинскому району Департамента государственных доходов по Атырауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
59. Налоговое управление по Индерскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Индерскому району Департамента государственных доходов по Атырауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

60. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Атырау облысы бойынша Салық департаментiнiң Исатай ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Атырау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Исатай ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
61. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Атырау облысы бойынша Салық департаментiнiң Қызылқоға ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Атырау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Қызылқоға ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
62. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Атырау облысы бойынша Салық департаментiнiң Мақат ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Атырау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Мақат ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
63. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Атырау облысы бойынша Салық департаментiнiң Махамбет ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Атырау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Махамбет ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
64. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Атырау облысы бойынша Салық департаментiнiң Жылыой ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Атырау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Жылыой ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
65. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментi және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiне.
66. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Өскемен қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Өскемен қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

60. Налоговое управление по Исатайскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Исатайскому району Департамента государственных доходов по Атырауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
61. Налоговое управление по Кызылкугинскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Кызылкугинскому району Департамента государственных доходов по Атырауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
62. Налоговое управление по Макатскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Макатскому району Департамента государственных доходов по Атырауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
63. Налоговое управление по Махамбетскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Махамбетскому району Департамента государственных доходов по Атырауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
64. Налоговое управление по Жылыойскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Жылыойскому району Департамента государственных доходов по Атырауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
65. Налоговый департамент по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан и Департамент таможенного контроля по Восточно-Казахстанской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в Департамент государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
66. Налоговое управление по городу Усть-Каменогорск Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Усть-Каменогорск Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

67. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Зырян ауданы –Зырян қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Зырян ауданы – Зырян қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
68. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Риддер қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Риддер қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
69. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Курчатов қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Курчатов қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
70. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Семей қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Семей қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
71. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Катонқарағай ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Катон-Қарағай ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
72. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Глубокое ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Глубокое ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
73. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Зайсан ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Зайсан ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

67. Налоговое управление по Зыряновскому району - городу Зыряновску Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Зыряновскому району - городу Зыряновску Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
68. Налоговое управление по городу Риддер Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Риддер Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
69. Налоговое управление по городу Курчатову Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Курчатову Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
70. Налоговое управление по городу Семей Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Семей Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
71. Налоговое управление по Катон-Карагайскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Катон-Карагайскому району Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
72. Налоговое управление по Глубоковскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Глубоковскому району Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
73. Налоговое управление по Зайсанскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Зайсанскому району Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

74. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Күршiм ауданы бойына Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Күршiм ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
75. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Ұлан ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Ұлан ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
76. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Шемонаиха ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Шемонаиха ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
77. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Абай ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Абай ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
78. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Аягөз ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Аягөз ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
79. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Бесқарағай ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Бесқарағай ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
80. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Бородулиха ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Бородулиха ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

74. Налоговое управление по Курчумскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Курчумскому району Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
75. Налоговое управление по Уланскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Уланскому району Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
76. Налоговое управление по Шемонайхинскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Шемонайхинскому району Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
77. Налоговое управление по Абайскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Абайскому району Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
78. Налоговое управление по Аягузскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Аягузскому району Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
79. Налоговое управление по Бескарагайскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Бескарагайскому району Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
80. Налоговое управление по Бородулихинскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Бородулихинскому району Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

81. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Жарма ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Жарма ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
82. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Көкпектi ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Көкпекті ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
83. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Үржар ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Үржар ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
84. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Тарбағатай ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Тарбағатай ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
85. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Жамбыл облысы бойынша Салық департаментi және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Жамбыл облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментіне.
86. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Жамбыл облысы бойынша Салық департаментiнiң Тараз қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Тараз қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
87. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Жамбыл облысы бойынша Салық департаментiнiң Жамбыл ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Жамбыл ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

81. Налоговое управление по Жарминскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Жарминскому району Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
82. Налоговое управление по Кокпектинскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Кокпектинскому району Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
83. Налоговое управление по Урджарскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Урджарскому району Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
84. Налоговое управление по Тарбагатайскому району Налогового департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Тарбагатайскому району Департамента государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
85. Налоговый департамент по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан и Департамент таможенного контроля по Жамбылской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в Департамент государственных доходов по Жамбылской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
86. Налоговое управление по городу Тараз Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Тараз Департамента государственных доходов по Жамбылской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
87. Налоговое управление по Жамбылскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Жамбылскому району Департамента государственных доходов по Жамбылской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

88. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Жамбыл облысы бойынша Салық департаментiнiң Жуалы ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Жуалы ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
89. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Жамбыл облысы бойынша Салық департаментiнiң Қордай ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Қордай ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
90. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Жамбыл облысы бойынша Салық департаментiнiң Тұрар Рысқұлов ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Тұрар Рысқұлов атындағы аудан бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
91. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Жамбыл облысы бойынша Салық департаментiнiң Мерке ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Мерке ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
92. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Жамбыл облысы бойынша Салық департаментінің Мойынқұм ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Мойынқұм ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
93. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Жамбыл облысы бойынша Салық департаментінің Байзақ ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Байзақ ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
94. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Жамбыл облысы бойынша Салық департаментінің Шу ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Шу ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
95. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Жамбыл облысы бойынша Салық департаментінің Сарысу ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Сарысу ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

88. Налоговое управление по Жуалынскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Жуалынскому району Департамента государственных доходов по Жамбылской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
89. Налоговое управление по Кордайскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Кордайскому району Департамента государственных доходов по Жамбылской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
90. Налоговое управление по району имени Турара Рыскулова Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по району имени Турара Рыскулова Департамента государственных доходов по Жамбылской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
91. Налоговое управление по Меркенскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Меркенскому району Департамента государственных доходов по Жамбылской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
92. Налоговое управление по Мойынкумскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Мойынкумскому району Департамента государственных доходов по Жамбылской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
93. Налоговое управление по Байзакскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Байзакскому району Департамента государственных доходов по Жамбылской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
94. Налоговое управление по Шускому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Шускому району Департамента государственных доходов по Жамбылской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
95. Налоговое управление по Сарысускому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Сарысускому району Департамента государственных доходов по Жамбылской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

96. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Жамбыл облысы бойынша Салық департаментінің Талас ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Талас ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
97. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаменті және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментіне.
98. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Орал қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Орал қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
99. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Бөрлі ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Бөрлі ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
100. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Жәнiбек ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Жәнібек ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
101. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Жаңақала ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Жаңақала ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
102. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Зеленов ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Зеленов ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

96. Налоговое управление по Таласскому району Налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Таласскому району Департамента государственных доходов по Жамбылской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
97. Налоговый департамент по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан и Департамент таможенного контроля по Западно-Казахстанской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в Департамент государственных доходов по Западно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
98. Налоговое управление по городу Уральск Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Уральск Департамента государственных доходов по Западно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
99. Налоговое управление по Бурлинскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Бурлинскому району Департамента государственных доходов по Западно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
100. Налоговое управление по Жанибекскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Жанибекскому району Департамента государственных доходов по Западно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
101. Налоговое управление по Жангалинскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Жангалинскому району Департамента государственных доходов по Западно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
102. Налоговое управление по Зеленовскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Зеленовскому району Департамента государственных доходов по Западно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

103. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Казталов ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Казталов ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
104. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Сырым ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Сырым ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
105. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Тасқала ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Тасқала ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
106. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Теректi ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Теректі ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
107. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Бөкей ордасы ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Бөкей ордасы ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
108. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Ақжайық ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ақжайық ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
109. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Шыңғырлау ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Шыңғырлау ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

103. Налоговое управление по Казталовскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Казталовскому району Департамента государственных доходов по Западно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
104. Налоговое управление по Сырымскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Сырымскому району Департамента государственных доходов по Западно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
105. Налоговое управление по Таскалинскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Таскалинскому району Департамента государственных доходов по Западно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
106. Налоговое управление по Теректинскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Теректинскому району Департамента государственных доходов по Западно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
107. Налоговое управление по Бокейординскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Бокейординскому району Департамента государственных доходов по Западно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
108. Налоговое управление по Акжаикскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Акжаикскому району Департамента государственных доходов по Западно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
109. Налоговое управление по Чингирлаускому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Чингирлаускому району Департамента государственных доходов по Западно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

110. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Батыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Қаратөбе ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Қаратөбе ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
111. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша Салық департаментi және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Қарағанды облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментіне.
112. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Қарағанды қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Қарағанды қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
113. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Жезқазған қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Жезқазған қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
114. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Саран қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Саран қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
115. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Темiртау қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Теміртау қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
116. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Шахтинск қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Шахтинск қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

110. Налоговое управление по Каратюбинскому району Налогового департамента по Западно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Каратюбинскому району Департамента государственных доходов по Западно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
111. Налоговый департамент по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан и Департамент таможенного контроля по Карагандинской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в Департамент государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
112. Налоговое управление по городу Караганда Налогового департамента Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Караганда Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
113. Налоговое управление по городу Жезказган Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Жезказган Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
114. Налоговое управление по городу Сарань Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Сарань Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
115. Налоговое управление по городу Темиртау Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Темиртау Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
116. Налоговое управление по городу Шахтинску Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Шахтинску Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

117. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Балқаш қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Балқаш қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
118. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Приозерск қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Приозерск қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
119. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Қаражал қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Қаражал қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
120. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Сәтпаев қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Сәтпаев қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
121. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Қазыбек би атындағы ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Қазыбек би атындағы ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
122. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Қарағанды облысы бойынша Салық департаментiнiң Октябрь ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Октябрь ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
123. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Қарқаралы ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Қарқаралы ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

117. Налоговое управление по городу Балхаш Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Балхаш Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
118. Налоговое управление по городу Приозерск Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Приозерск Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
119. Налоговое управление по городу Каражал Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Каражал Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
120. Налоговое управление по городу Сатпаев Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Сатпаев Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
121. Налоговое управление по району имени Казыбек би Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по району имени Казыбек би Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
122. Налоговое управление по Октябрьскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Октябрьскому району Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
123. Налоговое управление по Каркаралинскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Каркаралинскому району Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

124. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Нұра ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Нұра ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
125. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Осакаров ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Осакаров ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
126. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Бұқар жырау ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Бұқар жырау ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
127. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Ақтоғай ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ақтоғай ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
128. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Жаңаарқа ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Жаңаарқа ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
129. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Ұлытау ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ұлытау ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
130. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Шет ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Шет ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

124. Налоговое управление по Нуринскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Нуринскому району Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
125. Налоговое управление по Осакаровскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Осакаровскому району Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
126. Налоговое управление по Бухар-Жыраускому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Бухар-Жыраускому району Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
127. Налоговое управление по Актогайскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Актогайскому району Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
128. Налоговое управление по Жанааркинскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Жанааркинскому району Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
129. Налоговое управление по Улытаускому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Улытаускому району Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
130. Налоговое управление по Шетскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Шетскому району Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

131. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Абай ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Абай ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
132. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қызылорда облысы бойынша Салық департаменті және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Қызылорда облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментіне.
133. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қызылорда облысы бойынша Салық департаментінің Қызылорда қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Қызылорда қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
134. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қызылорда облысы бойынша Салық департаментінің Арал ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Арал ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
135. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қызылорда облысы бойынша Салық департаментінің Қазалы ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Қазалы ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
136. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қызылорда облысы бойынша Салық департаментінің Қармақшы ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Қармақшы ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
137. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қызылорда облысы бойынша Салық департаментінің Жалағаш ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Жалағаш ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

131. Налоговое управление по Абайскому району Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Абайскому району Департамента государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
132. Налоговый департамент по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан и Департамент таможенного контроля по Кызылординской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в Департамент государственных доходов по Кызылординской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
133. Налоговое управление по городу Кызылорда Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Кызылорда Департамента государственных доходов по Кызылординской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
134. Налоговое управление по Аральскому району Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Аральскому району Департамента государственных доходов по Кызылординской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
135. Налоговое управление по Казалинскому району Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Казалинскому району Департамента государственных доходов по Кызылординской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
136. Налоговое управление по Кармакшинскому району Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Кармакшинскому району Департамента государственных доходов по Кызылординской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
137. Налоговое управление по Жалагашскому району Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Жалагашскому району Департамента государственных доходов по Кызылординской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

138. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қызылорда облысы бойынша Салық департаментінің Сырдария ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Сырдария ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
139. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қызылорда облысы бойынша Салық департаментінің Шиелі ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Шиелі ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
140. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қызылорда облысы бойынша Салық департаментінің Жаңақорған ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Жаңақорған ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
141. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаменті және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендік бақылау комитетінің Қостанай облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментіне.
142. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Қостанай қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Қостанай қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
143. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Лисаковск қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Лисаковск қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
144. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Рудный қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Рудный қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

138. Налоговое управление по Сырдарьинскому району Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Сырдарьинскому району Департамента государственных доходов по Кызылординской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
139. Налоговое управление по Шиелийскому району Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Шиелийскому району Департамента государственных доходов по Кызылординской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
140. Налоговое управление по Жанакорганскому району Налогового департамента по Кызылординской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Жанакорганскому району Департамента государственных доходов по Кызылординской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
141. Налоговый департамент по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан и Департамент таможенного контроля по Костанайской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в Департамент государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
142. Налоговое управление по городу Костанай Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Костанай Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
143. Налоговое управление по городу Лисаковску Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Лисаковску Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
144. Налоговое управление по городу Рудному Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Рудному Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

145. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Арқалық қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Арқалық қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
146. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Алтынсарин ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Алтынсарин ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
147. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Меңдіқара ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Меңдіқара ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
148. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Жітіқара ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Жітіқара ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
149. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Қамысты ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Қамысты ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
150. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Қарасу ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Қарасу ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
151. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Қарабалық ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Қарабалық ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

145. Налоговое управление по городу Аркалыку Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Аркалыку Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
146. Налоговое управление по Алтынсаринскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Алтынсаринскому району Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
147. Налоговое управление по Мендыкаринскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Мендыкаринскому району Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
148. Налоговое управление по Житикаринскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Житикаринскому району Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
149. Налоговое управление по Камыстинскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Камыстинскому району Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
150. Налоговое управление по Карасускому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Карасускому району Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
151. Налоговое управление по Карабалыкскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Карабалыкскому району Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

152. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Қостанай ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Қостанай ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
153. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Ұзынкөл ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ұзынкөл ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
154. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Наурызым ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Наурызым ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
155. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Денисов ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Денисов ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
156. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Әулиекөл ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Әулиекөл ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
157. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Таранов ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Таранов ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
158. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Сарыкөл ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Сарыкөл ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

152. Налоговое управление по Костанайскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Костанайскому району Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
153. Налоговое управление по Узункольскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Узункольскому району Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
154. Налоговое управление по Наурзумскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Наурзумскому району Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
155. Налоговое управление по Денисовскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Денисовскому району Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
156. Налоговое управление по Аулиекольскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Аулиекольскому району Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
157. Налоговое управление по Тарановскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Тарановскому району Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
158. Налоговое управление по Сарыкольскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Сарыкольскому району Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

159. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Федоров ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Федоров ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
160. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Амангелді ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Амангелді ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
161. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Қостанай облысы бойынша Салық департаментінің Жангелді ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Жангелді ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
162. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Салық департаменті және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендік бақылау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментіне.
163. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментінің Ақтау қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ақтау қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
164. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментінің Жаңаөзен қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Жаңаөзен қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
165. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментінің Бейнеу ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Бейнеу ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

159. Налоговое управление по Федоровскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Федоровскому району Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
160. Налоговое управление по Амангельдинскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Амангельдинскому району Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
161. Налоговое управление по Жангильдинскому району Налогового департамента по Костанайской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Жангильдинскому району Департамента государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
162. Налоговый департамент по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан и Департамент таможенного контроля по Мангистауской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в Департамент государственных доходов по Мангистауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
163. Налоговое управление по городу Актау Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Актау Департамента государственных доходов по Мангистауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
164. Налоговое управление по городу Жанаозену Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Жанаозену Департамента государственных доходов по Мангистауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
165. Налоговое управление по Бейнеускому району Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Бейнеускому району Департамента государственных доходов по Мангистауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

166. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментінің Қарақия ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Қарақия ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
167. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментінің Маңғыстау ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Маңғыстау ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
168. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментінің Мұнайлы ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Мұнайлы ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
169. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментінің Түпқараған ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Түпқараған ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
170. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Салық департаментінің "Ақтау Теңіз порты" Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің "Ақтау теңіз порты" мемлекеттік кірістер басқармасына.
171. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Павлодар облысы бойынша Салық департаменті және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Павлодар облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментіне.
172. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Павлодар қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Павлодар қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

166. Налоговое управление по Каракиянскому району Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Каракиянскому району Департамента государственных доходов по Мангистауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
167. Налоговое управление по Мангистаускому району Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Мангистаускому району Департамента государственных доходов по Мангистауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
168. Налоговое управление по Мунайлинскому району Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Мунайлинскому району Департамента государственных доходов по Мангистауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
169. Налоговое управление по Тупкараганскому району Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Тупкараганскому району Департамента государственных доходов по Мангистауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
170. Налоговое управление "Морпорт Актау" Налогового департамента по Мангистауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов "Морпорт Актау" Департамента государственных доходов по Мангистауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
171. Налоговый департамент по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан и Департамент таможенного контроля по Павлодарской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в Департамент государственных доходов по Павлодарской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
172. Налоговое управление по городу Павлодар Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Павлодар Департамента государственных доходов по Павлодарской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

173. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Ақсу қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ақсу қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
174. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Екібастұз қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Екібастұз қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
175. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Ақтоғай ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ақтоғай ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
176. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Баянауыл ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Баянауыл ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
177. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Железин ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Железин ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
178. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Ертіс ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ертіс ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
179. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Қашыр ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Қашыр ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
180. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Лебяжі ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Лебяжі ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

173. Налоговое управление по городу Аксу Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Аксу Департамента государственных доходов по Павлодарской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
174. Налоговое управление по городу Экибастуз Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Экибастуз Департамента государственных доходов по Павлодарской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
175. Налоговое управление по Актогайскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Актогайскому району Департамента государственных доходов по Павлодарской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
176. Налоговое управление по Баянаульскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Баянаульскому району Департамента государственных доходов по Павлодарской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
177. Налоговое управление по Железинскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Железинскому району Департамента государственных доходов по Павлодарской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
178. Налоговое управление по Иртышскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Иртышскому району Департамента государственных доходов по Павлодарской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
179. Налоговое управление по Качирскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Качирскому району Департамента государственных доходов по Павлодарской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
180. Налоговое управление по Лебяжинскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Лебяжинскому району Департамента государственных доходов по Павлодарской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

181. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Май ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Май ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
182. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Павлодар ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Павлодар ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
183. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетінің Павлодар облысы бойынша Салық департаментінің Успен ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің Мемлекеттік кірістер комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Успен ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
184. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Павлодар облысы бойынша Салық департаментiнiң Шарбақты ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Шарбақты ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
185. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментi және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiне.
186. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Қызылжар ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Қызылжар ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
187. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Мағжан Жұмабаев атындағы аудан бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Мағжан Жұмабаев атындағы аудан бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

181. Налоговое управление по Майскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Майскому району Департамента государственных доходов по Павлодарской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
182. Налоговое управление по Павлодарскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Павлодарскому району Департамента государственных доходов по Павлодарской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
183. Налоговое управление по Успенскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Успенскому району Департамента государственных доходов по Павлодарской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
184. Налоговое управление по Щербактинскому району Налогового департамента по Павлодарской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Щербактинскому району Департамента государственных доходов по Павлодарской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
185. Налоговый департамент по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан и Департамент таможенного контроля по Северо-Казахстанской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в Департамент государственных доходов по Северо-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
186. Налоговое управление по Кызылжарскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Кызылжарскому району Департамента государственных доходов по Северо-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
187. Налоговое управление по району имени Магжана Жумабаева Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по району имени Магжана Жумабаева Департамента государственных доходов по Северо-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

188. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Жамбыл ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Жамбыл ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
189. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Есiл ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Есіл ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
190. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Мамлют ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Мамлют ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
191. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Шал ақын ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Шал ақын ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
192. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Аққайың ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Аққайың ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
193. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Тимирязев ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Тимирязев ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
194. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Айыртау ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Айыртау ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

188. Налоговое управление по Жамбылскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Жамбылскому району Департамента государственных доходов по Северо-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
189. Налоговое управление по Есильскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Есильскому району Департамента государственных доходов по Северо-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
190. Налоговое управление по Мамлютскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Мамлютскому району Департамента государственных доходов по Северо-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
191. Налоговое управление по району Шал акына Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по району Шал акына Департамента государственных доходов по Северо-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
192. Налоговое управление по Аккайынскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Аккайынскому району Департамента государственных доходов по Северо-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
193. Налоговое управление по Тимирязевскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Тимирязевскому району Департамента государственных доходов по Северо-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
194. Налоговое управление по Айыртаускому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Айыртаускому району Департамента государственных доходов по Северо-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

195. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Ақжар ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ақжар ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
196. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Тайынша ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Тайынша ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
197. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Уәлиханов ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Уәлиханов ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
198. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Ғабит Мүсiрепов атындағы аудан бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ғабит Мүсірепов атындағы аудан бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
199. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Петропавл қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Петропавл қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
200. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментi және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кедендік бақылау комитетi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментіне.
201. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетiнің Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнің Шымкент қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Шымкент қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

195. Налоговое управление по Акжарскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Акжарскому району Департамента государственных доходов по Северо-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
196. Налоговое управление по Тайыншинскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Тайыншинскому району Департамента государственных доходов по Северо-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
197. Налоговое управление по Уалихановскому району Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Уалихановскому району Департамента государственных доходов по Северо-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
198. Налоговое управление по району имени Габита Мусрепова Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по району имени Габита Мусрепова Департамента государственных доходов по Северо-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
199. Налоговое управление по городу Петропавловск Налогового департамента по Северо-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Петропавловск Департамента государственных доходов по Северо-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
200. Налоговый департамент по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан и Департамент таможенного контроля по Южно-Казахстанской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в Департамент государственных доходов по Южно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
201. Налоговое управление по городу Шымкент Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Шымкент Департамента государственных доходов по Южно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

202. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Арыс қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Арыс қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
203. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Кентау қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Кентау қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
204. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Түркiстан қаласы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Түркістан қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
205. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Абай ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Абай ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
206. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Әл-Фараби ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Әл-Фараби ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
207. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Бәйдiбек ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Бәйдібек ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
208. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Еңбекші ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Еңбекші ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

202. Налоговое управление по городу Арыс Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Арыс Департамента государственных доходов по Южно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
203. Налоговое управление по городу Кентау Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Кентау Департамента государственных доходов по Южно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
204. Налоговое управление по городу Туркестан Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по городу Туркестан Департамента государственных доходов по Южно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
205. Налоговое управление по Абайскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Абайскому району Департамента государственных доходов по Южно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
206. Налоговое управление по Аль-Фарабийскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Аль-Фарабийскому району Департамента государственных доходов по Южно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
207. Налоговое управление по Байдибекскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Байдибекскому району Департамента государственных доходов по Южно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
208. Налоговое управление по Енбекшинскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Енбекшинскому району Департамента государственных доходов по Южно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

209. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Ордабасы ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Ордабасы ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
210. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Мақтаарал ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Мақтаарал ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
211. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Отырар ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Отырар ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
212. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Қазығұрт ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Қазығұрт ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
213. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Төлеби ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Төлеби ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
214. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Сайрам ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Сайрам ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
215. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Сарыағаш ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Сарыағаш ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

209. Налоговое управление по Ордабасинскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Ордабасинскому району Департамента государственных доходов по Южно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
210. Налоговое управление по Мактааральскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Мактааральскому району Департамента государственных доходов по Южно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
211. Налоговое управление по Отрарскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Отрарскому району Департамента государственных доходов по Южно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
212. Налоговое управление по Казгуртскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Казгуртскому району Департамента государственных доходов по Южно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
213. Налоговое управление по Толебийскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Толебийскому району Департамента государственных доходов по Южно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
214. Налоговое управление по Сайрамскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Сайрамскому району Департамента государственных доходов по Южно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
215. Налоговое управление по Сарыагашскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Сарыагашскому району Департамента государственных доходов по Южно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

216. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Созақ ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Созақ ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
217. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Түлкiбас ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Түлкібас ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
218. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң Шардара ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Шардара ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
219. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша Салық департаментiнiң "Оңтүстік" Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің "Оңтүстік" мемлекеттік кірістер басқармасына.
220. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы қаласы бойынша Салық департаментi және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кедендік бақылау комитетi Алматы қаласы бойынша кедендік бақылау департаменті Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментіне.
221. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы қаласы бойынша Салық департаментiнiң Алмалы ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Алмалы ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
222. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы қаласы бойынша Салық департаментiнiң Алатау ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Алатау ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

216. Налоговое управление по Сузакскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Сузакскому району Департамента государственных доходов по Южно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
217. Налоговое управление по Тюлькубасскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Тюлькубасскому району Департамента государственных доходов по Южно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
218. Налоговое управление по Шардаринскому району Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Шардаринскому району Департамента государственных доходов по Южно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
219. Налоговое управление "Оңтүстік" Налогового департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов "Оңтүстік" Департамента государственных доходов по Южно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
220. Налоговый департамент по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан и Департамент таможенного контроля по городу Алматы Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в Департамент государственных доходов по городу Алматы Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
221. Налоговое управление по Алмалинскому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Алмалинскому району Департамента государственных доходов по городу Алматы Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
222. Налоговое управление по Алатаускому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Алатаускому району Департамента государственных доходов по городу Алматы Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

223. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы қаласы бойынша Салық департаментiнiң Әуезов ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Әуезов ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
224. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы қаласы бойынша Салық департаментiнiң Бостандық ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Бостандық ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
225. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы қаласы бойынша Салық департаментiнiң Жетiсу ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Жетісу ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
226. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы қаласы бойынша Салық департаментiнiң Медеу ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Медеу ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
227. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы қаласы бойынша Салық департаментiнiң Түрксiб ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Түрксіб ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
228. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Алматы қаласы бойынша Салық департаментiнiң "Ақпараттық технологиялар паркі" Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің "Ақпараттық технологиялар паркі" мемлекеттік кірістер басқармасына.
229. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Астана қаласы бойынша Салық департаментi және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кеден комитетi Астана қаласы бойынша Кеден департаментi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Астана қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментіне.
230. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Астана қаласы бойынша Салық департаментiнiң Алматы ауданы бойынша Салық басқармасы және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кеден комитетi Астана қаласы бойынша Кеден департаментiнiң Алматы ауданы бойынша Кеден басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Астана қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Алматы ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.

223. Налоговое управление по Ауэзовскому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Ауэзовскому району Департамента государственных доходов по городу Алматы Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
224. Налоговое управление по Бостандыкскому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Бостандыкскому району Департамента государственных доходов по городу Алматы Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
225. Налоговое управление по Жетысускому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Жетысускому району Департамента государственных доходов по городу Алматы Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
226. Налоговое управление по Медеускому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Медеускому району Департамента государственных доходов по городу Алматы Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
227. Налоговое управление по Турксибскому району Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Турксибскому району Департамента государственных доходов по городу Алматы Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
228. Налоговое управление "Парк информационных технологий" Налогового департамента по городу Алматы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов "Парк информационных технологий" Департамента государственных доходов по городу Алматы Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
229. Налоговый департамент по городу Астане Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан и Департамент таможенного контроля по городу Астане Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в Департамент государственных доходов по городу Астане Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
230. Налоговое управление по Алматинскому району Налогового департамента по городу Астане Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Алматинскому району Департамента государственных доходов по городу Астане Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.

231. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Астана қаласы бойынша Салық департаментiнiң Сарыарқа ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Астана қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Сарыарқа ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
232. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Астана қаласы бойынша Салық департаментiнiң Есіл ауданы бойынша Салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Астана қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Есіл ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасына.
233. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң Астана қаласы бойынша Салық департаментiнiң "Астана - жаңа қала" салық басқармасы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Астана қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің "Астана - жаңа қала" мемлекеттік кірістер басқармасына.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 1000 қаулысына
2-қосымша
Қайта аталатын мемлекеттік заңды тұлғалардың тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің "Достық" кедені Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің "Достық" кеденіне.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті Алматы облысы бойынша Кедендік бақылау департаментінің "Қорғас" кеденi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің "Қорғас" кеденiне.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті Жамбыл облысы бойынша Кедендік бақылау департаментінің "Қордай" кеденi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің "Қордай" кеденiне.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің "Кинологиялық орталығы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің "Кинологиялық орталығына".
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің "Орталық кеден зертханасы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің "Орталық кеден зертханасына".
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Кедендік бақылау комитетінің Оқу-әдiстемелiк орталығы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Оқу-әдiстемелiк орталығына.

231. Налоговое управление по Сарыаркинскому району Налогового департамента по городу Астане Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Сарыаркинскому району Департамента государственных доходов по городу Астане Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
232. Налоговое управление по Есильскому району Налогового департамента по городу Астане Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов по Есильскому району Департамента государственных доходов по городу Астане Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
233. Налоговое управление "Астана - жаңа қала" Налогового департамента по городу Астане Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан в Управление государственных доходов "Астана - жаңа қала" Департамента государственных доходов по городу Астане Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 сентября 2014 года № 1000
Перечень
переименовываемых государственных юридических лиц
1. Таможня "Достык" Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в таможню "Достык" Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Таможня "Коргас" Департамента таможенного контроля по Алматинской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в таможню "Коргас" Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Таможня "Кордай" Департамента таможенного контроля по Жамбылской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в таможню "Кордай" Департамента государственных доходов по Жамбылской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
4. "Кинологический центр" Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в "Кинологический центр" Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
5. "Центральную таможенную лабораторию" Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в "Центральную таможенную лабораторию" Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
6. Учебно-методический центр Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в учебно-методический центр Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.