"Қазақстан инжиниринг" (Kazakhstan Engineering)" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 қыркүйектегі № 1031 қаулысы
1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің 249-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан инжиниринг» (Kazakhstan Engineering)» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетінің саны 9375000 (тоғыз миллион үш жүз жетпіс бес мың) дана жай акциялары «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамының орналастырылатын акцияларын төлеуге берілсін.
2. Осы қаулының 1-тармағында көрсетілген іс-шаралар аяқталғаннан кейін «Қазақстан инжиниринг» (Kazakhstan Engineering)» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы акциялары пакетінің саны 9375000 (тоғыз миллион үш жүз жетпіс бес мың) дана жай акциялары Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігіне сенімгерлік басқаруға берілсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті, Қорғаныс министрлігі, «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамы заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны іске асыру үшін қажетті шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданыска енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О некоторых вопросах акционерного общества «Национальная компания» «Казахстан инжиниринг» (Kazakhstan Engineering)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2014 года № 1031
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 249 Гражданского кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать государственный пакет акций акционерного общества «Национальная компания «Казахстан инжиниринг» (Kazakhstan Engineering) в размере 9375000 (девять миллионов триста семьдесят пять тысяч) штук простых акций в оплату размещаемых акций акционерного общества «Фонд национального благосостояния «Самрук-Қазына».
2. После завершения мероприятия, указанного в пункте 1 настоящего постановления, передать пакет акций акционерного общества «Национальная компания «Казахстан инжиниринг» (Kazakhstan Engineering) в размере 9375000 (девять миллионов триста семьдесят пять тысяч) штук простых акций в доверительное управление Министерству обороны Республики Казахстан.
3. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов, Министерству обороны Республики Казахстан, акционерному обществу «Фонд национального благосостояния «Самрук-Қазына» в установленном законодательством порядке принять меры, необходимые для реализации настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов