"Ақпараттық-талдау орталығы" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 30 қыркүйектегі № 1052 қаулысы
«Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы» 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы 8-бабының 4) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі Аслан Бәкенұлы Сәрінжіповті «Ақпараттық-талдау орталығы» акционерлік қоғамының директорлар кеңесінің құрамына сайлауды қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О некоторых вопросах Совета директоров акционерного общества "Информационно-аналитический центр"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2014 года № 1052
О некоторых вопросах Совета директоров акционерного общества «Информационно-аналитический центр»
В соответствии с подпунктом 4) статьи 8 Конституционного закона Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года «О Правительстве Республики Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству образования и науки Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить избрание Министра образования и науки Республики Казахстан Саринжипова Аслана Бакеновича в состав Совета директоров акционерного общества «Информационно-аналитический центр».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов