«2014 – 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына өзгерістер енгізу туралы»
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 қазандағы № 1069 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2014 бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2014 – 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
«I. Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар» деген бөлімде:
10 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» деген функционалдық тобында:
212 «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi» деген әкімші бойынша:
220 «Ветеринария саласында объектілер салу» деген бағдарламада:
«Павлодар облысы» деген кіші бөлімде:
«2014 жыл» деген бағанда:
«Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ертіс ауылында орналасқан бір үлгідегі аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)» деген жолда «12507» деген сандар «13261» деген сандармен ауыстырылсын;
«Павлодар облысы, Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)» деген жолда «13497» деген сандар «12743» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014 - 2016 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2014 года № 1069
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2014 года
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014 – 2016 годы» следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе «I. Республиканские бюджетные инвестиционные проекты»:
в функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения»:
по администратору 212 «Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан»:
в программе 220 «Строительство объектов в сфере ветеринарии»:
в подразделе «Павлодарская область»:
в графе «2014 год»:
в строке «Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Иртышск Иртышского района Павлодарской области» цифры «12507» заменить цифрами «13261»;
в строке «Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Актогай Актогайского района Павлодарской области» цифры «13497» заменить цифрами «12743».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2014 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов