"Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 маусымдағы № 652 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 қазандағы № 1088 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 маусымдағы № 652 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігіне Батыс Қазақстан облысының Бөрлі ауданы Облавка кентінің маңындағы Орал өзенінде жағалауды нығайту жұмыстарын жүргізуге нысаналы трансферттер түрінде облыс әкімдігіне аудару үшін 2014 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен шұғыл шығындарға 786686000 (жеті жүз сексен алты миллион алты жүз сексен алты мың) теңге сомасында қаражат бөлінсін.»;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«3. Батыс Қазақстан облысының әкімдігі 2014 жылғы 10 қарашаға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігіне бөлінген қаражаттың нысаналы пайдаланылуы туралы есеп берсін.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов

О внесении изменений и дополнений в постановление правительства Республики Казахстан от 13 июня 2014 № 652 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2014 года № 1088
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2014 года № 652 «О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан» следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Выделить Министерству внутренних дел Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2014 год на неотложные затраты, средства в сумме 786686000(семьсот восемьдесят шесть миллионов шестьсот восемьдесят шесть тысяч) тенге для перечислению акимату Западно-Казахстанской области в виде целевых трансфертов на проведение берегоукрепительных работ на реке Урал у поселка Облавка Бурлинского района.»;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Акимату Западно-Казахстанской области в срок до 10 ноября 2014 года представить отчет по целевому использованию выделенных средств.».
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов