"КЕGОС" акционерлік қоғамының акцияларын бағалы қағаздардың ұйымдастырылған нарығына орналастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 1158 қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 187-бабының 5-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «КЕGОС» акционерлік қоғамына бағалы қағаздардың қазақстандық ұйымдастырылған нарығына 25999999 (жиырма бес миллион тоғыз жүз тоқсан тоғыз мың тоғыз жүз тоқсан тоғыз) дана мөлшеріндегі жай акцияларды жазылуды жүргізу арқылы орналастыруды жүзеге асыруға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Реснубликасының
Премьер-Миниcтрі
К. Мәсімов

О размещении акций акционерного общества "KEGOC" на организованном рынке ценных бумаг
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2014 года № 1158
В соответствии с пунктом 5 статьи 187 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу «KEGOC» осуществить размещение простых акций в количестве 25999999 (двадцать пять миллионов девятьсот девяносто девять тысяч девятьсот девяносто девять) штук на казахстанском организованном рынке ценных бумаг путем проведения подписки.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов