Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 6 қарашадағы № 1177 қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің «Апаттар медицинасы орталығы» және «Қазселденқорғау» мемлекеттік мекемелеріне бекітілген республикалық мүлік «Өрт сөндіруші» акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитетімен бірлесіп осы қаулыдан туындайтын шараларды заңнамада белгіленген тәртіппен жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 6 қарашадағы
№ 1177 қаулысына
қосымша
«Өрт сөндіруші» акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге
берілетін республикалық мүліктің тізбесі
Р/с
Мемлекеттік мекеменің атауы
Мүліктің атауы
Өлшеу бірлігі
Саны
1
«Апаттар медицинасы орталығы»

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2014 года № 1177
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать республиканское имущество, закрепленное за государственными учреждениями «Центр медицины катастроф» и «Казселезащита» Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан, в оплату акций акционерного общества «Өрт сөндіруші» согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Комитетом по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 ноября 2014 года
№ 1177
Перечень республиканского имущества, передаваемого в оплату акций акционерного общества «Өрт сөндіруші»
№ п/п
Наименование государственного учреждения
Наименование имущества
Ед.
изм.
Кол-во
1
«Центр медицины катастроф»