Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 10 қарашадағы № 1190 қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің «Қазаэронавигация» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорына бекітілген республикалық мүлік заңнамада белгіленген тәртіппен «Азаматтық авиация академиясы» акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігімен және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 10 қарашадағы
№ 1190 қаулысына
қосымша
«Азаматтық авиация академиясы» акционерлік қоғамының акцияларын
төлеуге берілетін республикалық мүлік тізбесі
Р/с
Атауы
Жер учаскенің кадастрлық
нөмірі
Жер
участігінің
ауданы,
гектар
Ғимараттың
жалпы
ауданы,
шаршы
метр
Орналасқан
орны (мекен-жайы)
1
Маягтағы БРО
ғимараты жер
учаскесімен

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2014 года № 1190
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством порядке республиканское имущество, закрепленное за республиканским государственным предприятием на праве хозяйственного ведения «Казаэронавигация» Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан, в оплату акций акционерного общества «Академия гражданской авиации» согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством по инвестициям и развитию Республики Казахстан и Министерством образования и науки Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 ноября 2014 года № 1190
Перечень
республиканского имущества, передаваемого в оплату акций
акционерного общества «Академия гражданской авиации»
п/п
Наименование
Кадастровый номер земельного участка
Площадь земельного участка, гектар
Общая площадь здания, кв.м.
Местораположение (адрес)
1
Здание с земельным участком ПРЦ на Маяке