"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2015 жылға арналған нысаналы трансферт бөлу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 15 қарашадағы № 1201 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2015 жылға арналған нысаналы трансферт бөлу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2015 жылға арналған
нысаналы трансферт бөлу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2015 жылға арналған республикалық бюджетке:
1) мына:
68 (алпыс сегіз) миллиард 500 (бес жүз) миллион теңге сомасына «Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймағының;
12 (он екі) миллиард 500 (бес жүз) миллион теңге сомасына «Қорғас-Шығыс қақпасы» арнайы экономикалық аймағының аумақтарында инфрақұрылым объектілерін салу үшін «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайтуға 81 (сексен бір) миллиард теңге;
2) банк секторын сауықтыру үшін «Проблемалық кредиттер қоры» акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайтуға 250 (екі жүз елу) миллиард теңге;
3) Астана қаласы әуежайының жаңа терминалын салу және ұшып көтерілу-қону жолағын реконструкциялау үшін «Астана халықаралық әуежайы» акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайтуға 29 (жиырма тоғыз) миллиард теңге мөлшерінде нысаналы трансферт бөлінсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н.Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О выделении целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на 2015 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2014 года № 1201
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О выделении целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на 2015 год».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
О выделении целевого трансферта из Национального фонда
Республики Казахстан на 2015 год
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Выделить целевой трансферт из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2015 год в размере:
1) 81 (восемьдесят один) миллиард тенге на увеличение уставного капитала акционерного общества «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына» для строительства объектов инфраструктуры на территориях:
специальной экономической зоны «Национальный индустриальный нефтехимический технопарк» на сумму 68 (шестьдесят восемь) миллиардов 500 (пятьсот) миллионов тенге;
специальной экономической зоны «Хоргос-Восточные ворота» на сумму 12 (двенадцать) миллиардов 500 (пятьсот) миллионов тенге;
2) 250 (двести пятьдесят) миллиардов тенге на увеличение уставного капитала акционерного общества «Фонд проблемных кредитов» для оздоровления банковского сектора;
3) 29 (двадцать девять) миллиардов тенге на увеличение уставного капитала акционерного общества «Международный аэропорт Астана» для строительства нового терминала и реконструкции взлетно-посадочной полосы аэропорта города Астана.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев