Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 1206 қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасына бекітіліп берілген республикалық мүлік (бұдан әрі - мүлік) «Инженерлік-техникалық орталық» акционерлік қоғамының (бұдан әрі - қоғам) акцияларын төлеуге берілсін.

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 1206
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать республиканское имущество, закрепленное за Управлением Делами Президента Республики Казахстан (далее - имущество), в оплату акций акционерного общества «Инженерно-технический центр» (далее - общество) согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасымен (келісім бойынша) бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) мүлікті қоғам акцияларын төлеуге берсін;
2) қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 19 қарашадағы
№ 1206 қаулысына
қосымша
«Инженерлік-техникалық орталық» акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілетін республикалық мүліктің тізбесі
Р/с
Мүліктің атауы
Өлшем бірлігі
Саны
1
2
3
4
Қазақстан Республикасының Президенті Іс Басқармасының теңгеріміндегі мүлік

2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Управлением Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством порядке:
1) передать имущество в оплату акций общества;
2) осуществить необходимые организационные мероприятия.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 ноября 2014 года № 1206
Перечень
республиканского имущества,
передаваемого в оплату акций
акционерного общества
«Инженерно-технический центр»
п/п
Наименование имущества
Ед. измерения
Количество
1
2
3
4
Имущество, находящееся на балансе Управления Делами Президента Республики Казахстан