"ҚазТрансОйл" акционерлік қоғамының стратегиялық объектілерін иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қарашадағы № 1226 қаулысы
1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесі қабылдаған Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «ҚазТрансОйл» акционерлік қоғамына осы қаулыға қосымшада көрсетілген стратегиялық объектілерді «МұнайТас» Солтүстік-Батыс құбыр компаниясы» акционерлік қоғамының пайдасына иеліктен шығару жөнінде мәміле жасасуға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 24 қарашадағы
№ 1226 қаулысына
қосымша
«МұнайТас» Солтүстік-Батыс құбыр компаниясы» акционерлік
қоғамының пайдасына иеліктен шығаруға рұқсат етілген
«ҚазТрансОйл» акционерлік қоғамы стратегиялық объектілерінің
тізбесі
Р/с
Стратегиялық объект
Объектінің мекенжайы (орналасқан жері)
1
2
3
1
Өзен – Атырау – Самара магистральдық мұнай құбырының Т. Қасымов атындағы мұнай айдау станциясына қызмет көрсетуге және оны пайдалануға арналған жер учаскесінің ауданы 0,217245 га бөлігі
Атырау облысы, Махамбет ауданы, Алмалы ауылдық округі
2
Доссор – Мақат магистральдық мұнай құбырының «Мақат» мұнай айдау станциясын орналастыруға арналған жер учаскесінің ауданы 0,04175 га бөлігі
Атырау облысы, Мақат ауданы, Мақат кенті
3
Кеңқияқ – Ор магистральдық мұнай құбыры (2-тармағы) «Кеңқияқ» желілік-өндірістік диспетчерлік станциясын орналастыруға арналған жер учаскесінің ауданы 2,198 га бөлігі
Ақтөбе облысы, Темір ауданы, Кеңқияқ кенті

Об отчуждении стратегических объектов акционерного общества "КазТрансОйл"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2014 года № 1226
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть), принятого Верховным Советом Республики Казахстан 27 декабря 1994 года, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу «КазТрансОйл» совершить сделки по отчуждению в пользу акционерного общества «Северо-Западная трубопроводная компания «МунайТас» стратегических объектов, указанных в приложении к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 ноября 2014 года № 1226
Перечень
стратегических объектов акционерного общества «КазТрансОйл»,
разрешаемых к отчуждению в пользу акционерного общества
«Северо-Западная трубопроводная компания «МунайТас»
п/п
Стратегический объект
Адрес (местонахождение) объекта
1
2
3
1
Часть земельного участка площадью 0,217245 га, предназначенного для обслуживания и эксплуатации нефтеперекачивающей станции имени Т. Касымова магистрального нефтепровода Узень – Атырау – Самара
Атырауская область, Махамбетский район, Алмалинский сельский округ
2
Часть земельного участка площадью 0,04175 га, предназначенного для размещения нефтеперекачивающей станции «Макат» магистрального нефтепровода Доссор – Макат
Атырауская область, Макатский район, поселок Макат
3
Часть земельного участка площадью 2,198 га, предназначенного для размещения линейно-производственной диспетчерской станции «Кенкияк» магистрального нефтепровода Кенкияк – Орск (2 нитка)
Актюбинская область, Темирский район, поселок Кенкияк