Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 3 желтоқсандағы № 1272 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2014 жылғы 21 қарашадан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы 2014 жылғы 21 қарашадан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2014 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 1272 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi жойылған кейбiр
шешiмдерiнiң тiзбесi
1. «Қазақстан Республикасында экспорттық бақылауды жүзеге асырудың тәртібі мен Қазақстан Республикасына әкелінетін экспорттық бақылауға жататын өнімді пайдалану жөніндегі міндеттемелерді ресімдеу және олардың атқарылуын бақылаудың тәртібін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 14 желтоқсандағы № 1919 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 55-56, 546-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің экспорттық бақылау мәселелері жөніндегі кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 16 қазандағы № 1540 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 42, 496-құжат).
3. «Лицензиялау туралы» Қазақстан Республикасының Заңын iске асырудың кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 ақпандағы № 150 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 6, 89-құжат).
4. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 маусымдағы № 662 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 14-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 27, 341-құжат).
5. «Ойын бизнесі саласындағы қызметті лицензиялаудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 желтоқсандағы № 1192 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 46, 596-құжат).
6. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне ойын бизнесi мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 ақпандағы № 125 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 4, 57-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2014 года № 1272
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 21 ноября 2014 года
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 21 ноября 2014 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 декабря 2014 года № 1272
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года № 1919 «Об утверждении Правил осуществления экспортного контроля в Республике Казахстан и Правил оформления обязательств по использованию ввозимой в Республику Казахстан продукции, подлежащей экспортному контролю, и проверок их исполнения» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 55-56, ст. 546).
2. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2000 года № 1540 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам экспортного контроля» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 42, ст. 496).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2004 года № 150 «О некоторых вопросах реализации Закона Республики Казахстан «О лицензировании» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 6, ст. 89).
4. Пункт 14 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2005 года № 662 «О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 27, ст. 341).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2005 года № 1192 «О некоторых вопросах лицензирования деятельности в сфере игорного бизнеса» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 46, ст. 596).
6. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2007 года № 125 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам игорного бизнеса» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 4, ст. 57).

7. «Халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметкерлерінің құжаттардың электрондық көшірмелерін растауы қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 қарашадағы № 1393 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 77-78, 1137-құжат).

7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2012 года № 1393 «Об утверждении Правил заверения электронных копий документов сотрудниками центров обслуживания населения» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 77-78, ст. 1137).