Барселона қаласында (Испания Корольдігі) Қазақстан Республикасының консулдығын ашу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 желтоқсандағы № 1284 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Барселона қаласында (Испания Корольдігі) Қазақстан Республикасының консулдығы ашылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

Об открытии Консульства Республики Казахстан в городе Барселоне (Королевство Испания)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2014 года № 1284
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2015 года
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Открыть в городе Барселоне (Королевство Испания) Консульство Республики Казахстан.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2015 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов