"2015 жылды 1941 - 1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысының ардагерлері жылы деп жариялау туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 1329 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«2015 жылды 1941 - 1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысының ардагерлері жылы деп жариялау туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
2015 жылды 1941 - 1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысының
ардагерлері жылы деп жариялау туралы
1941 — 1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 70 жылдығын мерекелеу, Отан үшін ұрыстарда қаза тапқан қазақстандықтарды мәңгі есте сақтау, Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне қамқорлық көрсету, аға ұрпақтың батырлық ерлігі үлгісінде азаматтарды патриоттық тәрбиелеу мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. 2015 жыл 1941 - 1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысының ардагерлері жылы деп жариялансын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі 1941 - 1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысының ардагерлері жылы шеңберінде көзделген іс-шараларды кеңінен насихаттауды және бұқаралық ақпарат құралдарында жария етуді қамтамасыз етсін.
3. Осы Жарлықтың орындауын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне жүктелсін.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті Н.Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об объявлении 2015 года Годом ветеранов Великой Отечественной войны 1941-1945 годов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2014 года № 1329
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «Об объявлении 2015 года Годом ветеранов Великой Отечественной войны 1941 - 1945 годов».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Об объявлении 2015 года Годом ветеранов Великой
Отечественной войны 1941 - 1945 годов
В целях празднования 70-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 годов, увековечения памяти казахстанцев, погибших в боях за Родину, проявления заботы о ветеранах Великой Отечественной войны, патриотического воспитания граждан на примере героического подвига старшего поколения, ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Объявить 2015 год Годом ветеранов Великой Отечественной войны 1941 - 1945 годов.
2. Правительству Республики Казахстан обеспечить широкую пропаганду и освещение в средствах массовой информации мероприятий, предусмотренных в рамках Года ветеранов Великой Отечественной войны 1941 - 1945 годов.
3. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
4. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев