Ауғанстан Ислам Республикасына ресми ізгілік көмек көрсету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 1365 қаулысы
Ауғанстан Ислам Республикасында қалыптасқан әлеуметтік-экономикалық ахуалға байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне Ауғанстан Ислам Республикасына ресми ізгілік көмек көрсету үшін Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін 2014 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінен 1474083,38 (бір миллион төрт жүз жетпіс төрт мың сексен үш доллар отыз сегіз цент) АҚШ долларына баламалы сомада конвертацияланатын күнгі Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ресми бағамы бойынша қаражат бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен көрсетілген қаражатты арнайы банктік шотқа аударуды қамтамасыз етсін:
Account Name: Development assistance of the Republic of Kazakhstan to Ministry of Rural Rehabilitation and Development
Address of Ministry of Rural Rehabilitation and Development: Tashkilat Street, Darul Aman Road, Kabul, Afghanistan
Bank name: Da Afghanistan Bank
Account Number: 27551 (US dollar account)
SWIFT CODE: AFGBAFKA
Bank Address: Pashtunistan Watt, Kabul, Afghanistan
Contact Person: Mohammad Aqa - General Director of Treasury, Ministry of Finance
Contact Number: +93 (0) 700216240
Bank name: CITI Bank N.A.
Address: New York, NY, USA
Account Name: Da Afghanistan Bank
Account Number: 10920169 (US dollar account)
BIC (SWIFT CODE): CITIUS33
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен бөлінген қаражаттың пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

Об оказании официальной гуманитарной помощи Исламской Республике Афганистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2014 года № 1365
В связи с социально-экономической ситуацией, сложившейся в Исламской Республике Афганистан, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству иностранных дел Республики Казахстан из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2014 год для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств, средства в сумме, эквивалентной 1 474 083,38 (один миллион четыреста семьдесят четыре тысячи восемьдесят три доллара тридцать восемь центов) долларам США, по официальному курсу Национального Банка Республики Казахстан на день конвертации для оказания официальной гуманитарной помощи Исламской Республике Афганистан.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить перечисление указанных средств на специальный банковский счет:
Account Name: Development assistance of the Republic of Kazakhstan to Ministry of Rural Rehabilitation and Development
Address of Ministry of Rural Rehabilitation and Development: Tashkilat Street, Darul Aman Road, Kabul, Afghanistan
Bank name: Da Afghanistan Bank
Account Number: 27551 (US dollar account)
SWIFT CODE: AFGBAFKA
Bank Address: Pashtunistan Watt, Kabul, Afghanistan
Contact Person: Mohammad Aqa - General Director of Treasury, Ministry of Finance
Contact Number: +93 (0) 700216240
Bank name: CITI Bank N.A.
Address: New York, NY, USA
Account Name: Da Afghanistan Bank
Account Number: 10920169 (US dollar account)
BIC (SWIFT CODE): CITIUS33
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов