"Ұлттық темір жол компаниясы мен ұлттық тасымалдаушылардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 25 желтоқсандағы № 1389 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 1442 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ұлттық темір жол компаниясы мен ұлттық тасымалдаушылардың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 25 желтоқсандағы № 1389 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 9, 76-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«1) «Қазтеміртранс» акционерлiк қоғамы – жүктердi тасымалдау жөнiндегi;»;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«3. Компания жүктерді теміржол көлігімен тасымалдаушының функцияларын 2020 жылғы 1 қаңтарға дейін орындайды деп белгіленсін.».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                                      К.Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2004 года № 1389 "О некоторых вопросах Национальной железнодорожной компании и национальных перевозчиков"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 1442
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2004 года № 1389 «О некоторых вопросах Национальной железнодорожной компании и национальных перевозчиков» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 9, ст. 76) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 2 изложить в следующей редакции:
«1) акционерное общество «Қазтеміртранс» – по перевозке грузов;»;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Установить, что компания выполняет функции перевозчика грузов железнодорожным транспортом до 1 января 2020 года.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов