"Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" акционерлік қоғамының "Қазтелерадио" акционерлік қоғамының 7595 дана жай акцияларын сыйға тарту шарты бойынша жеке меншіктен республикалық меншікке беру ұсынысын қабылдау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 27 қаңтардағы № 21 қаулысы
«Сыйға тарту шарты бойынша мемлекеттің мүлік құқығына ие болу қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қыркүйектегі № 1103 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан» республикалық телерадиокорпорациясы» акционерлік қоғамының «Қазтелерадио» акционерлік қоғамының 7595 дана қарапайым акцияларын сыйға тарту шарты бойынша республикалық меншікке беру туралы ұсынысын қабылдауға келісім берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті осы қаулының 1-тармағынан туындайтын қажетті іс-шараларды заңнамада белгіленген тәртіппен жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                      К.Мәсімов

О принятии предложения акционерного общества "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан" передать 7595 штук простых акций акционерного общества "Казтелерадио" из частной собственности в республиканскую собственность по договору дарения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 января 2015 года № 21
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2011 года № 1103 «Об утверждении Правил приобретения государством прав на имущество по договору дарения» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться принять предложение акционерного общества «Республиканская телерадиокорпорация «Казахстан» о передаче в республиканскую собственность 7595 штук простых акций акционерного общества «Казтелерадио» по договору дарения.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить необходимые мероприятия, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов