Инвестициялық омбудсменді тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 5 ақпандағы № 32 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 26 желтоқсандағы № 1071 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.12.2015 № 1071 (2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Инвестициялар туралы» 2003 жылғы 8 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 1-бабының 8-1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әсет Өрентайұлы Исекешев инвестициялық омбудсмен болып тағайындалсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов

О назначении инвестиционного омбудсмена
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2015 года № 32. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2015 года № 1071
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.12.2015 № 1071 (вводится в действие с 01.01.2016).
В соответствии с подпунктом 8-1) статьи 1 Закона Республики Казахстан от 8 января 2003 года «Об инвестициях» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить Исекешева Асета Орентаевича инвестиционным омбудсменом.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов