"Біріккен Ұлттар Ұйымының Климаттың өзгеруі туралы негіздемелік конвенциясына Киото хаттамасын іске асырудың кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 тамыздағы № 1205 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 5 ақпандағы № 41 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Біріккен Ұлттар Ұйымының Климаттың өзгеруі туралы негіздемелік конвенциясына Киото хаттамасын іске асырудың кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 тамыздағы № 1205 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Біріккен Ұлттар Ұйымының Климаттың өзгеруі туралы негіздемелік конвенциясының және оған Киото хаттамасының ережелерін іске асырудың кейбір мәселелері»;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Біріккен Ұлттар Ұйымының Климаттың өзгеруі туралы негіздемелік конвенциясының және оған Киото хаттамасының ережелерін іске асыруды үйлестіру жөніндегі уәкілетті орган ретінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі тағайындалсын.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                      К.Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2009 года № 1205 "Некоторые вопросы реализации Киотского протокола к Рамочной Конвенции Организации Объединенных Наций об изменении климата"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2015 года № 41
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2009 года № 1205 «Некоторые вопросы реализации Киотского протокола к Рамочной Конвенции Организации Объединенных Наций об изменении климата» следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Некоторые вопросы реализации положений Рамочной Конвенции Организации Объединенных Наций об изменении климата и Киотского протокола к нему»;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Назначить Министерство энергетики Республики Казахстан уполномоченным органом по координации реализации положений Рамочной Конвенции Организации  Организации Объединенных Наций об изменении климата и Киотского протокола к нему.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов