Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Оңтүстік Қазақстан облыстық Ж. Шанин атындағы қазақ драма театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына "Академиялық" мәртебе беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 19 ақпандағы № 77 қаулысы
«Мәдениет туралы» 2006 жылғы 15 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы 21-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің «Оңтүстік Қазақстан облыстық Ж. Шанин атындағы қазақ драма театры» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнына «Академиялық» мәртебе берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О присвоении статуса "Академический" государственному коммунальному казенному предприятию "Южно-Казахстанский областной казахский драматический театр имени Ж. Шанина" акимата Южно-Казахстанской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2015 года № 77
В соответствии с пунктом 2 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года «О культуре» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Присвоить статус «Академический» государственному коммунальному казенному предприятию «Южно-Казахстанский областной казахский драматический театр имени Ж. Шанина» акимата Южно-Казахстанской области.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов