Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 91 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 26 ақпандағы
№ 91 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Жинақтаушы зейнетақы қорларының комиссиялық сыйақы алу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 5 ақпандағы № 132 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 6, 63-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 5 ақпандағы № 132 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы № 1427 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, № 50, 662-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 5 ақпандағы № 132 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 5 ақпандағы № 107 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 9, 4-құжат).
4. «Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорының уәкілетті ұйыммен салымшылардың (алушылардың) жеке зейнетақы шоттары туралы ақпарат алмасуы қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 тамыздағы № 839 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 49, 685-құжат).
5. «Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан бала бір жасқа толғанға дейін оның күтіміне байланысты табысынан айырылған жағдайда төленетін әлеуметтік төлемдерді алушыларға міндетті зейнетақы жарналарын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 ақпандағы № 108 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 7, 70-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2015 года № 91
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 февраля 2015 года № 91
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2003 года № 132 «Об утверждении Правил взимания комиссионного вознаграждения накопительными пенсионными фондами» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 6, ст. 63).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года № 1427 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2003 года № 132» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 50, ст. 662).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2009 года № 107 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2003 года № 132» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 9, ст. 41).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2013 года № 839 «Об утверждении Правил обмена информацией единого накопительного пенсионного фонда с уполномоченной организацией об индивидуальных пенсионных счетах вкладчиков (получателей)» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 49, ст. 685).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2014 года № 108 «Об утверждении Правил субсидирования обязательных пенсионных взносов получателям социальных выплат на случай потери дохода в связи с уходом за ребенком по достижении им возраста одного года из Государственного фонда социального страхования» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 7, ст. 70).