"Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Мемлекетаралық "Мир" телерадиокомпаниясының арасындағы бұдан арғы ынтымақтастық туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 9 сәуірдегі № 306 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2015 жылғы 10 наурыздағы № 113 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Мемлекетаралық «Мир» телерадиокомпаниясының арасындағы бұдан арғы ынтымақтастық туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 9 сәуірдегі № 306 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 11, 84-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 2 және 3-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Қазақстан Республикасы Үкіметінiң атынан Мемлекетаралық «Мир» телерадиокомпаниясының жұмысын үйлестiру жөніндегі уәкiлеттi орган болып белгiленсiн.
2. Мемлекетаралық «Мир» телерадиокомпаниясының 1997 жылғы 5 қыркүйектегі жарғысына сәйкес Мемлекетаралық «Мир» телерадиокомпаниясының Мемлекетаралық үйлестiру кеңесiнiң құрамына Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Байланыс, ақпараттандыру және ақпарат комитеті төрағасының орынбасары Талғат Болсынбекұлы Қазанғап енгiзiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Байланыс, ақпараттандыру және ақпарат комитетінің төрағасы Сәкен Сейітжаппарұлы Сәрсенов Қазақстан Республикасының Мемлекетаралық «Мир» телерадиокомпаниясының жалпы жиналысындағы өкілетті өкілі болып бекітілсін.»;
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«6. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігіне жүктелсін.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1998 года № 306 "О дальнейшем сотрудничестве между Правительством Республики Казахстан и Межгосударственной телерадиокомпанией "Мир"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2015 года № 113
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1998 года № 306 «О дальнейшем сотрудничестве между Правительством Республики Казахстан и Межгосударственной телерадиокомпанией «Мир» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 11, ст. 84) следующие изменения:
пункты 12 и 3 изложить в следующей редакции:
«1. Определить уполномоченным органом от имени Правительства Республики Казахстан по координации работы Межгосударственной телерадиокомпании «Мир» Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
2. В соответствии с уставом Межгосударственной телерадиокомпании «Мир» от 5 сентября 1997 года ввести в состав Межгосударственного координационного совета Межгосударственной телерадиокомпании «Мир» Қазанғапа Талғата Болсынбекұлы – заместителя председателя Комитета связи, информатизации и информации Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
3. Утвердить председателя Комитета связи, информатизации и информации Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан Сарсенова Сакена Сейтжаппаровича полномочным представителем Республики Казахстан в общем собрании Межгосударственной телерадиокомпании «Мир».»;
пункт 6 изложить в следующей редакции:
«6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов