Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 11 наурыздағы № 127 қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 159-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілген штат санының лимиті шегінде «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Алматы қаласының Ішкі істер департаменті Наурызбай ауданының Ішкі істер басқармасы» және «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Алматы қаласының Төтенше жағдайлар департаменті Наурызбай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі» мемлекеттік мекемелері (бұдан әрі – мекемелер) құрылсын.
2. Мекемелерді қаржыландыру 2015 – 2017 жылдарға арналған республикалық бюджетте және Алматы қаласының жергілікті атқарушы органының бюджетінде Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігіне көзделген қаражат есебінен және шегінде жүзеге асырылады деп белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) мекемелердің ережелерін бекітсін және мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін;
2) Алматы қаласының әкімдігімен бірлесіп, осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 25, 311-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігі туралы ережеде:
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қарамағындағы мемлекеттік мекемелер аумақтық органдардың және оның ведомстволарының тізбесi:
«1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі» деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 58-1-жолмен толықтырылсын:
«58-1. Алматы қаласының Ішкі істер департаменті Наурызбай ауданының Ішкі істер басқармасы.»
«3. Төтенше жағдайлар комитеті» деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 224-жолмен толықтырылсын:
«244. Алматы қаласының Төтенше жағдайлар департаменті Наурызбай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.».
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                          К. Мәсімов

Некоторые вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2015 года № 127
В соответствии с пунктом 1 статьи 159 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать государственные учреждения «Управление внутренних дел Наурызбайского района Департамента внутренних дел города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан» и «Отдел по чрезвычайным ситуациям Наурызбайского района Департамента по чрезвычайным ситуациям города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (далее – учреждения) в пределах утвержденного лимита штатной численности.
2. Установить, что финансирование учреждений осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных Министерству внутренних дел Республики Казахстан в республиканском бюджете и бюджете местного исполнительного органа города Алматы на 2015 – 2017 годы.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) утвердить положения учреждений и обеспечить их государственную регистрацию;
2) совместно с акиматом города Алматы принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 «Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 25, ст. 311) следующие дополнения:
в Положении о Министерстве внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
перечень государственных учреждений - территориальных органов, находящихся в ведении Министерства и его ведомств:
раздел 1. «Министерство внутренних дел Республики Казахстан» дополнить строкой, порядковый номер 58-1, следующего содержания:
«58-1. Управление внутренних дел Наурызбайского района Департамента внутренних дел города Алматы.»;
раздел 3. «Комитет по чрезвычайным ситуациям» дополнить строкой, порядковый номер 224, следующего содержания:
«224. Отдел по чрезвычайным ситуациям Наурызбайского района Департамента по чрезвычайным ситуациям города Алматы.».
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов