Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 161 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 27 наурыздағы
№ 161 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Бағалау қызметімен айналысу құқығына үміткер адамдардың біліктілік емтиханынан өту ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 317 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 30, 233-құжат).
2. «Азаматтық хал актілерін мемлекеттік тіркеу актісі кітаптарының нысандарын және осы кітаптардағы жазбалардың негізінде берілетін куәліктердің нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 сәуірдегі № 498 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 44, 595-құжат).
3. «Тағылымдамадан өткен және адвокаттық қызметпен айналысуға және нотариаттық қызметпен айналысу құқығына үміткер адамдарды аттестаттаудан өткізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 мамырдағы № 653 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 51, № 697-құжат).
4. «Адвокаттық және нотариаттық қызмет түрлерін лицензиялаудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қарашадағы № 1460 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 79, 1173-құжат).
5. «Мүлікті (зияткерлік меншік объектілерін, материалдық емес активтердің құнын қоспағанда) және зияткерлік меншікті, материалдық емес активтердің құнын бағалау жөніндегі қызметті лицензиялаудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 1 ақпандағы № 81 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 14, 249-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 161
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казaxcтaн                      К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 марта 2015 года № 161
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2010 года № 317 «Об утверждении Правил проведения квалификационного экзамена лиц, претендующих на право занятия оценочной деятельностью» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 30, ст. 233).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2012 года № 498 «Об утверждении форм актовых книг государственной регистрации актов гражданского состояния и форм свидетельств, выдаваемых на основании записей в этих книгах» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 44, ст. 595).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2012 года № 653 «Об утверждении Правил проведения аттестации лиц, прошедших стажировку и претендующих на занятие адвокатской деятельностью и на право занятия нотариальной деятельностью» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 51, ст. 697).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2012 года № 1460 «О некоторых вопросах лицензирования адвокатской и нотариальной видов деятельности» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 79, ст. 1173).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2013 года № 81 «О некоторых вопросах лицензирования деятельности по оценке имущества (за исключением объектов интеллектуальной собственности, стоимости нематериальных активов) и интеллектуальной собственности, стоимости нематериальных активов» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 14, ст. 249).