"Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссия жанындағы "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасының екінші және төртінші бағыттарын іске асыру мәселелері жөніндегі жұмыс тобын құру және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 сәуірдегі № 301 және 2010 жылғы 10 маусымдағы № 556 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 тамыздағы № 783 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 202 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссия жанындағы «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасының екінші және төртінші бағыттарын іске асыру мәселелері жөніндегі жұмыс тобын құру және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 сәуірдегі № 301 және 2010 жылғы 10 маусымдағы № 556 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 тамыздағы № 783 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссия жанындағы «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасының екінші және төртінші бағыттарын іске асыру мәселелері жөніндегі жұмыс тобының құрамы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 6 сәуірдегі
№ 202 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 3 тамыздағы
№ 783 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссия жанындағы «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасының екінші және төртінші бағыттарын іске асыру мәселелері жөніндегі жұмыс тобының құрамы
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі, жетекші;
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Кәсіпкерлікті дамыту департаментінің директоры, жетекшінің орынбасары;
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Кәсіпкерлікті дамыту департаменті директорының орынбасары, хатшы;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму вице-министрі;
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министрі;
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму вице-министрі;
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті төрағасының орынбасары;
Қазақстан қаржыгерлері қауымдастығының басқармасы төраға (келісім бойынша);
«Даму» кәсіпкерлікті дамыту қоры» акционерлік қоғамы басқармасының төрағасы (келісім бойынша);
Қазақстан қаржыгерлері қауымдастығының басқармасы төрағасының орынбасары (келісім бойынша);
Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы төрағасының орынбасары (келісім бойынша).

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2010 года № 783 "О создании Рабочей группы при Государственной комиссии по вопросам модернизации экономики Республики Казахстан по вопросам реализации второго и четвертого направлении Программы "Дорожная карта бизнеса 2020" и внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2010 года № 301 и от 10 июня 2010 года № 556"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 202
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан  от 3 августа 2010 года № 783 «О создании Рабочей группы при Государственной комиссии по вопросам модернизации экономики Республики Казахстан по вопросам реализации второго и четвертого направлении Программы «Дорожная карта бизнеса 2020» и внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2010 года № 301 и от 10 июня 2010 года № 556» следующее изменение:
состав Рабочей группы при Государственной комиссии по вопросам модернизации экономики Республики Казахстан по вопросам реализации второго и четвертого направлении Программы «Дорожная карта бизнеса 2020», утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 апреля 2015 года № 202
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 августа 2010 года № 783
Состав
Рабочей группы при Государственной комиссии по вопросам
модернизации экономики Республики Казахстан по вопросам
реализации второго и четвертого направлении Программы
«Дорожная карта бизнеса 2020»
Вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, руководитель;
директор Департамента развития предпринимательства Министерства национальной экономики Республики Казахстан, заместитель руководителя;
заместитель директора Департамента развития предпринимательства Министерства национальной экономики Республики Казахстан, секретарь;
вице-министр здравоохранения и социального развития
Республики Казахстан;
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан;
вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
заместитель председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
председатель Совета Ассоциации финансистов Казахстана (по согласованию);
председатель правления акционерного общества «Фонд развития предпринимательства «Даму» (по согласованию);
заместитель председателя правления Ассоциации финансистов Казахстана (по согласованию);
заместитель председателя правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан (по согласованию).