"Қазақстан Республикасын өнеркәсіптік дамыту жөніндегі комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1522 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 211 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 546 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасын өнеркәсіптік дамыту жөніндегі комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1522 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасын өнеркәсіптік дамыту жөніндегі комиссия туралы ережеде:
4-тармақтың 4) тармақшасындағы "дайындау болып табылады." деген сөздер "дайындау;" деген сөзбен ауыстырылып, мынадай мазмұндағы 5) және 6) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) республикалық индустрияландыру картасын өзектілендіру;
6) аумақтық кластерлерді конкурстық іріктеуден өткізу болып табылады.";
5-тармақ мынадай мазмұндағы 3), 4) және 5) тармақшалармен толықтырылсын:
"3) мемлекеттік қолдау шараларын енгізу, алып тастау, ұсыну бойынша, сондай-ақ республикалық индустрияландыру картасының жобалары бойынша негізгі параметрлерді өзгерту жөнінде ұсыныстар әзірлейді;
4) жобаның өтініш берушісімен бірлесіп, келісім жобасын әзірлеу үшін республикалық индустрияландыру картасының жобасын іске асыруға жауапты мемлекеттік органды айқындау бойынша ұсыныстар әзірлейді;
5) аумақтық кластерлерді конкурстық іріктеуді жүргізуге қатысады.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1522 "Об образовании Комиссии по промышленному развитию Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года № 211. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 546
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1522 "Об образовании Комиссии по промышленному развитию Республики Казахстан" следующие дополнения:
в Положении о Комиссии по промышленному развитию Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 4 дополнить подпунктами 5) и 6) следующего содержания:
"5) актуализации республиканской карты индустриализации;
6) проведению конкурсного отбора территориальных кластеров.";
пункт 5 дополнить подпунктами 3), 4) и 5) следующего содержания:
"3) вырабатывает предложения по включению, исключению, предоставлению мер государственной поддержки, а также изменению основных параметров по проектам республиканской карты индустриализации;
4) вырабатывает предложения по определению ответственного государственного органа за реализацию проекта республиканской карты индустриализации для разработки проекта соглашения совместно с заявителем проекта;
5) принимает участие в проведении конкурсного отбора территориальных кластеров.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов