Қазақстан Республикасы Yкiметінің "Тұтынушыларға және өзге де мүдделi тұлғаларға реттелiп көрсетiлетiн қызметтерді (тауарларды, жұмыстарды) ұсыну жөнiндегi табиғи монополия субъектiсiнiң қызметi туралы жыл сайынғы есептi өткiзу қағидаларын бекіту туралы" 2011 жылғы 31 қазандағы № 1246 және "Мемлекеттік мүлікті сенімгерлік басқаруға беру қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 4 ақпандағы № 46 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 216 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың:
1) «Тұтынушыларға және өзге де мүдделi тұлғаларға реттелiп көрсетiлетiн қызметтерді (тауарларды, жұмыстарды) ұсыну жөнiндегi табиғи монополия субъектiсiнiң қызметi туралы жыл сайынғы есептi өткiзу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 1246 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 59, 845-құжат);
2) «Мемлекеттік мүлікті сенімгерлік басқаруға беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 ақпандағы № 46 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 4, 33-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2011 года № 1246 "Об утверждении Правил проведения ежегодного отчета о деятельности субъекта естественной монополии по предоставлению регулируемых услуг (товаров, работ) перед потребителями и иными заинтересованными лицами" и от 4 февраля 2014 года № 46 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества в доверительное управление"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2015 года № 216
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2011 года № 1246 «Об утверждении Правил проведения ежегодного отчета о деятельности субъекта естественной монополии по предоставлению регулируемых услуг (товаров, работ) перед потребителями и иными заинтересованными лицами» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 59, ст. 845);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2014 года № 46 «Об утверждении Правил передачи государственного имущества в доверительное управление» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 4, ст. 33).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов