Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 223 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2014-2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 1439 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 76, 996-құжат);
2) «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2014-2018 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 1439 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 мамырдағы № 473 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 33, 306-құжат);
3) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және «Заң шығару қызметін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 2 ақпандағы № 15-ө өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 1401 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 83-84, 722-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және «Заң шығару қызметін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 2 ақпандағы № 15-ө өкіміне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 16-тармағы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2015 года № 223
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2013 года № 1439 «О Стратегическом плане Министерства юстиции Республики Казахстан на 2014-2018 годы» (САПП Республики Казахстан,  2013 г., № 76, ст. 996);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 11 мая 2014 года № 473 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2013 года № 1439 «О Стратегическом плане Министерства юстиции Республики Казахстан на 2014-2018 годы» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 33, ст. 306);
3) пункт 16 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 февраля 2009 года № 15-р «О дальнейших мерах по совершенствованию законотворческой деятельности», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2014 года № 1401 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 февраля 2009 года № 15-р «О дальнейших мерах по совершенствованию законотворческой деятельности» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 83-84, ст. 722).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов