Павлодар облысына 2012 жылғы республикалық бюджеттен тұрғын үй құрылысына берілген бюджеттік кредитті қайта құрылымдау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 332 қаулысы
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 193-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2012 - 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» 2011 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес 008 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру» бюджеттік бағдарламасы бойынша Павлодар облысының жергілікті атқарушы органына 3429000000 (үш миллиард төрт жүз жиырма тоғыз миллион) теңге сомасында берілген бюджеттік кредит негізгі борышты өтеу мерзімін өзгерту бөлігінде мынадай тәртіппен:
2015 жылға 350000000 (үш жүз елу миллион) теңге сомасында;
2016 жылға 500000000 (бес жүз миллион) теңге сомасында;
2017 жылға 1579000000 (бір миллиард бес жүз жетпіс тоғыз миллион) теңге сомасында;
2018 жылға 1000000000 (бір миллиард) теңге сомасында қайта құрылымдалсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі, Павлодар облысының әкімі кредиттік шартқа тиісті қосымша келісім жасасуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О реструктуризации бюджетного кредита, выданного из республиканского бюджета в 2012 году Павлодарской области на строительство жилья
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2015 года № 332
В соответствии со статьей 193 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реструктуризировать бюджетный кредит, предоставленный в соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года «О республиканском бюджете на 2012 – 2014 годы» по бюджетной программе 008 «Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение жилья» местному исполнительному органу Павлодарской области, в части изменения сроков погашения основного долга в сумме 3 429 000 000 (три миллиарда четыреста двадцать девять миллионов) тенге в следующем порядке:
в сумме 350 000 000 (триста пятьдесят миллионов) тенге на 2015 год;
в сумме 500 000 000 (пятьсот миллионов) тенге на 2016 год;
в сумме 1 579 000 000 (один миллиард пятьсот семьдесят девять миллионов) тенге на 2017 год;
в сумме 1 000 000 000 (один миллиард) тенге на 2018 год.
2. Министерству финансов Республики Казахстан, Министерству национальной экономики Республики Казахстан, акиму Павлодарской области обеспечить заключение соответствующего дополнительного соглашения к кредитному договору.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                   К. Масимов