Жеке сот орындаушыларының қызметін лицензиялаудың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 5 маусымдағы № 413 қаулысы
«Рұқсаттар және хабарламалар туралы» 2014 жылғы 16 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі:
1) жеке сот орындаушысы қызметімен айналысу құқығын лицензиялауды жүзеге асыратын лицензиар болып;
2) жеке сот орындаушысы қызметімен айналысу құқығына лицензия алу үшін біліктілік емтиханын өткізу бойынша екінші санаттағы рұқсат беруге уәкілетті орган болып айқындалсын.
2. «Жеке сот орындаушыларының қызметін лицензиялаудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 239 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 21, 344-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О некоторых вопросах лицензирования деятельности частных судебных исполнителей
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2015 года № 413
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2014 года «О разрешениях и уведомлениях» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Министерство юстиции Республики Казахстан:
1) лицензиаром, осуществляющим лицензирование права на занятие деятельностью частного судебного исполнителя;
2) органом, уполномоченным на выдачу разрешений второй категории по проведению квалификационного экзамена для получения лицензии на право занятия деятельностью частного судебного исполнителя.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 239 «О некоторых вопросах лицензирования деятельности частных судебных исполнителей» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 21, ст. 344).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов