Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 5 маусымдағы № 417 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 5 маусымдағы
№ 417 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Дыбыстау-бейнелеу туындыларын немесе туындылардың дыбыс жазбаларын жеке мақсатта және сыйақыларын оларды шығаратын немесе импорттайтын тұлғалар төлейтін табыс алмай қайта шығару үшін пайдаланылатын жабдықтар мен материалдық жеткізгіштердің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 қазандағы № 1100 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 38, 512-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 қазандағы № 1100 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 3 маусымдағы № 622 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 41, 523-құжат).
3. «Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген өнертапқышы атағын беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 сәуірдегі № 446 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 61, 566-құжат).
4. «Өнеркәсіптік меншіктің құпия объектілерін пайдалану қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 маусымдағы № 888 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 61, 840-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2015 года № 417
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 июня 2015 года № 417
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 октября 2004 года № 1100 «Об утверждении перечня оборудования и материальных носителей, используемых для воспроизведения аудиовизуальных произведений или звукозаписей произведений в личных целях и без получения дохода, вознаграждение по которому выплачивается лицами их изготавливающими или импортирующими» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 38, ст. 512).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2011 года № 622 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 октября 2004 года № 1100» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 41, ст. 523).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2012 года № 446 «Об утверждении Правил присвоения звания «Заслуженный изобретатель Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 42, ст. 566).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2012 года № 888 «Об утверждении Правил обращения с секретными объектами промышленной собственности» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 61, ст. 840).