"Қатысушы банк пен оператор арасындағы Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесі саласындағы ынтымақтастық туралы үлгілік келісімді және Қатысушы банк пен салымшы арасындағы білім беру жинақтау салымы туралы үлгілік шартты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 мамырдағы № 466 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 9 маусымдағы № 424 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қатысушы банк пен оператор арасындағы Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесі саласындағы ынтымақтастық туралы үлгілік келісімді және Қатысушы банк пен салымшы арасындағы білім беру жинақтау салымы туралы үлгілік шартты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 мамырдағы № 466 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 31, 480-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2013 года № 466 "Об утверждении Типового соглашения о сотрудничестве в сфере Государственной образовательной накопительной системы между банком-участником и оператором и Типового договора об образовательном накопительном вкладе между банком-участником и вкладчиком"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2015 года № 424
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2013 года № 466 «Об утверждении Типового соглашения о сотрудничестве в сфере Государственной образовательной накопительной системы между банком-участником и оператором и Типового договора об образовательном накопительном вкладе между банком-участником и вкладчиком» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 31, ст. 480).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     К. Масимов