Петропавл қаласының әкімшілік шекарасын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 452 қаулысы
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 13-бабының 5) тармақшасына және «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об изменении административной границы города Петропавловска
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2015 года № 452
В соответствии с подпунктом 5) статьи 13 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қызылжар ауданының жалпы алаңы 359 гектар жерлерінің бір бөлігін Петропавл қаласының шегіне қосу арқылы Петропавл қаласының әкімшілік шекарасын өзгерту туралы Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 24/21 шешіміне және «Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласы мен Қызылжар ауданының шекараларын өзгерту туралы ұсыныстар енгізу туралы» Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 95 қаулысына келісім берілсін.

1. Согласиться с решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 10 апреля 2014 года № 24/21 и постановлением Северо-Казахстанского областного акимата от 10 апреля 2014 года № 95 «О внесении предложений об изменении границ города Петропавловска и Кызылжарского района Северо-Казахстанской области» об изменении административной границы города Петропавловска путем включения в черту города Петропавловска части земель Кызылжарского района общей площадью 359 гектаров согласно приложению к настоящему постановлению.