Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республиксы Үкіметінің 2015 жылғы 2 шілдедегі № 505 қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Байланыс, ақпараттандыру және ақпарат комитетінің теңгерімінен республикалық меншіктен Астана қаласы, Алматы ауданы, Ж. Тәшенов көшесі, № 22 үй мекенжайы бойынша орналасқан ғимарат заңнамада белгіленген тәртіппен «Хабар» агенттігі» акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігімен бірлесіп, осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2015 года № 505
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством порядке из республиканской собственности с баланса Комитета связи, информатизации и информации Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан в оплату акций акционерного общества «Агентство «Хабар» здание, расположенное по адресу: город Астана, район «Алматы», улица Ж. Тәшенова, дом № 22.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством по инвестициям и развитию Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов