Бірлескен барлау мен өндіруге арналған келісімшарт жасасу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 15 шілдедегі № 526 қаулысы
«Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы» 2010 жылғы 24 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңы 61-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қарағанды облысында орналасқан Жоғарғы Қайрақты кен орнындағы вольфрам-молибден кендерін бірлескен барлау мен өндіруге келісімшарт жасассын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                      К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 15 шілдедегі
№ 526 қаулысына
қосымша
Жер қойнауы учаскесінің атауы
Орналасқан жері
1
2
Жоғарғы Қайрақты кен орны
48041/ с.б. 73015/ ш.е.

О заключении контракта на совмещенную разведку и добычу
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 2015 года № 526
В соответствии с пунктом 4 статьи 61 Закона Республики Казахстан от 24 июня 2010 года «О недрах и недропользовании» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству по инвестициям и развитию Республики Казахстан в установленном законодательством порядке заключить контракт на совмещенную разведку и добычу вольфрам-молибденовых руд на месторождении Верхнее Кайрактинское, расположенном в Карагандинской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 июля 2015 года № 526
Наименование участка недр
Местонахождение
1
2
Месторождение Верхнее Кайрактинское
с.ш. 48о41/ в.д. 73о15/