"Теміржол көлігімен тасымалдау кезінде жүктердің әскерилендірілген күзетін қамтамасыз ету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 31 наурыздағы № 291 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 22 шілдедегі № 558 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Теміржол көлігімен тасымалдау кезінде жүктердің әскерилендірілген күзетін қамтамасыз ету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 31 наурыздағы № 291 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 13, 153-құжат).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2005 года № 291 "Об утверждении Правил обеспечения военизированной охраной грузов при перевозке железнодорожным транспортом"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2015 года № 558
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2005 года № 291 «Об утверждении Правил обеспечения военизированной охраной грузов при перевозке железнодорожным транспортом» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 13, ст. 153).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов