"Аэроклубтар туралы үлгі ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 399 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 22 шілдедегі № 559 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Аэроклубтар туралы үлгі ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 399 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 33, 397-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 399 "Об утверждении Типового положения об аэроклубах"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2015 года № 559
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 399 «Об утверждении Типового положения об аэроклубах» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 33, ст. 397).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов