Пәкістан Ислам Республикасына ресми ізгілік көмек көрсету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 шілдедегі № 566 қаулысы
Пәкістан Ислам Республикасында қалыптасқан әлеуметтік-экономикалық жағдайға байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне Пәкістан Ислам Республикасына ресми ізгілік көмек көрсету үшін Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін 2015 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінен Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінің айырбасталатын күнгі ресми бағамы бойынша 100000 (жүз мың) АҚШ долларына баламалы сомада қаражат бөлсін.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен көрсетілген қаражатты арнайы банктік шотқа аударуды қамтамасыз етсін:
Name of the Agency:
National Disaster Management of Authority of the Islamic Republic of Pakistan
Address:
Prime Minister Office, 2nd Floor, Sector G.5/1, Constitution Avenue, Islamabad, Postal Code 44000
Bank:
National Bank of Pakistan,
Prime Minister’s Office, Islamabad, Pakistan.
Branch Code:
1732
Account No:
4001509064
Swift Code:
NBPAPKKA02i
IBN No:
PK82NBPA1732004001509064
Intermediary Bank:
Swift code of
National Bank of Pakistan, New York
Intermediary Bank:
NBPAUS 33 XXX
Nostro Account No:
0056404607
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен бөлінген қаражаттың пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

Об оказании официальной гуманитарной помощи Исламской Республике Пакистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2015 года № 566
В связи с социально-экономической ситуацией, сложившейся в Исламской Республике Пакистан, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке выделить Министерству иностранных дел Республики Казахстан из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2015 год для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств, средства в сумме, эквивалентной 100000 (сто тысяч) долларам США, по официальному курсу Национального Банка Республики Казахстан на день конвертации для оказания официальной гуманитарной помощи Исламской Республике Пакистан.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить перечисление указанных средств на специальный банковский счет:
Name of the Agency:
National Disaster Management of Authority of the Islamic Republic of Pakistan
Address:
Prime Minister Office, 2nd Floor, Sector G.5/1, Constitution Avenue, Islamabad, Postal Code 44000
Bank:
National Bank of Pakistan,
Prime Minister’s Office, Islamabad, Pakistan.
Branch Code:
1732
Account No:
4001509064
Swift Code:
NBPAPKKA02i
IBN No:
PK82NBPA1732004001509064
Intermediary Bank:
Swift code of
National Bank of Pakistan, New York
Intermediary Bank:
NBPAUS 33 XXX
Nostro Account No:
0056404607
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов