"Инвестициялық преференцияларды көздейтін инвестицияларды жүзеге асыруға инвестициялық келісімшарт жасасу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 ақпандағы № 90 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 шілдедегі № 571 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. «Инвестициялық преференцияларды көздейтін инвестицияларды жүзеге асыруға инвестициялық келісімшарт жасасу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 ақпандағы № 90 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 6, 59-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2014 года № 90 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Заключение инвестиционного контракта на осуществление инвестиций, предусматривающего инвестиционные преференции"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2015 года № 571
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2014 года № 90 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Заключение инвестиционного контракта на осуществление инвестиций, предусматривающего инвестиционные преференции» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 6, ст. 59).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов