"2015 – 2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 1300 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 шілдедегі № 577 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2015 – 2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 1300 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 3-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«3. 2015 жылға арналған республикалық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шеңберінде іс-шараларды іске асыруға көзделген қаражаттан 26 224 254 мың теңге мөлшеріндегі сома:»;
2) тармақшаның үшiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекендерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға және (немесе) реконструкциялауға – 953 505 мың теңге;»;
2) көрсетілген қаулыға 2032-қосымшалар осы қаулыға 12-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3) көрсетілген қаулыға 35-қосымшада:
реттік нөмірі 31-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
31
Денсаулық сақтау жүйесін одан әрі жаңғыртудың 2020 жылға дейінгі тұжырымдамалық тәсілдері
Денсаулық сақтау жүйесін 2020 жылға дейін дамытудың мақсаттарын, міндеттерін, тәсілдерін және негізгі іс-шараларын әзірлеу, денсаулық сақтауды басқарудың қазіргі заманғы үрдістерін анықтау, денсаулық сақтау жүйесін 2020 жылға дейін дамытудың мемлекеттік саясатын мониторингтеу және бағалау жүйесін әзірлеу, Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау жүйесін дамытудың 2011 – 2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасын және «Қазақстан – 2050» Қазақстанның даму стратегиясында белгіленген денсаулық сақтау саласындағы стратегиялық бағыттарды іске асыруды әдіснамалық сүйемелдеу және мониторингтеу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
«Денсаулық сақтауды дамыту республикалық орталығы» ШЖҚ РМК
001 «Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру» 103 «Әлеуметтік, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтерін көрсету»
118 093
».
2. Осы қаулы 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 23 шілдедегі
№ 577 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 1300 қаулысына
20-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Р/с
Облыстардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2014 года № 1300 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2015 - 2017 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2015 года № 577
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п.2
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2014 года № 1300 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2015 – 2017 годы» следующие изменения:
1) в пункте 3:
абзац первый изложить в следующей редакции:
«3. Выделить из средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2015 год на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020, сумму в размере 26 224 254 тысячи тенге для перечисления:»;
абзац третий подпункта 2) изложить в следующей редакции:
«строительство и (или) реконструкция жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области – 953 505 тысяч тенге;»;
2) приложения 2032 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему постановлению;
3) в приложении 35 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 31, изложить в следующей редакции:
«
31
Концептуальные подходы к дальнейшей модернизации системы здравоохранения до 2020 года
Разработка целей, задач, подходов и основных мероприятий развития системы здравоохранения до 2020 года, определение современных тенденций управления здравоохранением, разработка системы мониторинга и оценки государственной политики развития системы здравоохранения до 2020 года, методологическое сопровождение и мониторинг реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан «Саламатты Казахстан» на 2011-2015 годы и стратегических направлений в области здравоохранения, обозначенных в Стратегии развития Казахстана «Казахстан – 2050»
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ «Республиканский центр развития здравоохранения»
001 «Формирование государственной политики в области здравоохранения и социального развития» 103 «Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг»
118 093
».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2015 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 июля 2015 года № 577
Приложение 20
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 декабря 2014 года № 1300
Распределение
сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на проведение мероприятий,
посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной
войне
п/п
Наименование областей
Сумма,
тыс. тенге
Всего