Стратегиялық объектіні иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 7 тамыздағы № 612 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесі 1994 жылғы 27 желтоқсанда қабылдаған Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазпошта» акционерлік қоғамына Алматы қаласы, Түрксіб ауданы, Закарпатская көшесі, 1А-үй мекенжайы бойынша орналасқан стратегиялық объектіні (ауданы 0,2409 гектар жер учаскесі үлесімен тұрғын емес үй-жайдың 1-қабатының жалпы ауданы 325,8 шаршы метр бір бөлігін) иеліктен шығару жөнінде мәміле жасасуға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

Об отчуждении стратегического объекта
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2015 года № 612
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть), принятого Верховным Советом Республики Казахстан 27 декабря 1994 года, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу «Казпочта» совершить сделку по отчуждению стратегического объекта (части 1 этажа нежилого помещения общей площадью 325,8 квадратных метров с долей земельного участка площадью 0,2409 гектар), находящегося по адресу: город Алматы, Турксибский район, улица Закарпатская, дом 1А.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                   К. Масимов