2015 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету және "2015 - 2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 1300 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 27 тамыздағы № 665 қаулысы
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 111-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес 2015 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. «2015 – 2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 1300 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін.
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
«II. Заңды тұлғалардың жарғылық капиталында мемлекеттің қатысуы бар бюджеттік инвестициялар» деген бөлімде:
«Білім беру» деген 4-функционалдық топта:
мына:
«
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
276 360
094
«Сәкен Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
276 360
»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«

О корректировке показателей республиканского бюджета на 2015 год и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2014 года № 1300 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2015 - 2017 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2015 года № 665
Вводится в действие с 1 января 2015 года.
В соответствии со статьей 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2015 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2014 года № 1300 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2015 – 2017 годы» следующее изменение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе «II. Бюджетные инвестиции, планируемые посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц»:
в функциональной группе 4 «Образование»:
строки:
«
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
276 360
094
Увеличение уставного капитала АО «Казахский агротехнический университет имени Сакена Сейфуллина»
276 360
»
изложить в следующей редакции:
«