"Кредиторлар талаптары тiзiлiмiнің нысандарын, оны қалыптастыру қағидалары мен мерзімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 762 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 1 қыркүйектегі № 726 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 20 мамырдағы № 308 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 20.05.2020 № 308 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Кредиторлар талаптары тiзiлiмiнің нысандарын, оны қалыптастыру қағидалары мен мерзімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 762 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 45, 442-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген банкроттық рәсіміндегі кредиторлар талаптары тізілімінің нысанында:
"Екінші кезек" деген 2-бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"
2.
Екінші кезек
1)
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделген банкрот мүлкінің кепілмен қамтамасыз етілген міндеттемелері бойынша кредиторлардың талаптары
Жиыны
2)
Банкроттық рәсімін жүргізу кезеңінде банкроттықты басқарушының кредит алуы нәтижесінде туындаған кредиторлардың талаптары
Жиыны
Екінші кезек бойынша жиыны:
";
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Кредиторлар талаптарының тізілімін қалыптастыру қағидалары мен мерзімінде:
28-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"28. Тізілім Заңның 100; 101; 102; 103; 104; 105; 106; 107-баптарында белгіленген кезектілікті сақтай отырып қалыптастырылады.";
мынадай мазмұндағы 31-1-тармақпен толықтырылсын:
"31-1. Банкроттық рәсімін жүргізу кезеңінде банкроттықты басқарушы кредит алған жағдайда, кредиторлар талаптарының қалыптастырылған тізіліміне алынған кредитті қайтару бойынша кредиторлар талаптарының екінші кезегінің құрамына қосу арқылы өзгерістер енгізіледі.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 762 "Об утверждении форм, Правил и сроков формирования реестра требований кредиторов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2015 года № 726. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2020 года № 308
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.05.2020 № 308.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 762 "Об утверждении форм, Правил и сроков формирования реестра требований кредиторов" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 45, ст. 442) следующие изменения и дополнение:
1) в форме реестра требований кредиторов в процедуре банкротства, утвержденной указанным постановлением:
раздел 2. "Вторая очередь" изложить в следующей редакции:
"
2.
Вторая очередь
1)
Требования кредиторов по обязательству, обеспеченному залогом имущества банкрота, оформленным в соответствии с законодательством Республики Казахстан
Итого
2)
Требования кредиторов, возникшие в результате получения банкротным управляющим в период проведения процедуры банкротства кредита
Итого
Итого по второй очереди:
";
2) в Правилах и сроках формирования реестра требований кредиторов, утвержденных указанным постановлением:
пункт 28 изложить в следующей редакции:
"28. Реестр формируется с соблюдением очередности, установленной статьями 100; 101; 102; 103; 104; 105; 106; 107 Закона.";
дополнить пунктом 31-1 следующего содержания:
"31-1. В случае получения банкротным управляющим в период проведения процедуры банкротства кредита, в сформированный реестр требований кредиторов вносятся изменения путем включения в состав второй очереди требований кредиторов по возврату полученного кредита.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов