Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Химиялық өнімді тіркеу және есепке алу ережесін бекіту туралы" 2008 жылғы 11 маусымдағы № 572 және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 6 маусымдағы № 580 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 747 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Химиялық өнімді тіркеу және есепке алу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 маусымдағы № 572 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 30, 296-құжат);
2) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 6 маусымдағы № 580 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 36, 536-құжат).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2008 года № 572 "Об утверждении Правил регистрации учета химической продукции" и от 6 июня 2013 года № 580 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2015 года № 747
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня  2008 года № 572 «Об утверждении Правил регистрации и учета химической продукции» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 30, ст. 296);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня  2013 года № 580 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 36, ст. 536).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов