"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 756 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 165 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 03.04.2020 № 165 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 4-5-6, 23-құжат.) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген мемлекеттік көрсетiлетiн қызметтер тiзiлiмiнде:
реттік нөмірі 13-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, Қорғанысминінің жергілікті әскери басқару органдары";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 13-1-жолмен толықтырылсын:
"
13-1
00101014
Қазақстан Республикасы азаматының паспортына ата-аналарымен бірге шетелге шыққан жағдайларда он алты жасқа дейінгі балалар туралы фотосуреттері жапсырылған жазба
Жеке тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
ІІМ аумақтық бөлімшелері
Ақылы
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 21-жолда:
3-бағанда орыс тіліндегі мәтінге өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
7-бағанда орыс тіліндегі мәтінге өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
реттік нөмірлері 22, 23-жолдардың 7-бағанында орыс тіліндегі мәтініне өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
реттік нөмірі 28-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарында Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 33-1-жолмен толықтырылсын:
"
33-1
00202004
Қазақстан Республикасынан тыс жерге уақытша жұмыстармен кеткен және сол жерде тұрғылықты тұруға ниет білдірген Қазақстан Республикасы азаматтарының құжаттарын қабылдау және жолдау
Жеке тұлға
СІМ
Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелері, ІІМ
Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелері
Ақылы
Қағаз түрінде
";

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983 "Об утверждении реестра государственных услуг"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2015 года № 756. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2020 года № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.04.2020 № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983 "Об утверждении реестра государственных услуг" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 4-5-6, ст. 23) следующие изменения и дополнения:
в реестре государственных услуг, утвержденном указанным постановлением:
графу 7 строки, порядковый номер 13, изложить в следующей редакции:
"ЦОН, местные органы военного управления МО";
дополнить строкой, порядковый номер 13-1, следующего содержания:
"
13-1
00101014
Запись в паспорт гражданина Республики Казахстан о детях в возрасте до шестнадцати лет в случаях выезда совместно с родителями за границу с вклеиванием их фотографий
Физические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Территориальные подразделения МВД
Платно
Бумажная
";
в строке, порядковый номер 21:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Регистрация перемены имени, отчества, фамилии, в том числе внесение изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства";
графу 7 строк, порядковые номера 22, 23, изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов";
в графу 7 строки, порядковый номер 28, внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
дополнить строкой, порядковый номер 33-1, следующего содержания:
"
33-1
00202004
Прием и направление документов граждан Республики Казахстан, выехавших за пределы Республики Казахстан по временным делам и изъявивших желание остаться там на постоянное место жительство
Физические лица
МИД
Загранучреждения Республики Казахстан, МВД
Загранучреждения Республики Казахстан
Платно
Бумажная
";

мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 38-1-жолмен толықтырылсын:
"
38-1
00203006
Еңбекші көшіп келушіге рұқсаттар беру және ұзарту
Жеке тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
ІІМ аумақтық бөлімшелері
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірлері 39, 44, 46-жолдардың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, Аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарында Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 49-жолдың 7-бағанында орыс тіліндегі мәтініне өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
реттік нөмірі 50-жолдың 7-бағанында орыс тіліндегі мәтініне өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
реттік нөмірі 51-жолда:
3-бағанда орыс тіліндегі мәтініне өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
7-бағанда орыс тіліндегі мәтініне өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
реттік нөмірлері 52, 53-жолдардың 7-бағанында орыс тіліндегі мәтініне өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
реттік нөмірі 58-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Шетелдіктерге асырап алуға берілген Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын балаларды (қыздарды) есепке алу";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін";
реттік нөмірі 72-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 77-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 79-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 90-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Көлік құралының сәйкестендіру нөмірі бойынша көлік құралдарының жекелеген түрлерін мемлекеттік тіркеу және есепке алу";

дополнить строкой, порядковый номер 38-1, следующего содержания:
"
38-1
00203006
Выдача и продление разрешений трудовым иммигрантам
Физические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Территориальные подразделения МВД
Бесплатно
Бумажная
";
графу 7 строк, порядковые номера 39, 44, 46 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон, веб-портал "электронного правительства";
графу 7 строки, порядковый номер 49, изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства";
графу 7 строки, порядковый номер 50, изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 51:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Регистрация рождения ребенка, в том числе внесение изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства";
графу 7 строк, порядковые номера 52, 53, изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов";
в строке, порядковый номер 58:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Постановка на учет детей, являющихся гражданами Республики Казахстан, переданных на усыновление (удочерение) иностранцам";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";
в строке, порядковый номер 72:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 77:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 79:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в графу 3 строки, порядковый номер 90, внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;

реттік нөмірі 100-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының халықаралық мемлекеттік кеме тізілімінде кемелерді мемлекеттiк тiркеу";
реттік нөмірі 106-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 110-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 112-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетминінің "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 113-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тауар таңбасына және өнеркәсіптік меншік объектілеріне құқықтарды басқаға беру туралы шарттарды тіркеу";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетминінің "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 117-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Тауар таңбасын тіркеу";
реттік нөмірі 118-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Тауар шығарылған жердiң атауын пайдалану құқығын тіркеу";
реттік нөмірі 122-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 132-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Көрсетілетін қызметтерді әлеуетті жеткізушінің тегін медициналық көмек кепілдік берілген көлемінің талаптарына сәйкестігін (сәйкес еместігін) анықтау";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 132-1-жолмен толықтырылсын:
"
132-1
00601010
Транспланттау мақсатында азаматтан қайтыс болғаннан кейін оның тіндерін және (немесе) ағзаларын (ағзалардың бөліктерін) алу мүмкіндігі туралы көзі тірісінде еркін көңіл білдіруіне келісім беру және қайтарып алуды тіркеу
Жеке тұлғалар
ДСӘДМ
Медициналық- санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар
Медициналық- санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 144-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 161-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Психоневрологиялық ұйымнан анықтама беру";
реттік нөмірі 162-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Наркологиялық ұйымнан анықтама беру";
реттік нөмірі 163-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Туберкулезге қарсы ұйымнан анықтама беру";
реттік нөмірі 169-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, ЗТМО, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, ДСӘДМ Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";

графу 3 строки, порядковый номер 100, изложить в следующей редакции:
"Государственная регистрация судов в международном судовом реестре Республики Казахстан";
в строке, порядковый номер 106:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
графу 7 строки, порядковый номер 110, изложить в следующей редакции:
"ЦОН, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 112:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" МЮ, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 113:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Регистрация договоров об уступке прав на товарный знак и объекты промышленной собственности";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" МЮ, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
графу 3 строки, порядковый номер 117, изложить в следующей редакции:
"Регистрация товарного знака";
графу 3 строки, порядковый номер 118, изложить в следующей редакции:
"Регистрация права пользования наименованием места происхождения товара";
строку, порядковый номер 122, исключить;
в графу 3 строки, порядковый номер 132, внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
дополнить строкой, порядковый номер 132-1, следующего содержания:
"
132-1
00601010
Регистрация согласия или отзыва согласия на прижизненное добровольное пожертвование тканей (части ткани) и (или) органов (части органов) после смерти в целях трансплантации
Физические лица
МЗСР
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-санитарную помощь
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-санитарную помощь
Бесплатно
Бумажная
";
в строке, порядковый номер 144:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны и Алматы";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО областей, городов Астаны и Алматы, веб-портал "электронного правительства";
графу 3 строки, порядковый номер 161, изложить в следующей редакции:
"Выдача справки с психоневрологической организации";
графу 3 строки, порядковый номер 162, изложить в следующей редакции:
"Выдача справки с наркологической организации";
графу 3 строки, порядковый номер 163, изложить в следующей редакции:
"Выдача справки с противотуберкулезной организации";
в строке, порядковый номер 169:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, ГЦВП, МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МЗСР, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";

реттік нөмірі 171-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, ЗТМО, ДСӘДМ Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 174-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, ЗТМО, ДСӘДМ Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 178-1 және 178-2-жолдармен толықтырылсын:
"
178-1
00704008
Қызметкерлердің өмірі немесе денсаулығына келтірілген зиянды өтеу жөніндегі төлемдерді капиталдандыру кезеңі аяқталғаннан кейін банкроттық салдарынан таратылған заңды тұлғаларды Қазақстан Республикасының азаматтарына ай сайынғы төлемдерді тағайындау
Жеке тұлғалар
ДСӘДМ
ДСӘДМ Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері
ЗТМО
Тегін
Қағаз түрінде
178-2
00704009
Ақталған адамға куәлік беру
Жеке тұлғалар
ДСӘДМ
Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 188-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімі, "электрондық үкімет" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 194-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Жоғары оқу орындары, "электрондық үкімет" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 196-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Жоғары оқу орындары, "электрондық үкімет" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 197-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, "Халықаралық бағдарламалар орталығы" АҚ, "электрондық үкімет" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 203-1-жолмен толықтырылсын:
"
203-1
00801014
Жоғары оқу орындарындағы білім алушыларды ауыстыру және қайта қабылдау
Жеке тұлғалар
БҒМ
Жоғары оқу орындары
Жоғары оқу орындары
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 206-жолда:
6, 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"БҒМ Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақылы/тегін";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 206-1-жолмен толықтырылсын:
"
206-1
00802004
Кешенді тестілеу тапсырғаны туралы сертификат беру
Жеке тұлғалар
БҒМ
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК, жоғары оқу орындары
Жоғары оқу орындары
Ақылы
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 207-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Жоғары оқу орындары, "электрондық үкімет" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";

графу 7 строки, порядковый номер 171, изложить в следующей редакции:
"ЦОН, ГЦВП, территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МЗСР, веб-портал "электронного правительства";
графу 7 строки, порядковый номер 174, изложить в следующей редакции:
"ЦОН, ГЦВП, территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МЗСР, веб-портал "электронного правительства";
дополнить строками, порядковые номера 178-1 и 178-2, следующего содержания:
"
178-1
00704008
Назначение ежемесячных выплат гражданам Республики Казахстан после завершения периода капитализации платежей по возмещению вреда, причиненного жизни или здоровью работников юридическими лицами, ликвидированными вследствие банкротства
Физические лица
МЗСР
Территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МЗСР
ГЦВП
Бесплатно
Бумажная
178-2
00704009
Выдача удостоверения реабилитированному лицу
Физические лица
МЗСР
МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения
МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения
Бесплатно
Бумажная
";
в строке, порядковый номер 188:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, аким поселка, села, сельского округа, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 194:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Высшие учебные заведения, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 196:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Высшие учебные заведения, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 197:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, АО "Центр международных программ", веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
дополнить строкой, порядковый номер 203-1, следующего содержания:
"
203-1
00801014
Перевод и восстановление обучающихся в высших учебных заведениях
Физические лица
МОН
Высшие учебные заведения
Высшие учебные заведения
Бесплатно
Бумажная
";
в строке, порядковый номер 206:
графы 6, 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет по контролю в сфере образования и науки МОН";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Платно/бесплатно";
дополнить строкой, порядковый номер 206-1, следующего содержания:
"
206-1
00802004
Выдача сертификата о сдаче комплексного тестирования
Физические лица
МОН
РГКП "Национальный центр тестирования", высшие учебные заведения
Высшие учебные заведения
Платно
Бумажная
";
в строке, порядковый номер 207:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Высшие учебные заведения, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";

реттік нөмірі 210-жолдағы 7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік ұлттық ғылыми-техникалық сараптама орталығы" АҚ";
реттік нөмірі 214-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, жоғары оқу орындары, "электрондық үкімет" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 222-1, 222-2, 222-3, 222-4 және 222-5-жолдармен толықтырылсын:
"
222-1
00803017
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім алуды аяқтамаған адамдарға анықтама беру
Жеке тұлғалар
БҒМ
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары
Тегін
Қағаз түрінде
222-2
00803018
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарындағы білім алушыларды ауыстыру және қайта қабылдау
Жеке тұлғалар
БҒМ
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары
Тегін
Қағаз түрінде
222-3
00803019
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін оларды аттестаттаудан өткізуге құжаттарды қабылдау
Жеке тұлғалар
БҒМ
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, мектепке дейінгі, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, мектепке дейінгі, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары
Тегін
Қағаз түрінде
222-4
00803020
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын республикалық ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін оларды аттестаттаудан өткізуге құжаттарды қабылдау
Жеке тұлғалар
БҒМ
БҒМ, республикалық ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
БҒМ, республикалық ведомстволық бағынысты білім беру ұйымдары
Тегін
Қағаз түрінде
222-5
00803021
Ересектерге педагог кадрлардың біліктілігін арттыру бойынша қосымша білім беруді (деңгейлік бағдарламалар бойынша курстарды) ұсыну
Жеке тұлғалар
БҒМ
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ, "Өрлеу" Ұлттық біліктілікті арттыру орталығы" АҚ және оның филиалдары
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ, "Өрлеу" Ұлттық біліктілікті арттыру орталығы" АҚ және оның филиалдары
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 229-жол алып тасталсын;

в строке, порядковый номер 210, графу 7 изложить в следующей редакции:
"АО "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы";
в строке, порядковый номер 214:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, высшие учебные заведения, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
дополнить строками, порядковые номера 222-1, 222-2, 222-3, 222-4 и 222-5, следующего содержания:
"
222-1
00803017
Выдача справки лицам, не завершившим техническое-профессиональное, послесреднее образование
Физические лица
МОН
Организации технического и профессионального, послесреднего образования
Организации технического и профессионального, послесреднего образования
Бесплатно
Бумажная
222-2
00803018
Перевод и восстановление обучающихся в организациях образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования
Физические лица
МОН
Организации технического и профессионального, послесреднего образования
Организации технического и профессионального, послесреднего образования
Бесплатно
Бумажная
222-3
00803019
Прием документов для прохождения аттестации на присвоение (подтверждение) квалификационных категорий педагогическим работникам и приравненным к ним лицам организаций образования, реализующих программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования
Физические лица
МОН
МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, организации дошкольного, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования
МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, организации дошкольного, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования
Бесплатно
Бумажная
222-4
00803020
Прием документов для прохождения аттестации на присвоение (подтверждение) квалификационных категорий педагогическим работникам и приравненным к ним лицам республиканских подведомственных организаций образования, реализующих программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования
Физические лица
МОН
МОН, республиканские подведомственные организации образования
МОН, республиканские подведомственные организации образования
Бесплатно
Бумажная
222-5
00803021
Предоставление дополнительного образования для взрослых по повышению квалификации педагогических кадров (курсы по уровневым программам)
Физические лица
МОН
АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы", АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу" и его филиалы
АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы", АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу" и его филиалы
Бесплатно
Бумажная
";
строку, порядковый номер 229, исключить;

реттік нөмірі 238-жолдың 8-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін";
реттік нөмірі 239-жолдың 8-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақылы";
реттік нөмірі 258-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, облыстық және аудандық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың ЖАО";
реттік нөмірі 259-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдіктер беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, облыстық және аудандық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың ЖАО, "Даму" КДҚ" АҚ, "электрондық үкімет" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 260-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік гранттар беру";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, облыстық және аудандық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың ЖАО";
реттік нөмірі 261-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, облыстық және аудандық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың ЖАО";
реттік нөмірі 262-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерін оқыту";
6, 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"Даму" КДҚ" АҚ, "Атамекен" Ұлттық кәсіпкерлер палатасы";
реттік нөмірі 263-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Туристік маршруттар мен соқпақтардың мемлекеттік тізілімінен үзінді";
6, 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО";
реттік нөмірі 265-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Туристік ақпаратты, оның ішінде туристік әлеует, туризм объектілері мен туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар туралы ақпаратты беру";
6, 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО";

графу 8 строки, порядковый номер 238, изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";
графу 8 строки, порядковый номер 239, изложить в следующей редакции:
"Платно";
в строке, порядковый номер 258:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны и Алматы";
графу 7 изложить в следующей редакции;
"МИО областей, городов Астаны и Алматы, городов областного и районного значения, районов в городе";
в строке, порядковый номер 259:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны и Алматы";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны и Алматы, городов областного и районного значения, районов в городе, АО "ФРП "Даму", веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 260:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Предоставление государственных грантов в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны и Алматы, городов областного и районного значения, районов в городе";
в строке, порядковый номер 261:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны и Алматы, городов областного и районного значения, районов в городе";
в строке, порядковый номер 262:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Обучение субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020";
графы 6, 7 изложить в следующей редакции:
"АО "ФРП "Даму", Национальная палата предпринимателей "Атамекен";
в строке, порядковый номер 263:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выписка из государственного реестра туристских маршрутов и троп";
графы 6, 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны и Алматы";
в строке, порядковый номер 265:
в графу 3 внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графы 6, 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны и Алматы";

реттік нөмірі 295-жолдың 3-бағанында орыс тіліндегі мәтініне өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
реттік нөмірі 296-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Кеме экипаждың ең аз құрамы туралы куәлік беру";
реттік нөмірі 303-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарына бөлінген белдеуде, жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыруға рұқсат беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, облыстардың, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің веб-порталы";
реттік нөмірі 319-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Заңды тұлғалар";
реттік нөмірі 320-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭМ Мұнай-газ кешеніндегі экологиялық реттеу, бақылау және мемлекеттік инспекция комитеті, "электрондық үкімет" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 332-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Су объектілерінің сарқылуына жол бермеуге бағытталған су қорғау іс-шараларын келісу";
реттік нөмірі 333-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Бұрғылау және басқа тау жұмыстарын жүргізуге арналған жобалық құжаттаманы келісу";
реттік нөмірі 334-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Су объектілерінің жай-күйіне әсер ететін объектілерді салу, реконструкциялау (кеңейту, жаңғырту, техникалық қайта жарақтандыру, қайта бейіндеу), пайдалану, консервациялау, жою (кейіннен кәдеге жарату) қорытынды беру";
реттік нөмірі 355-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қатты пайдалы қазбалар, емдік балшық, жерасты сулары бойынша жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттарды тіркеу";
реттік нөмірі 358-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 385-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 386-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Экспорттау кезінде орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектілерге ветеринариялық сертификат беру";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың аумақтық инспекциялары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";

графу 3 строки, порядковый номер 295, изложить в следующей редакции:
"Государственная регистрация морских судов в "бербоут-чартерном реестре";
графу 3 строки, порядковый номер 296, изложить в следующей редакции:
"Выдача свидетельства о минимальном составе экипажа судна";
в строке, порядковый номер 303:
в графу 3 внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО областей, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
графу 4 строки, порядковый номер 319, изложить в следующей редакции:
"Юридические лица";
в строке, порядковый номер 320:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет экологического регулирования, контроля и государственной инспекции в нефтегазовом комплексе МЭ, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
графу 3 строки, порядковый номер 332, изложить в следующей редакции:
"Согласование водоохранных мероприятий, направленных на предотвращение водных объектов от истощения";
графу 3 строки, порядковый номер 333, изложить в следующей редакции:
"Согласование проектной документации на проведение буровых и других горных работ";
графу 3 строки, порядковый номер 334, изложить в следующей редакции:
"Выдача заключения на строительство, реконструкцию (расширение, модернизацию, техническое перевооружение, перепрофилирование), эксплуатацию, консервацию, ликвидацию (постутилизацию) объектов, влияющих на состояние водных объектов";
графу 3 строки, порядковый номер 355, изложить в следующей редакции:
"Регистрация контрактов на недропользование по твердым полезным ископаемым, лечебным грязям, подземным водам";
в строке, порядковый номер 358:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны и Алматы";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО областей, городов Астаны и Алматы, веб-портал "электронного правительства";
графу 7 строки, порядковый номер 385, изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 386:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача ветеринарного сертификата на перемещаемые (перевозимые) объекты при экспорте";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные инспекции городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения Комитета ветеринарного контроля и надзора МСХ, веб-портал "электронного правительства";

реттік нөмірі 389-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 391-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің аумақтық инспекциялары, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 393-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО құрған мемлекеттік ветеринариялық ұйымдар";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО құрған мемлекеттік ветеринариялық ұйымдар, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 394-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық/қағаз түрінде";
реттік нөмірлері 395, 396-жолдардың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 397-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкімет" веб-порталы";
9-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 398-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 400-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 401-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 402-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО құрған мемлекеттік ветеринариялық ұйымдар";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО құрған мемлекеттік ветеринарлық ұйымдар, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 403-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 404-жол алып тасталсын;

графу 7 строки, порядковый номер 389, изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
графу 7 строки, порядковый номер 391, изложить в следующей редакции:
"Территориальные инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора МСХ, МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 393:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Государственные ветеринарные организации, созданные МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственные ветеринарные организации, созданные МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 394:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
графу 7 строк, порядковые номера 395, 396, изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
в строке, порядковый номер 397:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
графу 7 строки, порядковый номер 398, изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
графу 7 строки, порядковый номер 400, изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
графу 7 строки, порядковый номер 401, изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 402:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Государственные ветеринарные организации, созданные МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственные ветеринарные организации, созданные МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
графу 7 строки, порядковый номер 403, изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения";
строку, порядковый номер 404, исключить;

мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 406-1, 406-2, 406-3, 406-4, 406-5, 406-6 және 406-7-жолдармен толықтырылсын:
"
406-1
01301031
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығы сомасын субсидиялау
Заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
406-2
01301032
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарды аккредиттеу
Заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
406-3
01301033
Ветеринариялық препараттарға және жемшөптік қоспаларға апробация жүргізу
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
"Ветеринария бойынша ұлттық референттік орталық" РМК
АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті
Ақылы
Қағаз түрінде
406-4
01301034
Жаңа жетілдірілген ветеринариялық препараттарға, жемшөп қоспаларына нормативтік техникалық құжаттаманы келісу
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті
АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті
Тегін
Қағаз түрінде
406-5
01301035
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
АШМ
"Қазагромаркетинг" АҚ
Тегін
Қағаз түрінде
406-6
01301036
Агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігінің орнын толтыру бойынша субсидиялау
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО
"Қазагромаркетинг" АҚ
Тегін
Қағаз түрінде
406-7
01301037
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО
"Қазагромаркетинг" АҚ
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 412-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Оңтүстік-Қазақстан облысының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Оңтүстік-Қазақстан облысының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 416-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 426-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, ИДМ Техникалық реттеу және метрология комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 427-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Өлшем құралдарын метрологиялық аттестаттау туралы сертификат беру";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, "ҚазИнМетр" РМК, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 429-жолда 7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, ИДМ Техникалық реттеу және метрология комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 462-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 469-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ұңғымалар объектілерін сынау, кен орнын сынамалық пайдалану, технологиялық жабдықты іске қосу-ретке келтіру, пайдалану, оған техникалық қызмет көрсету және жөндеу жұмыстары кезінде газды технологиялық еріксіз жағу кезінде ілеспе және (немесе) табиғи газды алау етіп жағуға рұқсаттар беру";
реттік нөмірі 479-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарында Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары";
реттік нөмірі 480-жолда 7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 491-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, Қаржымині, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 493-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын: "ХҚО, Аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарында Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 495-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын: "ХҚО, Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";

дополнить строками, порядковые номера 406-1, 406-2, 406-3, 406-4, 406-5, 406-6 и 406-7, следующего содержания:
"
406-1
01301031
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
Юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Астаны и Алматы
МИО областей, городов Астаны и Алматы
Бесплатно
Бумажная
406-2
01301032
Аккредитация заготовительных организаций в сфере агропромышленного комплекса
Юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Астаны и Алматы
МИО областей, городов Астаны и Алматы
Бесплатно
Бумажная
406-3
01301033
Проведение апробации ветеринарного препарата и кормовых добавок
Физические и юридические лица
МСХ
РГП "Национальный референтный центр по ветеринарии"
Комитет ветеринарного контроля и надзора МСХ
Платно
Бумажная
406-4
01301034
Согласование нормативно-технической документации на новые, усовершенствованные ветеринарные препараты, кормовые добавки
Физические и юридические лица
МСХ
Комитет ветеринарного контроля и надзора МСХ
Комитет ветеринарного контроля и надзора МСХ
Бесплатно
Бумажная
406-5
01301035
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
Физические и юридические лица
МСХ
МСХ
АО "Казагромаркетинг"
Бесплатно
Бумажная
406-6
01301036
Субсидирование по возмещению части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса при инвестиционных вложениях
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Астаны и Алматы
АО "Казагромаркетинг"
Бесплатно
Бумажная
406-7
01301037
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Астаны и Алматы
АО "Казагромаркетинг"
Бесплатно
Бумажная
";
в строке, порядковый номер 412:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО Южно-Казахстанской области";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО Южно-Казахстанской области, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 416, исключить;
в строке, порядковый номер 426:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, Комитет технического регулирования и метрологии МИР, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 427:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача сертификата о метрологической аттестации средств измерений";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, РГП "КазИнМетр", веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 429:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, Комитет технического регулирования и метрологии МИР, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 462, исключить;
в графу 3 строки, порядковый номер 469, внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в строке, порядковый номер 479:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон";
в строке, порядковый номер 480:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астаны и Алматы, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 491:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, МФ, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 493:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 495:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"ЦОН, Комитет государственных доходов МФ, веб-портал "электронного правительства";

реттік нөмірі 515-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Өмірді сақтандыру" саласы бойынша қызметті жүзеге асыруға лицензия беру";
реттік нөмірлері 524, 525-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 525-1, 525-2, 525-3 және 525-4-жолдармен толықтырылсын:
"
525-1
01703014
"Жалпы сақтандыру" саласы бойынша исламдық сақтандыру (қайта сақтандыру) қызметін жүзеге асыру құқығына лицензия беру
Заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
ҰБ
Ақылы
Қағаз түрінде
525-2
01703015
"Өмірді сақтандыру" саласы бойынша исламдық сақтандыру қызметін жүзеге асыру құқығына лицензия беру
Заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
ҰБ
Ақылы
Қағаз түрінде
525-3
01703016
Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген және сақтандырудың жекелеген сыныптары болып табылатын міндетті сақтандыру түрлері бойынша исламдық сақтандыру қызметін жүзеге асыру құқығына лицензия беру
Заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
ҰБ
Ақылы
Қағаз түрінде
525-4
01703017
Исламдық қайта сақтандыру бойынша қызметті жүзеге асыру құқығына лицензия беру
Заңды тұлғалар
ҰБ
ҰБ
ҰБ
Ақылы
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 558-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары және кедендер";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары және кедендер, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 559, 560-жолдарда:
6, 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары және кедендер";
реттік нөмірлері 561, 562, 564, 565-жолдарда:
6, 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары және кедендер";
реттік нөмірлері 566, 567, 569-жолдарда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары және кедендер";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары және кедендер, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 570, 571, 572-жолдарда:
6, 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары және кедендер";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 572-1-жолмен толықтырылсын:
"
572-1
01801020
Кедендік декларациялау бойынша маманның біліктілік аттестатын беру
Жеке тұлғалар
Қаржымині
Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары және кедендері
Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары және кедендері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/ қағаз түрінде
";

в графу 3 строки, порядковый номер 515, внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
строки, порядковые номера 524, 525, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 525-1, 525-2, 525-3 и 525-4, следующего содержания:
"
525-1
01703014
Выдача лицензии на право осуществления исламской страховой (перестраховочной) деятельности по отрасли "общее страхование"
Юридические лица
НБ
НБ
НБ
Платно
Бумажная
525-2
01703015
Выдача лицензии на право осуществления исламской страховой деятельности по отрасли "страхование жизни"
Юридические лица
НБ
НБ
НБ
Платно
Бумажная
525-3
01703016
Выдача лицензии на право осуществления исламской страховой деятельности по видам обязательного страхования, установленным законами Республики Казахстан и являющимся отдельными классами страхования
Юридические лица
НБ
НБ
НБ
Платно
Бумажная
525-4
01703017
Выдача лицензии на право осуществления деятельности по исламскому перестрахованию
Юридические лица
НБ
НБ
НБ
Платно
Бумажная
";
в строке, порядковый номер 558:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы и таможни";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы и таможни, веб-портал "электронного правительства";
в строках, порядковые номера 559, 560:
графы 6, 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет государственных доходов МФ, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы и таможни";
в строках, порядковые номера 561, 562, 564, 565:
графы 6, 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы и таможни";
в строках, порядковые номера 566, 567, 569:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы и таможни";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы и таможни, веб-портал "электронного правительства";
в строках, порядковые номера 570, 571, 572:
графы 6, 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы и таможни";
дополнить строкой, порядковый номер 572-1, следующего содержания:
"
572-1
01801020
Выдача квалификационного аттестата специалиста по таможенному декларированию
Физические лица
МФ
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы и таможни
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы и таможни, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
";

реттік нөмірі 589-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Заңды тұлғалар";
реттік нөмірі 600-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ХҚО, Әділетминінің аумақтық органдары";
реттік нөмірі 625-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімдері";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 655-1-жолмен толықтырылсын:
"
655-1
02401010
Өрт қауіпсіздігі саласындағы аудит бойынша сараптама ұйымдарын аккредиттеу
Жеке және заңды тұлғалар
ІІМ
Қазақстан Республикасы ІІМ Төтенше жағдайлар комитеті
Қазақстан Республикасы ІІМ Төтенше жағдайлар комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/ қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 656-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "Республикалық және өңірлік спорт федерацияларын аккредиттеу";
реттік нөмірі 657-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 671-1-жолмен толықтырылсын:
"
671-1
02602005
Объектілер құрылысының жобаларына ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізуге үміткер заңды тұлғаларды аккредиттеу
Заңды тұлғалар
ҰЭМ
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
";
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов

графу 4 строки, порядковый номер 589, изложить в следующей редакции:
"Юридические лица";
графу 7 строки, порядковый номер 600, изложить в следующей редакции:
"ЦОН, территориальные органы юстиции";
графу 6 строки, порядковый номер 625, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, акимы городов районного значения, поселков, сел, сельских округов";
дополнить строкой, порядковый номер 655-1, следующего содержания:
"
655-1
02401010
Аккредитация экспертных организаций по аудиту в области пожарной безопасности
Физические и юридические лица
МВД
Комитет по чрезвычайным ситуациям МВД Республики Казахстан
Комитет по чрезвычайным ситуациям МВД Республики Казахстан, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
";
графу 3 строки, порядковый номер 656, изложить в следующей редакции:
"Аккредитация республиканских и региональных спортивных федераций";
графу 3 строки, порядковый номер 657, изложить в следующей редакции:
"Аккредитация местных спортивных федераций";
дополнить строкой, порядковый номер 671-1, следующего содержания:
"
671-1
02602005
Аккредитация юридических лиц, претендующих на проведение комплексной вневедомственной экспертизы проектов строительства объектов
Юридические лица
МНЭ
МИО областей, городов Астаны и Алматы
МИО областей, городов Астаны и Алматы
Бесплатно
Бумажная
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов