Украинаға ресми ізгілік көмек көрсету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 785 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне «Укрытие» Чернобыль қоры бойынша Украинаға ресми ізгілік көмек көрсету үшін Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін 2015 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің айырбасталатын күнгі ресми бағамы бойынша 1000000 (бір миллион) евроға баламалы сомада қаражат бөлсін.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен көрсетілген қаражатты мына арнайы банктік шотқа аударуды қамтамасыз етсін:
Bank name:
HSBC BANK PLC;
SWIFT code:
MIDLGB22;
Bank address:
8 Canada Square, 13 E04 01, London, E14 5HQ, United Kingdom;
Account name:
EBRD- Chernobyl Shelter Fund;
Account no:
40051573106405;
ABA:
GB46MIDL40051573106405;
Currency:
EUR;
EBRD address:
One Exchange Square, London, EC2A 2JN,
United Kingdom;
Invoice Reference:
FFC-2015-06-14
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен бөлінген қаражаттың пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов

Об оказании официальной гуманитарной помощи Украине
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2015 года № 785
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке выделить Министерству иностранных дел Республики Казахстан из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2015 год для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств, средства в сумме эквивалентной 1 000 000 (один миллион) евро, по официальному курсу Национального Банка Республики Казахстан на день конвертации для оказания официальной гуманитарной помощи Украине по Чернобыльскому фонду «Укрытие».
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить перечисление указанных средств на специальный банковский счет:
Bank name:
HSBC BANK PLC;
SWIFT code:
MIDLGB22;
Bank address:
8 Canada Square, 13 E04 01, London, E14 5HQ, United Kingdom;
Account name:
EBRD-Chernobyl Shelter Fund;
Account no:
40051573106405;
ABA:
GB46MIDL40051573106405;
Currency:
EUR;
EBRD address:
One Exchange Square, London, EC2A 2JN,
United Kingdom;
Invoice Reference:
FFC-2015-06-14
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов